Eladó ház Nagykörű 40 millióig
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Nagykörű 40 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 3 db
Nagykörűn további eladó házak közül is válogathatsz.
Összes eladó ház Nagykörűn
Eladó Nagykörűi családi ház hirdetés (96323617)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 817 m2
Szobaszám: 4
A home Property kínálatában (#937457): Nagykörű, parasztház 817 m2 telek, 89 m2 lakóház, 2 nagy tornác, 4 szoba, 3 fürdőszoba ...
35 000 000 HUF
393 258 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykörűi családi ház hirdetés (88483342)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 2197 m2
Szobaszám: 3
A home Property kínálatában (#937445): Nagykörű, közkedvelt Jókai utca, 2197 telek, 81 m2, 3 szobás, vegyes falazatú ház, 65 m2...
29 990 000 HUF
370 246 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nagykörűi családi ház hirdetés (74285351)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 553 m2
Szobaszám: 2
A home Property kínálatában (#810225): Nagykörű, központi elhelyezkedésű, 553 m2 telek, 37 m2-es vályog falazatú ház, 2 szobás,...
9 990 000 HUF
270 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 3 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Kőteleki családi ház hirdetés (28317622)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1623 m2
Szobaszám: n/a
Szolnokhoz 30 km-re, Kőtelken a Tisza- folyó mellett, eladóvá vált, egy 3 szobás családi ház eladó! Jellemzői: -2 szoba lami...
8 500 000 HUF
106 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kőteleki családi ház hirdetés (87424389)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 1754 m2
Szobaszám: 2
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínáljuk Kőtelek településen egy 2 szobás, 56 nm-es családi házat Kőtelek csendes, nyug...
8 990 000 HUF
160 535 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kőteleki családi ház hirdetés (33713315)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 790 m2
Szobaszám: 4
A  Szolnoki CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál egy 140 m2-es családi házat.  A teljes ház 2018. Évben esett át esztétik...
10 000 000 HUF
71 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kőteleki családi ház hirdetés (96235759)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 1799 m2
Szobaszám: 3
Egy Tiszamenti kis településen, Kőtelken eladásra kínálok, egy 88 nm-s, azonnal költözhető családi házat! Amit az ingatlanról...
10 500 000 HUF
119 318 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kőteleki családi ház hirdetés (73944535)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 958 m2
Szobaszám: 1
Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Kőtelek egyik legcsendesebb, legnyugodtabb utcájában kínáljuk eladásra ezt a barátságos, 44 n...
10 990 000 HUF
249 772 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fegyverneki családi ház hirdetés (99331337)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 287 m2
Szobaszám: 2
A  Szolnoki CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál Fegyvernek központjához közeli családi házat. A családi ház jellemzői:...
11 900 000 HUF
148 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fegyverneki családi ház hirdetés (79527451)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 568 m2
Szobaszám: 2
Fegyvernek központjában 2 szobás 50 nm-es ház eladó. a ház vegyes falazatú, elrendezése egysoros, a szobák egymásból nyílóak, a...
12 000 000 HUF
240 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fegyverneki családi ház hirdetés (94332535)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 936 m2
Szobaszám: 3
Otthon, ahol a nyugalom és a lehetőségek találkoznak - Fegyverneken vár rád! Képzeld el, hogy egy csendes, mégis központi hel...
13 000 000 HUF
141 304 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kőteleki családi ház hirdetés (44499338)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Szolnokhoz közel Kőtelken egy 70 nm-s  két és fél szobás családi ház. Amit az ingatlanról tudni érdemes: - téglából ép...
13 500 000 HUF
192 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fegyverneki családi ház hirdetés (52465394)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1072 m2
Szobaszám: 2
Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, csak az OTP Ingatlanpont kínálatában, Fegyvernek csendes, rendezett utcájában kínálunk megvét...
15 500 000 HUF
221 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fegyverneki családi ház hirdetés (42241375)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 1883 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
A  törökszentmiklósi CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál Fegyverneken egy négy szobás családi házat az alábbi paramétere...
15 900 000 HUF
196 296 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fegyverneki családi ház hirdetés (39456324)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1558 m2
Szobaszám: 2
Fegyverneken, a központhoz közel kínálunk megvételre egy kb. 85 M² alapterületű, vegyes falazatú (vályog és tégla) családi háza...
16 000 000 HUF
188 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fegyverneki családi ház hirdetés (33422968)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 870 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
A  törökszentmiklósi   CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál Fegyverneken egy felújított családi házat az alábbi paraméter...
16 900 000 HUF
252 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kőteleki családi ház hirdetés (35434343)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: 951 m2
Szobaszám: 4
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye egyik nyugodt, mégis jól megközelíthető településén, Kőtelken megvételre kínálunk egy 134, 3 m2-e...
16 900 000 HUF
126 119 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fegyverneki családi ház hirdetés (73565773)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted