Eladó ház Jászberény (159 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 159 db
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (23827455)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 413 m2
Szobaszám: 4
Eladó 4 szobás, tégla építésű családi ház Jászberény KÖZPONTJÁBANAlapadatok:Alapterület: nettó 92 m²Telek mérete: 413 m²Szobák ...
44 900 000 HUF
327 737 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (43327272)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 443 m2
Szobaszám: 4
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye, Jászberény, 210 nm-es 2 szintes családi ház eladó! Két külön szinttel és többgenerációs kialakít...
104 890 000 HUF
499 476 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (59482398)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 443 m2
Szobaszám: 4
104 890 000 HUF
499 476 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (24873946)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 578 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy lenyűgöző családi ház Jászberény Fehértói út környékén, amely ideális választás lehet mindenki számára, aki a kényelm...
130 000 000 HUF
764 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (35534735)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 578 m2
Szobaszám: 4
130 000 000 HUF
764 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (96873242)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 480 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Jászberényben, a Kossuth utca környékén egy 86 négyzetméteres felújítandó családi ház, mely ideális lehetőség a kreatív é...
19 499 000 HUF
226 732 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (68821449)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 480 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
19 499 000 HUF
226 732 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi ikerház hirdetés (65488543)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 557 m2
Szobaszám: 3
Jászberényben kivételes lehetőséget kínálva egy globálisan exkluzív ingatlan a piacon. Méretét tekintve 140nm, melyhez tartoz...
85 990 000 HUF
614 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi ikerház hirdetés (79379384)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 557 m2
Szobaszám: 3
85 990 000 HUF
614 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (42344474)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 254 m2
Telekterület: 388 m2
Szobaszám: 4
Eladó ingatlan Jászberényben! Egy nyugodt és biztonságos utcában még is központi részen eladó egy 250 m²-es, kétszintes, prémiu...
199 000 000 HUF
783 464 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (28275834)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 3
Luxus kivitelű újépítésű családi ház saját udvarral eladó! Belváros közeli újépítésű családi ház, kiváló helyen szép utcában, k...
79 900 000 HUF
1 011 392 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (48566828)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1398 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Jászberény egyik csendes, nyugodt utcájában egy sok lehetőséget rejtő, jó állapotú családi házat, amely ideál...
55 000 000 HUF
611 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (34926373)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 274 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Jászberényben Budapesttől 86 km-re egy 276 nm-es telken egy 64 nm-es családi ház eladó! a ház...
34 900 000 HUF
545 312 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (95291333)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 254 m2
Telekterület: 388 m2
Szobaszám: 4
199 000 000 HUF
783 464 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (34534446)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: 420 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó Jászberényben egy családi ház, amely tökéletes választás lehet azok számára, akik egy tágas, de mégis kedvező árú ingatla...
45 900 000 HUF
337 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (34849377)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 436 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében Jászberényben egy 91, 7 nm-es hasznos alapterületű, vegyes falazatú, felújíta...
23 600 000 HUF
259 340 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (94173488)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 206 m2
Telekterület: 1044 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Eladásra kínálok Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében Jászberényben egy 206 nm-es hasznos alapterületű, tégla falazatú családi háza...
85 000 000 HUF
412 621 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (57995971)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 265 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Jászberény városában a belváros közvetlen közelében, megvételre kínálunk egy 2005 -ben épült kiváló állapotú 140 m2 es 2 szinte...
89 000 000 HUF
593 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (49549212)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 159 m2
Telekterület: 477 m2
Szobaszám: 4
Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Jászberényben Budapesttől 86 km-re egy 477 nm-es telken egy 159 nm-es családi ház eladó! a há...
42 500 000 HUF
267 295 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (77794742)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 436 m2
Szobaszám: 3
23 600 000 HUF
259 340 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Jászberényben?
← Előző oldal1 / 8 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Eladó ház Jászberényben? Jászberény és környéke kiváló otthonteremtési lehetőségeket kínál – itt találhatók az eladó Jászberényi házak (családi házak, sorházak, ikerházak és kastélyok). Ez a Jász-Nagykun-Szolnok megyei város élhető környezettel és fejlett infrastruktúrával várja az otthonkeresőket. Az eladó házak többsége kertvárosi környezetben található, családbarát elhelyezkedéssel. Ha már tudod, hogy milyen típusú házat keresel, akkor válassz alkategóriát a keresőben, hogy még pontosabb találati listából válogathass.
Ajánlott városrészek Jászberényben: Érpart   Neszűr   Belváros   Portelek   Kertváros   Pelyhespart   Káposztáskert   Szatmári lakópark   Szentkúti városrész   

Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó ingatlanok között a vágyott eladó ház hirdetéseket. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a főoldalra, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok Jászberény aloldalt, ahol az összes eladó Jászberényi ingatlant megtalálod, vagy térj vissza az eladó ingatlanok oldalra. Ha nem kifejezetten csak Jászberényben keresel eladó házat, akkor érdemes körül nézned az eladó ház Jász-Nagykun-Szolnok megye oldalon is. A megyeszékhelyek nagyon vonzók az ingatlan keresők körében. Javaslom, hogy nézz körül az eladó ház Szolnok oldalon. Ha mégis inkább albérletet keresel Jászberényben, akkor az albérlet Jászberény oldalon nézelődj. Kevesebb közvetítői díj, több lehetőség – magánhirdetések: tulajdonostól eladó ingatlan Jászberény.