Eladó ház Monorierdő 80 millióig (108 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Monorierdő 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 108 db
Monorierdőn további eladó házak közül is válogathatsz.
Összes eladó ház Monorierdőn
Eladó Monorierdői családi ház hirdetés (34634448)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 152 m2
Telekterület: 1187 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Többgenerációs családi ház eladó MONORIERDŐN! FIX 3%-os lakáshitelre MEGVEHETŐ! Monorierdő szélső utcájában ajánlom a figyel...
74 900 000 HUF
492 763 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői ikerház hirdetés (83419325)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 613 m2
Szobaszám: 4
Monorierdőn, csendes utcában eladó, egy újépítésű, 3 szoba + nappalis ikerházfél, kb. , 250 Nm-es telekkel, 1. Lakás! Az ingatl...
65 000 000 HUF
915 492 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Monorierdői családi ház hirdetés (69213545)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 551 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Monorierdőn a központtól nem messze egy 551 nm2- es telken elhelyezkedő 62 nm-es családi házat amihez hozzá t...
39 900 000 HUF
643 548 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői ikerház hirdetés (74325914)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 613 m2
Szobaszám: 4
Monorierdőn, csendes utcában eladó, egy újépítésű, 3 szoba + nappalis ikerházfél, kb. , 250 Nm-es telekkel, 1. Lakás! Az inga...
65 000 000 HUF
915 492 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői ikerház hirdetés (46175263)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 613 m2
Szobaszám: 4
65 000 000 HUF
915 492 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői ikerház hirdetés (89559436)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 613 m2
Szobaszám: 4
65 000 000 HUF
915 492 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői családi ház hirdetés (97737715)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 554 m2
Szobaszám: 3
Monorierdőn, csendes, barátságos utcában, az általános iskola közelében eladó 57 m²-es családi ház, 554 m²-es telekkel! Az in...
44 990 000 HUF
789 298 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői családi ház hirdetés (27278875)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 551 m2
Szobaszám: 3
39 900 000 HUF
643 548 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői sorház hirdetés (92447537)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
Használja ki a csok+ kamattámogatott hitel előnyeit és a 4% illetékkedvezményt, valamint a 3 %-os otthon start HITELT! ! ! ! ! ...
65 000 000 HUF
902 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői családi ház hirdetés (69273337)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 905 m2
Szobaszám: 4
Eladó Monorierdőn csendes utcában, 106 m2-es, téglaépítésű családi ház 1500 méterre a vasútállomástól. Ha Budapest közelségét ...
60 000 000 HUF
566 037 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői családi ház hirdetés (29177733)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 554 m2
Szobaszám: 3
Monorierdőn közel az Általános iskolához, barátságos utcában eladó 57 m2-es, BETON alapra épült családi ház 554 m2-es telken. ...
44 990 000 HUF
789 298 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői családi ház hirdetés (73493439)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 554 m2
Szobaszám: 3
Monorierdőn közel az Általános iskolához, barátságos utcában eladó 57 m2-es, BETON alapra épült családi ház 554 m2-es telken. T...
44 990 000 HUF
789 298 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői ikerház hirdetés (45454354)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 672 m2
Szobaszám: 3
Új építésű, kertkapcsolatos lakás Monorierdőn hőszivattyús, modern otthonEladó Monorierdő csendes, rendezett részén egy 79 m²-e...
79 900 000 HUF
1 024 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői ikerház hirdetés (88768451)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 295 m2
Szobaszám: 4
Eladó új építésű 4 szobás ikerházfél Monorierdőn! ALACSONY rezsiköltségű, kiváló VÁLASZTÁS! Az ingatlan 79, 72 m2-es kiváló elr...
69 500 000 HUF
879 746 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői családi ház hirdetés (41938365)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 893 m2
Szobaszám: 3
Kétgenerációs lehetőség monoron nagy telek, bővíthető ház, kiváló ELHELYEZKEDÉSMonor egyik csendes utcájában, a Barátságköz utc...
50 000 000 HUF
427 350 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői ikerház hirdetés (35796475)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 205 m2
Szobaszám: 3
Eladó új építésű 3 szobás ikerházfél Monorierdőn! ALACSONY rezsiköltségű, kiváló választás! Az ingatlan 63 m2-es kiváló elrende...
57 500 000 HUF
912 698 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői családi ház hirdetés (73239858)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: 560 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Monorierdőn egy 560 nm2 telken elhelyezkedő 47 nm2 tégla építésű, felújítandó házat, ami remek lehetőség sajá...
27 000 000 HUF
586 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői családi ház hirdetés (31478852)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 584 m2
Szobaszám: 2
Eladó ingatlan Monorierdőn csendes utcában! Kétgenerációs család együttélésre is alkalmas! Ez a 76 négyzetméteres otthon kiváló...
39 900 000 HUF
399 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői családi ház hirdetés (25577393)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 554 m2
Szobaszám: 3
A Teleki és Fia Ingatlan értékesítésre kínálja Monorierdő szép utcájában ezt a szépen karbantartott azonnal költözhető tehermen...
62 900 000 HUF
740 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői családi ház hirdetés (35744864)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 546 m2
Szobaszám: 4
Monorierdőn vasútállomástól 10 percre, csendes utcában 3 szoba+ nappalis 85nm-es ház saját garázzsal eladó! Az épület beton a...
32 000 000 HUF
376 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Monorierdőn?
← Előző oldal1 / 6 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Eladó ház Monorierdőn 80 millióig? A tökéletes családi otthon megtalálása nem mindig könnyű, de Monorierdőn most egyszerűbb dolgod lehet – itt találhatók az eladó Monorierdői házak (családi házak, sorházak, ikerházak és kastélyok). Monorierdő, Pest megye egyik csendes falva, ahol ideálisak a feltételek a nyugodt, vidéki élethez. A házak többsége kerttel is rendelkezik, és kedvező áron elérhető. Tudod már, milyen ház lenne az ideális? Szűkítsd a keresést alkategóriával, hogy célirányosabb találatokat kapj.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó ingatlanok között a vágyott eladó ház hirdetéseket. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a főoldalra, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok Monorierdő aloldalt, ahol az összes eladó Monorierdői ingatlant megtalálod, vagy térj vissza az eladó ingatlanok oldalra. Ha nem kifejezetten csak Monorierdőn keresel eladó házat, akkor érdemes körül nézned az eladó ház Pest megye oldalon is. A megyeszékhelyek nagyon vonzók az ingatlan keresők körében. Javaslom, hogy nézz körül az eladó ház Budapest oldalon. Ha mégis inkább albérletet keresel Monorierdőn, akkor az albérlet Monorierdő oldalon nézelődj. Tulajdonostól (magánszemélytől) eladó ingatlanok: tulajdonostól eladó ingatlan Monorierdő.