Eladó ház Nagytarcsa (144 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 144 db
Eladó Nagytarcsai ikerház hirdetés (63641385)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 486 m2
Szobaszám: 4
Újépítésű ikerház eladó Nagytarcsa Felsőrét lakóparkban. Azonnal költözhető, modern és világos ikerház eladó Nagytarcsa kedvelt...
130 700 000 HUF
1 107 627 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagytarcsai családi ház hirdetés (25377593)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 325 m2
Telekterület: 966 m2
Szobaszám: 6
Nagytarcsa Modern családi ház 185m²+140m²/ 966 m² telken beépítésre készen álló tetőtér, télikert, borospince nagy terasz205 00...
205 000 000 HUF
630 769 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nagytarcsai ikerház hirdetés (69627879)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 4
Nagytarcsán, új építésű házak között, új lakóparkban eladó lett egy teljesen kész, konyhabútorral ellátott, azonnal költözhető ...
119 900 000 HUF
894 776 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagytarcsai ikerház hirdetés (67748826)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 436 m2
Szobaszám: 4
Nagytarcsán, a közkedvelt és folyamatosan fejlődő Felsőrét lakóparkban eladó egy 2017-ben épült, újszerű állapotú, 112 nm-es, e...
184 900 000 HUF
1 650 892 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagytarcsai ikerház hirdetés (59833834)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Csendes, zöld környezetben, mégis Budapest közelében keresel modern otthont? Ez az újszerű ikerházfél ideális választás lehet. ...
122 900 000 HUF
1 254 081 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagytarcsai családi ház hirdetés (87361977)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 769 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy 110 négyzetméteres, modern Ikerház Gödöllőn! Pest megyében, Budapest agglomerációjában található, és kiváló választ...
124 900 000 HUF
1 105 309 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagytarcsai családi ház hirdetés (77477276)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 202 m2
Telekterület: 749 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálom ezt az új építésű, hőszivattyús fűtéssel ellátott, 5 szobás, tágas nappalival rendelkező, nagy teraszos, önáll...
114 900 000 HUF
568 811 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagytarcsai ikerház hirdetés (92824345)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 4
133 700 000 HUF
1 133 050 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagytarcsai családi ház hirdetés (34943466)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 832 m2
Szobaszám: 4
Budapesttől mindössze 25 percre! ! Prémium családi ház Nagytarcsán mediterrán hangulat, modern kényelem családias szép környeze...
188 000 000 HUF
1 139 393 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagytarcsai ikerház hirdetés (92943369)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 486 m2
Szobaszám: 4
130 700 000 HUF
1 107 627 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagytarcsai családi ház hirdetés (54445339)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 325 m2
Telekterület: 966 m2
Szobaszám: 6
205 000 000 HUF
630 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagytarcsai ikerház hirdetés (63914475)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 4
119 900 000 HUF
894 776 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagytarcsai ikerház hirdetés (29346558)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 193 m2
Telekterület: 430 m2
Szobaszám: 5
Nagytarcsán sürgősen eladó egy 193 nm-es gyönyörű állapotban lévő ikerház fél! Szerkezetileg és esztétikailag is kifogástalan! ...
169 900 000 HUF
880 310 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagytarcsai ikerház hirdetés (56449677)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 460 m2
Szobaszám: 5
Eladó Nagytarcsán /Ófalu/ egy új építésű, 103 m2 alapterületű + 3, 6 m2 külső tárolós, nappali + négy szobás, hőszivattyús, ike...
119 900 000 HUF
1 131 132 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagytarcsai családi ház hirdetés (87933169)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 193 m2
Telekterület: 710 m2
Szobaszám: 6
Nagytarcsán 2 lakásos családi ház eladó 3 állásos garázzsal, azonnal költözhető! Eladó Nagytarcsa csendes részén egy kétlakásos...
115 000 000 HUF
595 854 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagytarcsai családi ház hirdetés (48977269)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 769 m2
Szobaszám: 4
Családbarát, két szintes családi ház eladó Nagytarcsán csendes, nyugodt utcában! Nagytarcsa egyik legkedveltebb, forgalomtól tá...
124 900 000 HUF
1 105 309 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagytarcsai családi ház hirdetés (22493484)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 5
Megvételre kínálunk Nagytarcsán, az Öreghegyen egy új építésű, három teraszos, 138 nm-es, 2 fürdős, 5 szobás, egyszintes, önáll...
114 800 000 HUF
831 884 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagytarcsai ikerház hirdetés (93346432)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Nagytarcsa 124 millió FtCsendes, zöld környezetben, mégis Budapest közelében keresel modern otthont? Ez az újszerű ikerházfél i...
122 900 000 HUF
1 254 081 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagytarcsai családi ház hirdetés (29943231)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 193 m2
Telekterület: 710 m2
Szobaszám: 6
Nagytarcsán 2 lakásos családi ház eladó 3 állásos garázzsal, azonnal költözhető! Eladó Nagytarcsa csendes részén egy kétlakás...
115 000 000 HUF
595 854 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagytarcsai ikerház hirdetés (64632129)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
122 900 000 HUF
1 254 081 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Nagytarcsán?
← Előző oldal1 / 8 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Eladó ház Nagytarcsán? A tökéletes családi otthon megtalálása nem mindig könnyű, de Nagytarcsán most egyszerűbb dolgod lehet – itt találhatók az eladó Nagytarcsai házak (családi házak, sorházak, ikerházak és kastélyok). Nagytarcsa, Pest megye egyik csendes falva, ahol ideálisak a feltételek a nyugodt, vidéki élethez. A házak többsége kerttel is rendelkezik, és kedvező áron elérhető. A város gyorsan elérhető innen, így ideális választás azoknak, akik kertes házban élnének, de Budapesthez közel maradnának. Tudod már, milyen ház lenne az ideális? Szűkítsd a keresést alkategóriával, hogy célirányosabb találatokat kapj.