Eladó ház Kisasszond 30 millióig
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Kisasszond 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 0 db
Kisasszondon további eladó házak közül is válogathatsz.
Összes eladó ház Kisasszondon
A megadott feltételekkel jelenleg nincs aktív hirdetés, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Bárdudvarnoki családi ház hirdetés (54712357)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1005 m2
Szobaszám: 3
Kizárólag irodánkat bízták meg! ! A lido home Kaposvár eladásra kínálja a Bárdudvarnok olajhegyen található családi HÁZÁT. A...
2 700 000 HUF
45 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposfői családi ház hirdetés (78926477)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 1717 m2
Szobaszám: 2
1. Magyar leírás Kaposfő egyik csendes utcájában található ez a régebbi építésű családi ház, amely eladóvá vált. Az ingatlan...
8 000 000 HUF
177 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gigei családi ház hirdetés (39987349)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 1800 m2
Szobaszám: 3
A lido home Kaposvár eladásra kínálja a gigében lévő családi házát! A lido home Kaposvár által kínált gigében található család...
9 900 000 HUF
117 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposfői családi ház hirdetés (63747375)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 3113 m2
Szobaszám: 2
A Somogy vármegyei Kaposfő településen eladóvá vált egy 68 nm. Alapterületű, kétszobás családi ház. Kaposfő kiváló elhelyezkedé...
15 000 000 HUF
220 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskorpádi ikerház hirdetés (68374594)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 3200 m2
Szobaszám: 5
Kiskorpádon, tágas telken 110 m2-es családi ház eladó! a település központi részén elhelyezkedő tégla építésű ingatlan 4 szoba,...
16 500 000 HUF
150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bárdudvarnoki családi ház hirdetés (93147193)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 2254 m2
Szobaszám: 2
A lido home Kaposvár eladásra kínálja bárdudvarnoki családi HÁZÁT. A lido home Kaposvár által kínál Bárdudvarnoki családi ház ...
17 000 000 HUF
340 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bárdudvarnoki egyéb ház hirdetés (97934849)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 5853 m2
Szobaszám: 2
Bárdudvarnok Szenbékhegy dűlő zártkerti részén "szőlő, gyümölcsös és kert" megnevezésű ingatlan eladó! a falun át, aszfaltos út...
19 900 000 HUF
171 551 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskorpádi családi ház hirdetés (44773363)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 8827 m2
Szobaszám: 4
Az Openhouse Kaposvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181406 hivatkozási számú kiskorpádi családi ház. 8827 M² lehetőség K...
21 900 000 HUF
223 469 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposfői családi ház hirdetés (23354373)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2