Eladó ház Gödöllő környékén (6829 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 6 829 db
Eladó Erdőkertesi családi ház hirdetés (79999543)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 175 m2
Telekterület: 834 m2
Szobaszám: 4
Erdőkertes, nappali+ 3 háló, modern, dupla garázsos, teraszos, újszerű, okos otthon! Erdőkertesen Háromház városrészben kínálunk megvételre egy újszerű 2020-as építésű magas műszaki tartalommal rendelkező intelligens otthont. Referencia szám: hz036690
155 000 000 HUF
885 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi családi ház hirdetés (95595741)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 775 m2
Szobaszám: 6
Eladó Felsó Gödi nagyon szép, igényes, kétszintes, 6 szobás, 200 m2-es, kertes családi házA ház felújított állapotban van. a vo...
147 000 000 HUF
668 181 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Őrbottyáni családi ház hirdetés (15456817)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 3956 m2
Szobaszám: 4
Eladó autentikus családi ház hatalmas telken, Őrbottyán főúton! Egy gyönyörű, 3960 m²-es telken autentikus, 200 m²-es családi h...
145 000 000 HUF
690 476 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mogyoródi ikerház hirdetés (39528447)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 420 m2
Szobaszám: 5
Mogyoród- Panorámás Luxus Ikerház! Eladásra kínálok Mogyoródon egy 160 nm-es ikerházat a Panoráma Lakóparkban. Az ingatlan 2025...
199 990 000 HUF
1 249 937 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csörögi családi ház hirdetés (45573133)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 757 m2
Szobaszám: 3
Váctól 10 percre autóval! Gödi-Dunapart 15 perc! Vácrátóti Botanikus kert 7 perc! CSÖRÖG központjában, Béke térre tájolt telken...
58 000 000 HUF
644 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi családi ház hirdetés (73314993)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 712 m2
Szobaszám: 4
Ide valóban csak költözni kell! ! Pest megyében Erdőkertesen megvételre kínálom ezt a remek különálló családi házat újszerű áll...
140 000 000 HUF
1 228 070 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti családi ház hirdetés (25797427)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 723 m2
Szobaszám: 6
Eladó felújítandó családi ház VácrátótEladásra kínálok 70% elkészültségű házat Vácrátót egyik csendes utcájában. a ház tervezés...
57 990 000 HUF
289 950 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácegresi kastély hirdetés (16347667)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 318 m2
Telekterület: 37635 m2
Szobaszám: 6
Eladó vácegresen, a gödöllői domság festői nyúlványain egy 4 hektáros családi BIRTOK! Birtok 37. 635m2: kivett tanya: 6. 000m2,...
279 900 000 HUF
880 188 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi családi ház hirdetés (39567711)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 5
Angol stílusú, igényesen kivitelezett és berendezett, 2 szintes, 186 m2-es, 5 szobás családi ház Göd Dunához közeli, lakó-pihen...
179 900 000 HUF
817 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi sorház hirdetés (74597739)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 280 m2
Szobaszám: 4
Dunakeszin, felújított 4 szobás házrész eladó, privát udvarral és terasszal! Eladó Dunakeszi kedvelt részén egy 78 nm-es, ameri...
74 900 000 HUF
960 256 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bagi családi ház hirdetés (54322349)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 887 m2
Szobaszám: 3
Eladó Bagon, csendes, átmenő forgalomtól mentes utcában egy takaros családi házAlapterület: 80 m² + 5, 3 m² teraszSzobák száma:...
43 000 000 HUF
537 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mogyoródi családi ház hirdetés (87155336)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 3
Eladó 2022-ben épült 61 nm családi ház Mogyoród csendes, természetközeli részénMogyoród egyik legnyugodtabb, zöldövezeti részén...
72 900 000 HUF
1 121 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi családi ház hirdetés (46334333)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 454 m2
Szobaszám: 6
Több generációs családi ház Felsőgödön! Eladásra kínálok egy 454 m2-es telken lévő 150 m2-es 6 szobás kétszintes családi házat....
113 200 000 HUF
754 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (64643387)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 4
Eladó újszerű családi ház DunakesziEladásra kínálok Dunakeszi egyik frekventált, igen keresett részén ősfás környezetben, ugyan...
250 000 000 HUF
1 666 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi családi ház hirdetés (89152669)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1103 m2
Szobaszám: 2
Felújítandó ház nagy telekkel Erdőkertesen. Álmai otthona lehet! Eladó Erdőkertes egyik legkeresettebb, csendes és zöldövezeti ...
65 500 000 HUF
655 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi házrész hirdetés (95573371)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 1
Eladó sorházi lakás saját kertrésszel! a lakás téglából épült, redőnnyel ellátott fa nyílászárókkal rendelkezik, hasznos alapte...
32 900 000 HUF
822 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mogyoródi ikerház hirdetés (65498332)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 178 m2
Telekterület: 418 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy gyönyörű, napfényes téglaépítésű családi otthon a Sissy Villaparkban, közvetlenül a festői Pusztaszentjakabi Tó partj...
198 750 000 HUF
1 116 573 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerepesi családi ház hirdetés (99562725)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 178 m2
Telekterület: 232 m2
Szobaszám: 4
ÁÁlom Otthon Szilasligeten! Megvételre kínálok egy 178nm es kétszintes+80nm es tetőtér+20nm es garázsos, fedett kocsibeállós, m...
155 000 000 HUF
870 786 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi ikerház hirdetés (32273544)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 531 m2
Szobaszám: 3
Pestújhely kedvelt utcájában eladó egy 2023-ban épült 82 nm-es 3 szobás ikerházfél. Dupla komfortos, erkélyes, téglából épült, ...
109 000 000 HUF
1 329 268 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi sorház hirdetés (39383563)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 110 m2
Szobaszám: 4
Eladó gyönyörű, kertkapcsolatos lakás Pestújhely zöldövezeti részén egy valódi otthon, ahol minden a közelben van! Ha saját kis...
229 000 000 HUF
2 081 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Gödöllő környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal