Eladó ház Gödöllő környékén (6831 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 6 831 db
Eladó Csömöri családi ház hirdetés (66451929)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 309 m2
Telekterület: 1330 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladó Csömörön a XVI. kerület szomszédságában, panorámás, 2 generációnak alkalmas, 309 nm-es családi ház Csömöröm, csendes mell...
249 000 000 HUF
805 825 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi családi ház hirdetés (79456886)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: 834 m2
Szobaszám: 4
Újszerű, napelemes okos OTTHON! Eladó Erdőkertes Háromház városrészében egy újszerű, 2020-ban épült 155 nm-es, egyszintes, 4 s...
150 000 000 HUF
1 119 402 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dunakeszi ikerház hirdetés (39275632)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 160 m2
Szobaszám: 3
Eladó szerkezetkész ikerházfél, Dunakeszi-Gyártelep szívében! Költözzön egy minőségi alapanyagokból épült, 4 szobássá alakíth...
119 900 000 HUF
944 094 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mogyoródi ikerház hirdetés (35964276)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 410 m2
Szobaszám: 4
Új Építésű Lakóparki Ikerházak eladók Mogyoródon --- Modern és letisztult új ikerházak Mogyoród frekventált részén Ismerje meg ...
124 990 000 HUF
1 086 869 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti ikerház hirdetés (75639773)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 344 m2
Szobaszám: 3
Ritkaságszámba menő, egyszintes ikerház-felet kínálunk megvételre Fót közkedvelt részén Kisalagon, augusztusi átadással. a háza...
109 000 000 HUF
1 224 719 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti ikerház hirdetés (24976933)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 483 m2
Szobaszám: 4
Ritkaságszámba menő, egyszintes ikerház-felet kínálunk megvételre Fót közkedvelt részén, Kisalagon. a házak nagyon szerencsés e...
120 000 000 HUF
1 111 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti ikerház hirdetés (45589337)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 483 m2
Szobaszám: 4
Ritkaságszámba menő, egyszintes ikerház-felet kínálunk megvételre Fót közkedvelt részén Kisalagon. a házak nagyon kedvező elren...
115 000 000 HUF
1 064 814 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mogyoródi ikerház hirdetés (42137648)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 410 m2
Szobaszám: 4
124 990 000 HUF
1 086 869 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli ikerház hirdetés (43336172)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 352 m2
Szobaszám: 6
Remek lehetőség! Prémium Ingatlan! Pécelen - annak is Budapesthez legközelebb eső felén - eladó egy 2023-ban elkészült ikerház...
132 900 000 HUF
664 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mogyoródi családi ház hirdetés (35759234)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 554 m2
Telekterület: 3518 m2
Szobaszám: 9
Élhető luxus-kompromisszumok nélkül Az ingatlan befektetésnek is kiválóan alkalmas, minősített airBnB szálláshely! Budapest köz...
310 000 000 HUF
559 566 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi családi ház hirdetés (15745464)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 163 m2
Telekterület: 5930 m2
Szobaszám: 2+ 3 fél
Veresegyház város centrumában 593 m2 nagyságú, összközműves telken álló, téglából épült 184, 5 m2 hasznos belterületű családi h...
84 900 000 HUF
520 858 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi családi ház hirdetés (73368721)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 5
Angol stílusú, igényesen kivitelezett és berendezett, 2 szintes, 186 m2-es, 5 szobás családi ház Göd Dunához közeli, lakó-pihen...
179 900 000 HUF
817 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (48229643)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 455 m2
Szobaszám: 5
Eladó Gyömrőn egy bruttó 170 nm-es nappali + négy szobás, kiváló állapotban lévő, nagyon jó elrendezésű, kétszintes családi ház...
104 500 000 HUF
614 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (95375428)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 284 m2
Telekterület: 564 m2
Szobaszám: 7
Három lakásos családi ház 2 külön épületben Kivételes lehetőség, hogy most beköltözzön egy nyugodt, kertvárosi hangulatú, a vá...
139 000 000 HUF
489 436 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Maglódi családi ház hirdetés (37746989)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 141 m2
Telekterület: 527 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Eladásra kínálom Maglódon, , igényesen felújított, különleges hangulatú, családi házamat! 141 Nm -es emeletes ház. Minden rész...
109 900 000 HUF
779 432 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kistarcsai családi ház hirdetés (54913297)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 647 m2
Szobaszám: 4
Eladóvá vált egy kétlakásos családi ház Zsófialigeten, Kistarcsa jó levegőjű, nyugodt városrészében. a házhoz egy 647 m2-es tel...
93 000 000 HUF
794 871 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (88374489)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 283 m2
Szobaszám: 3
Sashalom csendes utcájában elegáns, egyszintes ház ELADÓ! CSOK Plusz igénybe vehető! Megvételre kínálok egy 108 nm-es, felúj...
134 000 000 HUF
1 240 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi családi ház hirdetés (27383426)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 175 m2
Telekterület: 834 m2
Szobaszám: 4
Erdőkertesen a Fő út közelében eladó egy 175 nm-es, 4 szobás, újszerű, napelemes, földszintes családi ház, dupla garázzsal, 834...
155 000 000 HUF
885 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (83343933)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 8
Háromlakásos családi ház rákosszentmihályon, a szilas-patak közelében ELADÓ! Megvételre kínálok egy összesen 180 nm alapterül...
177 500 000 HUF
934 210 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (37494516)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 400 m2
Telekterület: 837 m2
Szobaszám: 7
Csak az iroda kínálatában! XVI. kerület kiemelt elhelyezkedésű, kertvárosias részén eladó, egy 837 négyzetméteres telken lévő ...
182 000 000 HUF
455 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Gödöllő környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal