Eladó ház Gödöllő környékén (7050 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 7 050 db
Eladó Szadai családi ház hirdetés (25382338)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 1242 m2
Szobaszám: 3
Szadán áron alul eladó a Guary- villa! Az 1914-ben épült villa jelenlegi állapota felújítandó, de egy gyönyörű gyöngyszemet leh...
155 000 000 HUF
1 684 782 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi családi ház hirdetés (69436284)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 634 m2
Szobaszám: 1
Értékálló otthon prémium kivitelben Veresegyház központi részénVeresegyház csendes, nyugodt, mégis mindenhez közel található ré...
179 700 000 HUF
1 089 090 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Erdőkertesi családi ház hirdetés (27254744)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 999 m2
Szobaszám: 5
Eladó Erdőkertes aszfaltozott utcájában, új építésű 113 m2-es önálló családi ház 999 m2-es telken. a ház 4 szoba + amerikai kon...
114 900 000 HUF
904 724 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Őrbottyáni családi ház hirdetés (29959625)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 1561 m2
Szobaszám: 5
Kétgenerációs, örökpanorámás családi ház eladó Őrbottyán egyik legszebb részén! Kivételes lehetőség azok számára, akik tágas, j...
107 900 000 HUF
744 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai családi ház hirdetés (31733543)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 957 m2
Szobaszám: 4
Napfényes családi ház Tura városában, amely a botaniq Turai Kastély közvetlen szomszédságában helyezkedik el. A tégla szerkeze...
43 900 000 HUF
439 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi ikerház hirdetés (18314334)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 133 m2
Telekterület: 360 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Dunakeszin tágas, két generáció számára is ideális ikerház fél eladó, nyugodt környezetben! 2003-Ban épült, folyamatosan karba...
159 000 000 HUF
1 195 488 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (76325893)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 585 m2
Szobaszám: 3
XVII. kerület hangulatos kertvárosi környezetében, 585 m2-es öntözőrendszerrel, garázzsal rendelkező telken elhelyezkedő, 105 m...
98 000 000 HUF
933 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (74327217)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 628 m2
Szobaszám: 3
Fót kedvelt, kisalagi részén eladó nettó 79 nm-es lakóterülettel (+ fedett teraszok 36 nm, + pince 12 nm, + melléképület-garázs...
94 900 000 HUF
1 201 265 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi családi ház hirdetés (47766473)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 650 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Ritka piaci lehetőség, reális ÁRON! Erdőkertesen 650 nm es telken Önálló csak tárolóknál érintkező, földszintes családi házat...
89 000 000 HUF
809 090 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (43937772)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 307 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
XV. kerületben Pestújhelyen, a Körvasút soron kínálunk megvételre egy 307 nm-es önálló telken elhelyezkedő, két különálló lakóh...
65 000 000 HUF
822 784 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (73724489)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 181 m2
Telekterület: 1072 m2
Szobaszám: 6
Leírás Elegancia, minőség, kényelem egy helyen! Eladó Budapest XVI. kerületben a Petőfi kert egyik csendes mellék utcájában e...
239 000 000 HUF
1 320 441 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csömöri családi ház hirdetés (64335939)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 480 m2
Szobaszám: 3
Leírás Eladó Csömör egyik csendes mellékutcájában, egy családi ház alsó szintje. Az ingatlan 1971-ben épült, a falak téglából...
90 000 000 HUF
900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szadai családi ház hirdetés (93634718)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 926 m2
Szobaszám: 5
Szada Gödöllőhöz közeli részén, természetközeli helyen, de mégis jó infrastruktúra mellett, kiváló elosztással rendelkező, nagy...
179 000 000 HUF
1 234 482 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi ikerház hirdetés (43944932)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 360 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Energiatakarékos Otthon Dunakeszin– Napelemes, 140 nm-es Ikerház eladó csendes zsákutcában! Eladó Dunakeszi egyik legkedvelte...
159 000 000 HUF
1 135 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dányi családi ház hirdetés (35337948)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1147 m2
Szobaszám: 2
Pest vármegye, Dány településén eladásra kínálok egy 95 nm-es, komfortos, tehermentes, 2 szobás családi házat! Az ingatlan nagy...
39 500 000 HUF
415 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai családi ház hirdetés (45537633)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 1673 m2
Szobaszám: 3
Pest vármegye Tura településén eladásra kínálok egy 93 nm-es, komfortos, tehermentes, vályogból épült, felújítandó családi háza...
26 900 000 HUF
289 247 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai családi ház hirdetés (47773444)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 3
*** Szeretne új építésű környezetben élni a családjával egy modern új otthonban? Akkor ezt a lehetőséget ne hagyja ki! *** Tur...
67 300 000 HUF
673 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai családi ház hirdetés (46974949)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
84 200 000 HUF
684 552 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai családi ház hirdetés (87553395)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 921 m2
Szobaszám: 3
*** 1 Db családi ház vételáráért cserébe 2 db lakást kap! *** Lakjon az egyik 54 m2-es lakrészen és adja ki a másik lakrészt, ...
29 900 000 HUF
249 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai családi ház hirdetés (53445613)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 715 m2
Szobaszám: 4
Pest vármegye, Tura településén eladásra kínálok egy salakból épült, 101 nm-es, komfortos, tehermentes, 4 szobás családi házat!...
41 900 000 HUF
414 851 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Gödöllő környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal