Eladó ház Mélykút 70 millióig (30 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Mélykút 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 30 db
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (63474973)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 1293 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Mélykút, csendes, nyugodt környéken, összközműves, 58 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan tégla alapra épült...
7 990 000 HUF
137 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (28893779)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1125 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy 86 négyzetméteres, 3 szobás, nappalival, konyhával ellátott családi ház, mely Mélykúton, Bács-Kiskun megyében találha...
15 900 000 HUF
184 883 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (75273554)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Bács- Kiskun vármegye Mélykúton 1654 nm-es telken 200 nm-es felújítandó, rengeteg lehetőséget rejtő családi ház eladó. Kialakít...
6 500 000 HUF
32 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (95843477)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 191 m2
Telekterület: 938 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun megye Mélykút, központjában, 191 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található négy szoba, nappa...
9 990 000 HUF
52 303 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (68382653)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 734 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk egy mélykúti, 65 m2 alapterületű, 3 szobás családi házat. A bejáraton belépve az előszobába jutunk, mely aká...
5 000 000 HUF
76 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (85333323)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 514 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Mélykút, azonnal birtokba vehető, 56 nm-es, felújítandó családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban talá...
3 990 000 HUF
71 250 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (94428794)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 2756 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Mélykút, azonnal birtokba vehető, 130 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan egy része beton alapra épült, tégl...
14 499 000 HUF
111 530 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (24891473)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 773 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Mélykút, beépíthető tetőteres, 103 nm-es családi ház eladó. a tégla és szilikát szerkezetű ház, beton alapra ...
16 990 000 HUF
164 951 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (72323227)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 707 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Mélykút, felújítandó, összközműves, 114 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található kett...
7 000 000 HUF
61 403 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (28253945)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 189 m2
Telekterület: 1107 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Mélykút, központjában, 189 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található kettő szoba, kony...
14 499 000 HUF
76 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Mélykúton?
← Előző oldal2 / 2 Következő oldal →
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal