Eladó ház Gödöllő környékén (6773 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 6 773 db
Eladó Mogyoródi ikerház hirdetés (78329314)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 151 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 6
Mogyoródon eladó egy 5 szobás, belső kétszintes ikerház-fél 450 nm-es TELKEN! 151 Nm nettó alapterület, 7 kw-os napelem szald...
155 990 000 HUF
1 033 046 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (23793277)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 560 m2
Szobaszám: 5
Kiváló állapotú családi ház eladó Mátyásföld csendes utcájában! Eladásra kínálunk **Budapest XVI. kerületében, a hangulatos M...
175 000 000 HUF
1 166 666 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Péceli ikerház hirdetés (83843747)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 6
Eladó Pécelen, a Kelő lakóparkban, kiváló adottságokkal rendelkező ikerházfél. A 200 m2-es ingatlan igényes kivitelezéssel, m...
144 900 000 HUF
724 500 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi ikerház hirdetés (76351483)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1166 m2
Szobaszám: 5
Erdőkertesen eladó egy 120 nm-es, új építésű, egyszintes ikerház, 4 szobával és 32 nm-es amerikai konyhás nappalival. Nyugodt...
105 000 000 HUF
875 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szadai családi ház hirdetés (48353513)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 320 m2
Telekterület: 1250 m2
Szobaszám: 6
Újépítésű egyszintes modern kúria SZADÁN A 320 nm-es lakótér egy tágas pazar nappalit + 6 hálószobát, 2 fürdőszobát és egy 66 ...
199 900 000 HUF
624 687 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi családi ház hirdetés (82487873)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 218 m2
Telekterület: 1115 m2
Szobaszám: 5
Erdőkertesen eladó egy 2015-ben épült, 199 m² lakótérrel, kiváló műszaki állapotú családi ház, 15 cm-es dryvit szigeteléssel és...
119 000 000 HUF
545 871 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Isaszegi családi ház hirdetés (72777593)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1083 m2
Szobaszám: 3
Eladó Isaszegen egy csendes utcában, közel a központhoz egy 85 nm-es, háromszobás, jó állapotú, részben felújított családi ház,...
68 000 000 HUF
800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli családi ház hirdetés (67896393)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 1440 m2
Szobaszám: 3
3%-Os hitelre is megvásárolható! Eladó családi ház Pécelen, Újtelep városrészben medencével, hatalmas telekkel! Pécel csend...
68 500 000 HUF
678 217 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi családi ház hirdetés (79675349)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 5
Erdőkertesen 2019-es, tégla építésű, egy nappali + 4 szobás, két kocsibeállós, 800 nm-es telken lévő családi ház eladó. Az egys...
119 900 000 HUF
999 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (34337273)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 571 m2
Szobaszám: 4
A 17. kerület csendes, nyugodt részén eladásra kínálok családi házat! 100 Nm, 105 000 000 Ft! ! ! Az ingatlan jó állapotú, ki...
105 000 000 HUF
1 039 603 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (92531352)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 990 m2
Szobaszám: 4
Eladó újszerű családi ház kiváló műszaki jellemzőkkel és igényes esztétikával KIVITELEZVE! Családi ház eladó a XV. kerületben R...
236 000 000 HUF
907 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi házrész hirdetés (27777738)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: 320 m2
Szobaszám: 2
Csendes kertváros, mégis mindenhez közel? ! Rákospalota kertvárosi részén eladó egy 53nm -es házrész, saját 320 nm-es telekréss...
49 900 000 HUF
941 509 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mogyoródi családi ház hirdetés (17971936)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 794 m2
Szobaszám: 5
Két különálló ház Mogyoród csendes utcájábanMogyoród csendes, ám sűrűn lakott részén vált eladóvá egy az általánostól eltérő be...
170 000 000 HUF
944 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mendei ikerház hirdetés (43577354)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 981 m2
Szobaszám: 4
Mende pusztaszentistváni részén új építésű, 3 szobás otthon saját KERTTEL! Ikerház: hátsó HÁZ Vasútállomáshoz közel, mégis c...
95 000 000 HUF
1 010 638 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mendei ikerház hirdetés (72936458)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 981 m2
Szobaszám: 4
Mende pusztaszentistváni részén új építésű, 3 szobás otthon saját KERTTEL! Ikerház: első HÁZ Vasútállomáshoz közel, mégis cs...
85 000 000 HUF
904 255 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi ikerház hirdetés (34496123)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 453 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Ideális választás nagycsaládosoknak! Kérem ingatlanosok ne hivjanak! Köszönöm! Tágas, kétszintes ikerház eladó a 16. kerületb...
179 000 000 HUF
1 325 925 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi ikerház hirdetés (49737983)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2