Eladó ház Gödöllő (402 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 402 db
Eladó Gödöllői családi ház hirdetés (77244953)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 823 m2
Szobaszám: 4
Eladóvá vált Gödöllő egyik csendes, kertvárosi részén egy kétszintes, kb 200 m²-es családi ház, amely családok és vállalkozók s...
123 000 000 HUF
473 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői ikerház hirdetés (47797447)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Új építésű, különálló ikerház Gödöllő-Csanakon, 960 m²-es telken! Eladó Gödöllő egyik legkedveltebb, kertvárosi részén, Csanak...
144 900 000 HUF
1 260 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Gödöllői családi ház hirdetés (88337748)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 850 m2
Szobaszám: 4
Gödöllő blahai részén, gyönyörű örökpanorámás domboldalon, nagycsaládosoknak és több generáció együttélésére is alkalmas, nappa...
118 500 000 HUF
740 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői családi ház hirdetés (57534383)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 737 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínáljuk Gödöllő belvárosától a csak pár percre épülő, új építésű ikerházat. Ez a napfényes, 2025-ben megépülő ingat...
120 000 000 HUF
1 090 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői ikerház hirdetés (37543469)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: 737 m2
Szobaszám: 4
Új építésű nappali+3 szobás, teraszos ikerház fél Gödöllőn! Megvételre kínáljuk Gödöllő belvárosától a csak pár percre épülő, ú...
129 900 000 HUF
1 091 596 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői családi ház hirdetés (34576379)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 142 m2
Telekterület: 665 m2
Szobaszám: 4
Különleges lehetőség Gödöllő szívében háromgenerációs családi ház nagy telekkelGödöllő egyik csendes, családi házas utcájában, ...
89 900 000 HUF
633 098 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői családi ház hirdetés (45447744)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1050 m2
Szobaszám: 3
Gödöllő keresett központhoz közeli részén, Harasztban átlagos állapotú, nappali + 2 szobás családi ház 1050nm-es telken eladó! ...
96 000 000 HUF
872 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői ikerház hirdetés (37261372)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 152 m2
Telekterület: 956 m2
Szobaszám: 4
Gödöllőn új építésű házakkal körülvett aszfaltozott utcában, csendes, panorámás részen, megbízható referenciákkal rendelkező ki...
164 000 000 HUF
1 078 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői családi ház hirdetés (43244379)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 4
Képzelje el saját kertes házát! A CasaNetWork Gödöllő Ingatlaniroda kínálatában eladó családi ház Gödöllő csendes, családi há...
87 500 000 HUF
760 869 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői családi ház hirdetés (45943433)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 575 m2
Szobaszám: 4
Gödöllő kertvárosi részén, csendes, nyugodt környéken újszerű/felújított állapotú nappali + 3 szobás családi ház eladó! A net...
139 900 000 HUF
1 165 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői családi ház hirdetés (71733279)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 10858 m2
Szobaszám: 3
CasaNetWork Gödöllő  Ingatlaniroda kínálatában eladó családi ház 1 hektáros birtokon Gödöllőn az Antal-hegy lábánál. a telekről...
110 000 000 HUF
1 375 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői családi ház hirdetés (45492374)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 472 m2
Telekterület: 2472 m2
Szobaszám: 7
Eladó Gödöllő Fenyves városrészén, a Fenyvesi Nagyúton egy 472 m2-es (425 m2 belső rész + az összesen 95 m2-nyi terasz és erkél...
490 000 000 HUF
1 038 135 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői családi ház hirdetés (53885544)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 1441 m2
Szobaszám: 6
"Örök panoráma a nyugalom szigetén. . . " Gödöllőn, a Szarvas utcában eladó egy 1441 nm-es telekre épült 3 szintes, nettó 200 ...
89 900 000 HUF
449 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői családi ház hirdetés (26678443)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 665 m2
Szobaszám: 4
Eladó Gödöllőn 125 nm-es, 4 szobás, gázkonvektor fűtéses, közepes, részben felújított állapotú családi ház, 665 nm-es telekkel....
87 990 000 HUF
703 920 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői családi ház hirdetés (35733843)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 472 m2
Telekterület: 2472 m2
Szobaszám: 7
490 000 000 HUF
1 038 135 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői családi ház hirdetés (76345572)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 461 m2
Szobaszám: 4
CasaNetWork Ingatlaniroda Gödöllő Ingatlaniroda kínálatában eladó ikerház Gödöllő Kertvárosban, központhoz közel Gödöllő legker...
150 000 000 HUF
1 111 111 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői családi ház hirdetés (95453744)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1660 m2
Szobaszám: 3
Családi ház GödöllőEladásra kínálok Gödöllő legnépszerűbb részén, Harasztban egy felújítandó családi házat hatalmas, intim tele...
105 500 000 HUF
1 110 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői családi ház hirdetés (17279434)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 1080 m2
Szobaszám: 5
Gödöllőn a Batthyány utcában kínálunk megvételre egy 4 szobás, konyha-étkezős, dupla komfortos családi házat, 1080 m2-es rendez...
109 900 000 HUF
686 875 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői családi ház hirdetés (14972885)
6 hónapnál régebbi hirdetés