Eladó ház Mátraballa 10 millióig
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Mátraballa 10 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 0 db
Mátraballán további eladó házak közül is válogathatsz.
Összes eladó ház Mátraballán
A megadott feltételekkel jelenleg nincs aktív hirdetés, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Mátraballai családi ház hirdetés (55215698)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 788 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Mátraballán panorámás családi ház eladó! Mátraballán, a Mátra lábánál, csendes és nyugodt környezetben eladó egy jó elrendezés...
19 000 000 HUF
158 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nemti családi ház hirdetés (47332237)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1420 m2
Szobaszám: 3
Eladó családiház Nemtiben! Eladásra kínálom a Gyémánt Ingatlaniroda portfóliójából Nemtiben található 80nm-es családi házat, m...
2 500 000 HUF
31 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Recski családi ház hirdetés (99638573)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálom a Gyémánt Ingatlaniroda portfóliójából Heves vármegyében, Recsk településen lévő 74 nm-es felújítandó családi ...
6 900 000 HUF
93 243 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraderecskei családi ház hirdetés (99292389)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 386 m2
Szobaszám: 2
Jó állapotú kis ház a mofettától pár percre – ideális nyaralónak vagy befektetésnek! Mátraderecske központjában, mindössze 5 ...
7 800 000 HUF
210 810 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraderecskei családi ház hirdetés (33499392)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 3
Olcsóbb LETT! ! ! ! ! ! ! ! ! ! Mátraderecske központjához közel, 2 rendbeli, összkomfortos, hagyományos építési móddal megépít...
7 900 000 HUF
98 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szajlai családi ház hirdetés (74997836)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1349 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálom kizárólag a Gyémánt Ingatlaniroda portfóliójából Szajlán a Kossuth Lajos úton található 100nm-es felújítandó c...
8 000 000 HUF
80 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraderecskei családi ház hirdetés (64132293)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 481 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálok Mátraderecskén egy 45 m2es paraszt házat. Az ingatlan fő úton helyezkedik el. Vályogból épült. , Felújításra...
8 000 000 HUF
177 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraderecskei családi ház hirdetés (33463277)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 322 m2
Szobaszám: 3
Egy igazán különleges lehetőség vár rád Mátraderecske szívében, ideális fiatal felnőttek számára, akik saját otthont keresnek, ...
8 900 000 HUF
82 407 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pétervásárai családi ház hirdetés (74414498)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 1174 m2
Szobaszám: 2
Heves vármegye, Pétervására, a Táncsics Mihály utcában eladásra kínálunk egy vályog falazatú, 1174 m2-es telken álló ingatlant,...
9 000 000 HUF
163 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraderecskei családi ház hirdetés (79464499)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 380 m2
Szobaszám: 2
A Mátra északi lábánál található kiránduló- és gyógyfürdőhelyen, Mátraderecskén kínálunk eladásra egy felújítandó állapotban lé...
10 000 000 HUF
166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dorogházai családi ház hirdetés (12937333)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 2463 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház nagy telekkel Dorogházán! Eladó a csendes, nyugodt környezetben található Dorogházán egy 75 m²-es, 2 szobás...
10 000 000 HUF
133 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dorogházai családi ház hirdetés (97294897)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 689 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálunk egy családi házat Dorogházán – nagy telekkel, melléképületekkel! Dorogháza csendes, nyugodt környezetében...
10 000 000 HUF
125 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei családi ház hirdetés (31127432)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1698 m2
Szobaszám: 3
Eladó családiház Bátonyterenyén! Eladásra kínálom kizárólag a Gyémánt Ingatlaniroda portfóliójából Bátonyterenyén található 65...
4 000 000 HUF
61 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei sorház hirdetés (23677183)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 496 m2
Szobaszám: 1
Felújítandó téglaépítésű ház Kisterenyén! Eladó Kisterenye csendes részén egy téglaépítésű, felújítandó családi ház, amely a 19...
4 500 000 HUF
109 756 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei sorház hirdetés (77232372)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 513 m2
Szobaszám: 2
Felújításra előkészített téglaépítésű kis ház eladó Kisterenyén! Eladó Kisterenye egyik csendes részén egy felújítandó, 45 nm-e...
5 500 000 HUF
122 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei ikerház hirdetés (34455765)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 513 m2
Szobaszám: 2
Felújításra előkészített téglaépítésű kis ház eladó Kisterenyén! a látványtervek mesterséges intelligencia által készültek, táj...
5 500 000 HUF
122 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei családi ház hirdetés (96447153)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 557 m2
Szobaszám: 2
Eladó Családiház Bátonyterenyén! Bátonyterenyén a Béke úton eladó egy jó állapotú 62nm-es családiház, mely egy 554nm-es telken...
6 000 000 HUF
96 774 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei ikerház hirdetés (71913663)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 377 m2
Szobaszám: 1
Eladó jó állapotú ikerház Kisterenyén! Kisterenyén a Madách úton eladó egy jó állapotú 50 nm-es ikerház, mely egy 377 nm-es te...
6 600 000 HUF
132 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei családi ház hirdetés (93492555)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 142 m2
Szobaszám: 2
Bátonyterenyén 2 szobás felújítandó ház melléképülettel eladó! a felújítás folyamatban van, a villanyóra, a vízóra, a víz és cs...
6 900 000 HUF
95 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei családi ház hirdetés (49753422)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 1023 m2
Szobaszám: 1
Nógrád megye, Bátonyterenye Nagybátonyi részén eladó egy 41 nm-es egy szobás kis családi ház. Egy szoba, konyha és fürdőszoba ...
8 500 000 HUF
207 317 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Mátraballán?

Hasznos tudnivalók

Eladó ház Mátraballán 10 millióig? Mátraballa környékén családbarát ingatlanok is elérhetők – itt listázódnak az eladó Mátraballai házak (családi házak, sorházak, ikerházak és kastélyok). Ez a nyugodt, Heves megyei falu ideális választás lehet azoknak, akik a természetközeli életet keresik. A kerttel rendelkező házak itt jellemzően tágasabbak, megfizethető áron. Ha már tudod, hogy milyen típusú házat keresel, akkor válassz alkategóriát a keresőben, hogy még pontosabb találati listából válogathass.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó ingatlanok között a vágyott eladó ház hirdetéseket. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a főoldalra, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok Mátraballa aloldalt, ahol az összes eladó Mátraballai ingatlant megtalálod, vagy térj vissza az eladó ingatlanok oldalra. Ha nem kifejezetten csak Mátraballán keresel eladó házat, akkor érdemes körül nézned az eladó ház Heves megye oldalon is. A megyeszékhelyek nagyon vonzók az ingatlan keresők körében. Javaslom, hogy nézz körül az eladó ház Eger oldalon. Ha mégis inkább albérletet keresel Mátraballán, akkor az albérlet Mátraballa oldalon nézelődj. Kifejezetten tulajdonosi hirdetést keresel? Nézd meg most: tulajdonostól eladó ingatlan Mátraballa.