Eladó ház Gödöllő környékén (6893 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 6 893 db
Eladó Fóti ikerház hirdetés (14267345)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 340 m2
Szobaszám: 4
Eladó fóton a waldorf iskolánál 97 nm-es ikerház 340 nm-es kerttel! 2026. Októberi átadás! Ház jellemzői: - hőszivattyú - am...
121 000 000 HUF
1 247 422 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti ikerház hirdetés (54575154)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 1137 m2
Szobaszám: 4
Eladó új építésű, egyszintes családi ház Vácrátóton – Szent István lakódomb Vácrátóton, a Szent István lakódomb új építésű lak...
89 900 000 HUF
1 021 590 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Vácrátóti ikerház hirdetés (84338225)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
Kedves Otthonkereső! Vácrátót kedvelt részén eladó egy 97 nm területű, modern kialakítású, földszintes, ikerházi lakás, nappa...
111 500 000 HUF
1 149 484 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Őrbottyáni családi ház hirdetés (36653331)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
Önálló családi ház eladó Őrbottyán új parcellázású részén, a természethez közel! Azonnal költözhető! Hőszivattyú, padlófűtés! A...
97 500 000 HUF
975 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Őrbottyáni ikerház hirdetés (58956933)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 429 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Új építésű ikerház eladó Őrbottyán új parcellázású részén, a természethez közel! A földszintes ikerház nettó 90 nm+20 nm tera...
97 500 000 HUF
975 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi házrész hirdetés (17789915)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 60 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Nappali + 4 különnyíló szobás, cirkófűtéses házrész, saját kerttel, tárolóval! XV. kerület Rákospalotai részén, kifejezetten ...
75 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csomádi családi ház hirdetés (32581593)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 744 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Eladó új építésű nappali + 4 szobás családi ház Csomádon! Csendes, zöld környezetben, mégis Budapesthez közel kínálunk megvétel...
149 000 000 HUF
1 284 482 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (47393767)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 248 m2
Telekterület: 1089 m2
Szobaszám: 6
Ö N Á L L Ó C S a L Á D I H Á Z R Á K O S S Z E N T M I H Á L Y O N Pár szó az ingatlanról: - Közel 240 nm-es téglaépítésű csa...
215 000 000 HUF
866 935 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi sorház hirdetés (25247344)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 50 m2
Szobaszám: 5
Tisztelt Érdeklődő! Ha a XV. kerület kertvárosában szeretne lakni Ha olyan ingatlant keres amely 2018-ban teljes körű felújí...
162 000 000 HUF
1 296 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maglódi családi ház hirdetés (79947429)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 245 m2
Telekterület: 7945 m2
Szobaszám: 7
Eladó Maglód külterületén egy bruttó 190 nm-es és egy bruttó 54 nm-es kiváló állapotban lévő, nagyon jó elrendezésű, kettő dara...
335 000 000 HUF
1 367 346 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szadai családi ház hirdetés (23473991)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 1247 m2
Szobaszám: 5
Élen az energiahatékonyság, luxus SZADÁN! Szadán gyönyörű, természetközeli környezetben, 4 szoba + nappali, két állásos garázzs...
296 000 000 HUF
1 184 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (39667719)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 373 m2
Telekterület: 1800 m2
Szobaszám: 9
A XVII. kerületben Rákoscsabán, önálló körbejárható, 1800 m2-es dupla telekkel rendelkező, 2 generáció együtt élésére alkalmas,...
249 000 000 HUF
667 560 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi ikerház hirdetés (25274394)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1314 m2
Szobaszám: 4
Veresegyház, Viczián vasútállomáshoz közeli, új építésű ingatlan eladó! 3 Szoba + amerikai konyhás nappali, 90, 5 m2 hasznos al...
115 000 000 HUF
1 277 777 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi ikerház hirdetés (23433683)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 154 m2
Telekterület: 480 m2
Szobaszám: 1+ 4 fél
Veresegyházon új otthon vár családokra, természetkedvelőkre, nyugalmat keresőkreLetisztult elegancia, praktikus elrendezés és t...
145 800 000 HUF
946 753 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli ikerház hirdetés (42754643)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 430 m2
Telekterület: 1136 m2
Szobaszám: 11
Pécelen, a Kelő lakóparkban új építésű, 2 szintes, tégla falazatú, 430 nm lakóterű, 2 lakásos ikerház, egyben megvásárolható, s...
389 000 000 HUF
904 651 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi ikerház hirdetés (29729863)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 283 m2
Szobaszám: 6
Kertvárosi idill a XVII. kerület legfrekventáltabb részén! Nagypolgári elegancia, több generáció számára, és/vagy vállalkozásra...
139 000 000 HUF
534 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi családi ház hirdetés (25331737)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 788 m2
Szobaszám: 6
Eladó tágas háromszintes családi ház Veresegyházon 788 nm telken! Ez a ház ideális választás lehet, ha Veresegyházon keres igén...
157 000 000 HUF
628 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Isaszegi családi ház hirdetés (39244777)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 628 m2
Szobaszám: 3
Gyönyörű zöldövezeti erdei környezetben található egy 2021-22 ben teljesen átalakított felújított családi ház. a telek saroktel...
48 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (55548843)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 361 m2
Szobaszám: 3
17. kerületben Rákoskeresztúron, központhoz közeli csendes mellékutcában, 110 nm-es önálló családi ház 361 nm-es telekkel eladó...
73 900 000 HUF
671 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (94861364)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 1380 m2
Szobaszám: 5
Tágas, két szintes családi ház nagy telekkel eladó Gyömrő központjában, a közkedvelt Klotild-telepen! Eladó Gyömrő egyik kerese...
99 900 000 HUF
555 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Gödöllő környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal