Eladó ház Gödöllő környékén (6773 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 6 773 db
Eladó Mogyoródi családi ház hirdetés (64413449)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 168 m2
Telekterület: 764 m2
Szobaszám: 6
Mogyoród természetközeli, panorámás részén, új parcellázású környezetben, 764 m2-es telken elhelyezkedő, 2019-ben épült, körbej...
158 000 000 HUF
940 476 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mogyoródi családi ház hirdetés (17234777)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 168 m2
Telekterület: 764 m2
Szobaszám: 6
137 000 000 HUF
815 476 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Csömöri családi ház hirdetés (44462953)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 270 m2
Telekterület: 960 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálunk egy 5 szobás családi házat Csömör kertvárosias részén -270m2 lakótér -190m2 multifunkcionális alagsor -960m2...
274 900 000 HUF
1 018 148 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csömöri családi ház hirdetés (49139433)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 270 m2
Telekterület: 960 m2
Szobaszám: 5
274 900 000 HUF
1 018 148 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácszentlászlói családi ház hirdetés (56764726)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 5
Vácszentlászlón a Nap utca 1. Szám alatt, 700 m²-es telken, eladó egy 30-as Porotherm p30 n+f falazóelemből épülő, új építésű, ...
73 990 000 HUF
649 035 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (97534794)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 270 m2
Szobaszám: 3
Eladó teljes körűen felújított 2 lakásos ház a 17. kerület központjában! Új lakóit keresi egy teljes körűen felújított 2 laká...
79 900 000 HUF
1 331 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (43237732)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 361 m2
Szobaszám: 3
17. kerületben Rákoskeresztúron, központhoz közeli csendes mellékutcában, 110 nm-es önálló családi ház 361 nm-es telekkel eladó...
73 900 000 HUF
671 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (77372372)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 826 m2
Szobaszám: 2
Nem érdemes egy átlagos panellakással összevetni. Ez nem egy negyedik emeleti lakás. Ez egy dupla telkes, kertvárosi családi...
99 000 000 HUF
900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (72774236)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 628 m2
Szobaszám: 3
Kétgenerációs lehetőség kiváló lokációval napfényes, külön bejárattal! Eladó egy világos 80 m2-es, 3 szobás, két légterű csal...
91 000 000 HUF
1 137 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (37443552)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 320 m2
Szobaszám: 5
Modern családi ház eladó Szárazhegyen – a 17. kerület egyik legkedveltebb részén! Kivételes lehetőség várja új tulajdonosát R...
173 400 000 HUF
1 605 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maglódi családi ház hirdetés (87433698)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: 3
Eladó Maglód csendes, nyugodt részén egy 80 nm-es családi ház, amely 714 nm -es gondozott telken helyezkedik el. Az ingatlan ki...
89 000 000 HUF
741 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (28576423)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 213 m2
Telekterület: 1080 m2
Szobaszám: 7
Eladó Gyömrőn 3 lakásos ingatlanegyüttes! 1080 Nm-es telken, 1978-ban épült, tégla szerkezetű, teljes közművel. Két azonos, be...
129 000 000 HUF
605 633 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (73873535)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 262 m2
Telekterület: 553 m2
Szobaszám: 4
Eladó prémium minőségű, modern családi ház Mátyásföldön medencével, szaunával, borospincével. Budapest XVI. kerületének egyik...
260 000 000 HUF
992 366 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői ikerház hirdetés (68547333)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 212 m2
Szobaszám: 3
Eladó ikerházfél Gyömrő panorámás részén! Fedezze fel ezt a 76 m²-es, modern kialakítású otthont, amely tökéletes választás l...
85 000 000 HUF
1 118 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (74333932)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 356 m2
Szobaszám: 2
Páratlan lehetőség! ! ! ! A 17. kerületben eladásra kínálok egy kiváló állapotban lévő családiházat 116 000 000Ft A ház 70nm...
116 000 000 HUF
1 657 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (33936399)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 566 m2
Szobaszám: 4
Gyömrő Erzsébettelep városrészén eladó jó állapotú, betonfödémes tégla családi ház A központtól 5-10 perces sétára elhelyezked...
105 500 000 HUF
917 391 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (64325272)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 678 m2
Szobaszám: 5
Eladó igényesen felújított, kétgenerációs családi ház Rákoskerten, termő gyümölcsfákkal hívogató tágas kerttel Budapest XVII. ...
125 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (41347241)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 1380 m2
Szobaszám: 5
Tágas, két szintes családi ház nagy telekkel eladó Gyömrő központjában, a közkedvelt Klotild-telepen! Eladó Gyömrő egyik kere...
99 900 000 HUF
555 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maglódi családi ház hirdetés (87434665)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 183 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 6
Kétgenerációs családi ház Maglód kedvelt részén, az Apafi utcában! Eladó egy két külön bejárattal rendelkező, 2 generáció szá...
119 000 000 HUF
650 273 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (73937497)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted