Eladó ház Nagykáta (150 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 150 db
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (24697575)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 665 m2
Szobaszám: 2
Nagykáta Vasútállomástól 10 percre 2 szobás 69nm-es ház eladó! Az épület beton alapra épült bauxit-beton falazattal fa tetősz...
28 900 000 HUF
418 840 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (23159773)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 785 m2
Szobaszám: 4
Nagykátán vasútállomástól 10 percre 83nm-es 3 szoba+ nappalis újépítésű ház eladó! -Alapozás:vasbeton sávalap 50 cm széles és...
61 900 000 HUF
783 544 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (89372569)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 933 m2
Szobaszám: 2
Kedves Érdeklődő! Nagykátán eladó ez a kedves kis ingatlan, közel 40m2 Belső gerendázattal, hangulatos kis házikó. Kettő szo...
19 900 000 HUF
497 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai ikerház hirdetés (39944768)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 1017 m2
Szobaszám: 4
Felújítandó, 4 szobás ikerházfél hatalmas telekkel nagykátán ELADÓ Ha új otthonát teljes mértékben saját ízlése és igényei sze...
35 000 000 HUF
432 098 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (31231565)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1329 m2
Szobaszám: 2
Nagykátán vasútállomás közelében másfél szobás 40nm-es ház eladó! Az épület beton alapra épült vegyes falazattal, fa tetőszerk...
15 900 000 HUF
397 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (84835366)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 912 m2
Szobaszám: 4
Kedves Érdeklődő! Nagykátán, a Havaskert városrészben eladó egy kiváló adottságokkal rendelkező ingatlan, amely már szerkezet...
39 900 000 HUF
221 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (34194349)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 883 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy különleges, 1940-es években épült, vegyes falazatú családi házat Nagykátán, a gyógyfürdő közvetlen szomsz...
33 000 000 HUF
750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (19244336)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 806 m2
Szobaszám: 3
Nagykáta belterületén eladó 1996-ban téglából épült - tetőtér beépítési lehetőséggel külső feljáróval, melynél 1 szoba, nappali...
10 000 000 HUF
126 582 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai sorház hirdetés (66954333)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 90 m2
Szobaszám: 4
Nagykáta központi részén kínálunk eladásra egy 83m2-es két szintes új építésű kertkapcsolatos ingatlant amelyet most még a sajá...
82 500 000 HUF
993 975 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (37333333)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 824 m2
Szobaszám: 3
Remek lehetőség Nagykátán – hozza ki belőle a legtöbbet! Az Europartner Cegléd Ingatlan kínálatában eladó egy 73 m²-es családi...
24 000 000 HUF
328 767 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (74998748)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 3100 m2
Szobaszám: 3
Eleged van a zajból, a rohanásból és a betonból? Nagykáta külterületen eladó egy 73 nm-es, téglaépítésű ház 3100 nm-es telken...
14 900 000 HUF
206 944 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (17344739)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 3
Eladó felújított 2 szobás családi ház Nagykáta vasútállomástól 10 percre! Nagykátán, a vasútállomástól kényelmes, kb. 10 Perces...
45 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (58793366)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 3
Elújított, 2 szobás családi ház eladó Nagykátán – a vasútállomástól 10 percre! Nagykátán, a vasútállomástól kényelmes, körülb...
45 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (24224423)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 883 m2
Szobaszám: 2
33 000 000 HUF
750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (59497486)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 883 m2
Szobaszám: 2
33 000 000 HUF
750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (43633938)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 503 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálok Pest vármegyében Nagykátán egy 80, 8 nm-es felújítandó családi házat 503 nm-es telken! Az ingatlanban kialakít...
28 300 000 HUF
353 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (52883484)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 1017 m2
Szobaszám: 3
Eladó Pest vármegyében Nagykátán Budapesttől mindössze 60 km-re egy tégla építésű ikerházfél 1017 nm-es telken! Az ingatlan 83 ...
35 000 000 HUF
421 686 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (13929654)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 941 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújítandó családi ház Nagykátán! Egyedi lehetőség, hogy álmai otthonává varázsolja! Eladásra kínálok egy 70 nm-es, fe...
29 500 000 HUF
421 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai ikerház hirdetés (67973679)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 1017 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
35 000 000 HUF
432 098 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai ikerház hirdetés (82937473)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 1017 m2
Szobaszám: 4
Felújítandó, 4 szobás ikerházfél hatalmas telekkel nagykátán ELADÓHa új otthonát teljes mértékben saját ízlése és igényei szeri...
35 000 000 HUF
432 098 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Nagykátán?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal