Eladó ház Gödöllő környékén (6893 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 6 893 db
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (64819335)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 566 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy kiváló állapotú, betonfödémes tégla családi ház Gyömrőn, az Erzsébet telepi részen! Az 1985-ben épült ingatlan a vá...
105 500 000 HUF
917 391 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (53329455)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 166 m2
Telekterület: 691 m2
Szobaszám: 5
Eladó 3 generációs családi ház Gyömrő központjában privát kerttel és pincével! Gyömrő szívében, a tófürdő és a városközpont k...
87 000 000 HUF
524 096 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (49461714)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 701 m2
Szobaszám: 3
Felújított, napelemes otthon fűthető medencével és bővítési lehetőséggel Budapest XVII. kerület, Gyöngytyúk utca Budapest egyi...
137 500 000 HUF
1 403 061 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mendei családi ház hirdetés (84433325)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 576 m2
Szobaszám: 4
Energiatakarékos okos családi HÁZ! Eladásra kínálunk Mendén, egy minden igényt kielégítő, magas műszaki tartalommal, parkosít...
153 000 000 HUF
900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli házrész hirdetés (48831486)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 195 m2
Szobaszám: 2
Pécel kedvelt központi részén a Városháza szomszédságában, eladó egy 63nm-s, 2 szobás, ház kertkapcsolattal. Nagyon jó elosztá...
45 000 000 HUF
714 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (83129265)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 356 m2
Szobaszám: 2
Páratlan lehetőség! ! ! ! A 17. kerületben eladásra kínálok egy kiváló állapotban lévő családiházat 116 000 000Ft! A ház 70n...
116 000 000 HUF
1 657 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (94931371)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 455 m2
Szobaszám: 5
Eladó Gyömrőn egy bruttó 170 nm-es nappali + négy szobás, kiváló állapotban lévő, nagyon jó elrendezésű, kétszintes családi ház...
104 500 000 HUF
614 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (78847824)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 818 m2
Szobaszám: 3
Eladó ingatlan Gyömrőn, a madárcsicsergős környezetben. Az ingatlan távola város zajától ám mégis kiváló megközelítési lehetősé...
39 990 000 HUF
370 277 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (21848472)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 278 m2
Telekterület: 440 m2
Szobaszám: 16
Kivételes befektetési lehetőség a főváros közelében – többlakásos ingatlan eladó Gyömrő szívében Gyömrő központi részén kínálo...
189 000 000 HUF
679 856 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (75772935)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 4
Gyömrőn eladó családi ház az Eskü tér közelében! Gyömrő egyik kedvelt, csendes, átmenő forgalomtól mentes utcájában kínálom m...
97 900 000 HUF
923 584 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (74994164)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 745 m2
Telekterület: 745 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó egy zártkerti ingatlan, az Üllői úttól nem messze, egy csendes és nyugodt környezetben a város szélén. Az ingatlanon egy...
33 900 000 HUF
45 503 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi ikerház hirdetés (24343314)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 196 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 5
Eladó XVII. kerületben, Szárazhegyen egy 1+3 szobás /nappaliból egy nagy terasz/ családi ház. Az ingatlan2009-ben épült, cirk...
160 000 000 HUF
816 326 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli családi ház hirdetés (77441339)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 609 m2
Szobaszám: 3
Eladó Pécelen, kétgenerációs családi ház, egy kisebb lakható és egy nagyobb felújítandó ingatlan résszel. Épület: A nagyobb i...
126 500 000 HUF
843 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi családi ház hirdetés (73753429)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 839 m2
Szobaszám: 4
Kiemelt ajánlat, kizárólag nálunk! Veresegyház nyugalom szigetén, erdő közvetlen közelében eladó egy nagyszerű adottságokkal re...
90 000 000 HUF
782 608 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi házrész hirdetés (23331354)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 292 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Sashalmon Önálló, Egybenyitható Két Lakás Saját Kertrésszel és Tárolókkal Eladó! Olyan különleges ingatlant keres, ami több l...
130 000 000 HUF
1 287 128 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi ikerház hirdetés (63773247)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 157 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 5
Új építésű - medencés ikerház eladó a XVI. kerületbenEladó Csendes kertvárosi környezetben található, bruttó 157 nm-es ház, gyo...
179 900 000 HUF
1 145 859 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi ikerház hirdetés (76723742)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 312 m2
Szobaszám: 3
Családbarát ikerház önálló kertrésszel a 16. KERÜLETBEN! Eladó a 16. kerület egyik csendes, kertvárosi részén egy 1970-ben ép...
84 990 000 HUF
566 600 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (34431883)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 395 m2
Telekterület: 903 m2
Szobaszám: 6
Eladó luxus családi ház a 17. kerületben! Medence! Szauna! Nagy terek! Minőségi anyagok! Fűtött 2 állásos garázs! Az ingatl...
295 000 000 HUF
746 835 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (56484634)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 212 m2
Telekterület: 848 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó Budapest 17. kerületében, a Helikopter lakópark csendes nyugodt részén luxus igényeket kielégítő 212nm hasznos alapterüle...
350 000 000 HUF
1 650 943 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (59577547)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 1380 m2
Szobaszám: 5
Tágas, két szintes családi ház nagy telekkel eladó Gyömrő központjában, a közkedvelt Klotild-telepen! Eladó Gyömrő egyik kerese...
99 900 000 HUF
555 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Gödöllő környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal