Eladó ház Kiskunhalas környékén (85 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 85 db
Eladó Soltvadkerti családi ház hirdetés (65799332)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 372 m2
Telekterület: 920 m2
Szobaszám: 10
Soltvadkert központjában, 920 m2 telekterületen elhelyezkedő, tégla falazatú, két szintes, 8 lakásos lakóépület eladó! A laká...
120 000 000 HUF
322 580 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (43391449)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: 909 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Jánoshalma városának központjában, buszmegállótól 5 percre, csendes, nyugodt utcában eladó egy 59 m²-es csalá...
6 000 000 HUF
101 694 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Bócsai családi ház hirdetés (57233334)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 230 m2
Telekterület: 37098 m2
Szobaszám: 5
Bács-Kiskun megye, Bócsa külterületén kínálunk eladásra egy különleges adottságú, 37 098 nm-es (3, 7 ha) ingatlant „kivett lakó...
80 000 000 HUF
347 826 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bócsai ikerház hirdetés (58971715)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 1362 m2
Szobaszám: 4
Bócsa belterületén kínálom megvételre egy 2022-ben épült ikerház utcafronti lakrészét, amely önálló megközelítéssel, korszerű m...
65 000 000 HUF
448 275 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szanki családi ház hirdetés (45629475)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1058 m2
Szobaszám: 3
Referenciaszám: #NH1933 Infó: Beke Arleta Szank központjában 2 szobás családi ház eladó! Szank központjában eladó ez a család...
21 990 000 HUF
241 648 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (21515714)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 1149 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Jánoshalma, azonnal költözhető,  112 m2-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanba megtalálható kettő...
15 990 000 HUF
142 767 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soltvadkerti családi ház hirdetés (49749638)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1119 m2
Szobaszám: 3
Soltvadkerten a Bócsai úton, 1119 m2-es telekterületen elhelyezkedő, 3 szobás, központi fűtéses, részben felújított családi ház...
21 900 000 HUF
243 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Soltvadkerti családi ház hirdetés (39441162)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 190 m2-es polgári stílusú családi ház Soltvadkerten Ár: 68. 000. 000 Ft Bács-Kiskun vármegye, Soltvadkert város központj...
68 000 000 HUF
357 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (43347113)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 1191 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Jánoshalmán 1191 m2-es telken elhelyezkedő 106 m2- es azonnal költözhető családi házat az összes bútorzattal e...
34 500 000 HUF
325 471 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunfehértói családi ház hirdetés (93993427)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 1456 m2
Szobaszám: 1
Bács-Kiskun megye Kunfehértó, Jókai utcában, felújítandó, 57 nm-es ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található egy szoba...
13 990 000 HUF
245 438 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tázlári családi ház hirdetés (93443863)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1073 m2
Szobaszám: 4
Eladó Tázláron a Zrínyi utcában egy befejezésre váró, nappali + 3 szobás családiház. Az ingatlan 2 szintes, a felső szint igény...
8 700 000 HUF
72 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soltvadkerti családi ház hirdetés (33751673)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 154 m2
Telekterület: 622 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálok Soltvadkert csendes utcájában egy 622 nm-es telken lévő kiemelkedően szép családi házat. Ide már csak költözn...
52 000 000 HUF
337 662 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (71992341)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 1198 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Bács-Kiskun megye Jánoshalma, 98 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található kettő szoba, egy félszoba, ko...
9 990 000 HUF
101 938 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Soltvadkerti családi ház hirdetés (34993352)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 372 m2
Telekterület: 920 m2
Szobaszám: 10
Soltvadkert központjában, 920 m2 telekterületen az 1990-es években épült, tégla falazatú, két szintes, 8 lakásos lakóépület ela...
120 000 000 HUF
322 580 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisszállási családi ház hirdetés (23346332)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: 1065 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun megye Kisszállás, beépített tetőteres, 111 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan beton alapra épült, tégla szerkezet...
14 990 000 HUF
135 045 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (35479769)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 1524 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Jánoshalma központjában 135 m2-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlan, 2 szoba, nappali, közlekedő,...
15 500 000 HUF
114 814 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisszállási családi ház hirdetés (45547373)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ár: 10. 000. 000. - Ft. Bács-Kiskun vármegyében Kisszálláson 1556 nm-es telken, felújítás alatt álló 72 nm alapterületű lakóhá...
10 000 000 HUF
138 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soltvadkerti családi ház hirdetés (78212535)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 230 m2
Telekterület: 888 m2
Szobaszám: 8
Eladó Soltvadkerten a Bocskai utcában, egy szuterén + 2 szintes családiház, 888 nm telekterülettel. a ház remek helyen van, nem...
55 000 000 HUF
239 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tázlári családi ház hirdetés (56426225)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 912 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Tázlár csendes, biztonságos részén kínálunk eladásra egy 94 + 43 m²-es, 5 szobás, részben felújított családi házat. a 942 m²-es...
25 000 000 HUF
182 481 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (49546584)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Bács- Kiskun vármegye Jánoshalma város szélén 2651 nm-es telken 69 nm-es, jó állapotú családi ház eladó. Kialakításra került be...
8 000 000 HUF
115 942 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Kiskunhalas környékén?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal