Eladó ház Gödöllő környékén (6833 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 6 833 db
Eladó Veresegyházi családi ház hirdetés (72465455)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 277 m2
Telekterület: 1865 m2
Szobaszám: 6
Veresegyház Fővég részén kínálunk megvételre egy több generációnak is kiválóan alkalmas családi házat! Akár vállalkozás üzemelt...
220 000 000 HUF
794 223 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (35245841)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 350 m2
Telekterület: 735 m2
Szobaszám: 7
Eladó egy 2003-ban épült, alacsony rezsivel rendelkező, 350 m2-es, 7 szobás, 2 szintes, 4 fürdőszobás ház a 15. kerületben 735m...
350 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (45832893)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 316 m2
Telekterület: 782 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Álmai otthona várja Budapest csendes, zöldövezeti részén, zugló határában, a XVI. kerületben. Ez az 1996-ban épült, napfényes t...
360 000 000 HUF
1 139 240 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti ikerház hirdetés (51764185)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 260 m2
Szobaszám: 4
Vácrátót Bertinke településrészén újonnan épülő ikerházat kínálunk eladásra. Mindkét ikerházfél 90 nm alapterületű, 260 nm saj...
85 500 000 HUF
950 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (42121931)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 1326 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy különleges hangulatú, kertre néző önálló körül járható családi ház Budapest csendes, kertvárosi részén, Rákosszentmih...
149 000 000 HUF
1 585 106 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi házrész hirdetés (84985999)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 292 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Sashalmon Önálló, Egybenyitható Két Lakás Saját Kertrésszel és Tárolókkal Eladó! Olyan különleges ingatlant keres, ami több leh...
130 000 000 HUF
1 287 128 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi családi ház hirdetés (97729162)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 336 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Erdőkertesen, közel a központhoz eladó kétgenerációssá alakítható ház, ház mérete: 336nm telek mérete:1000 m2 telekkel, bejár...
129 000 000 HUF
383 928 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (34499217)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 1326 m2
Szobaszám: 3
Befektetők és összeköltözők FIGYELEM! ! ! Eladó egy különleges hangulatú, kertre néző önálló körül járható családi ház Budapest...
149 000 000 HUF
1 585 106 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (59228965)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 1326 m2
Szobaszám: 3
149 000 000 HUF
1 585 106 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi ikerház hirdetés (89353742)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 196 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 5
Eladó a XVII. kerületben, Szárazhegyen egy 1+3 szobás, nagy terasszal rendelkező családi ház. Az ingatlan 2009-ben épült, cirkó...
160 000 000 HUF
816 326 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerepesi családi ház hirdetés (33661639)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 508 m2
Szobaszám: 4
Hőszivattyús, egyszintes családi ház Kerepes Panoráma Lakóparkban, saját kerttel Örökpanorámás, új építésű, önálló családi lak...
72 000 000 HUF
742 268 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerepesi családi ház hirdetés (25437957)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 417 m2
Szobaszám: 4
72 000 000 HUF
742 268 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerepesi családi ház hirdetés (53549333)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 157 m2
Telekterület: 858 m2
Szobaszám: 5
Prémium kategóriás, egyszintes, hőszivattyús, 157nm-es, 5 szobás, önálló családi ház Kerepes Panoráma Lakóparkban 858 nm-es saj...
139 000 000 HUF
885 350 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerepesi családi ház hirdetés (93322645)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 390 m2
Szobaszám: 4
Új építésű, hőszivattyús, 4 szobás, 97 nm-es önálló családi ház 390 nm-es saját telekrésszel Kerepes Panoráma Lakóparkban eladó...
88 500 000 HUF
912 371 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerepesi családi ház hirdetés (19254714)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 320 m2
Szobaszám: 4
Új építésű egyszintes családi ház – Kerepes Panoráma Lakópark Megvételre kínálok a Panoráma Lakóparkban egy hőszivattyús, egys...
74 900 000 HUF
851 136 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerepesi családi ház hirdetés (45872484)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 584 m2
Szobaszám: 4
Új építésű családi ház 584 nm-es telken – Kerepes Panoráma Lakópark Megvételre kínálok egy hőszivattyús, nappali + 3 hálószobá...
79 500 000 HUF
864 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerepesi családi ház hirdetés (75973943)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 420 m2
Szobaszám: 4
Hőszivattyús, 4 szobás, 102 nm-es, önálló családi ház 420 nm-es saját telekrésszel Kerepes panoráma lakóparkban eladó! CSOK plu...
89 400 000 HUF
921 649 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerepesi családi ház hirdetés (32439941)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 4
Kerepes panoráma lakóparkban 105 nm-es, 4 szobás önálló családi ház 450 nm-es saját telekrésszel ELADÓ! CSOK plusz igénybe VE...
91 600 000 HUF
872 380 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerepesi családi ház hirdetés (57249827)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 4
91 600 000 HUF
872 380 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerepesi családi ház hirdetés (33171375)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 5
Körpanorámás, 144 nm-es, garázsos, kétszintes villa dombtetőn ELADÓ! Prémium minőségű és megjelenésű, tágas, elegáns, 144 nm-...
129 000 000 HUF
895 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Gödöllő környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal