Eladó ház Németbánya 60 millióig
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Németbánya 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 0 db
Németbányán további eladó házak közül is válogathatsz.
Összes eladó ház Németbányán
A megadott feltételekkel jelenleg nincs aktív hirdetés, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Bakonyjákói családi ház hirdetés (43873122)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 4147 m2
Szobaszám: 3
A Bakony kedvelt részén, Bakonyjákón eladóvá vált egy 80 m2-es, tornácos parasztház. A felújítandó ingatlan 4174 m2-es telken ...
18 000 000 HUF
230 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bakonyjákói családi ház hirdetés (93249144)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 2220 m2
Szobaszám: 4
Az Openhouse Pápa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #178738 hivatkozási számú bakonyjákói családi ház. Bakonyjákó egy igazi é...
59 500 000 HUF
396 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gannai családi ház hirdetés (44847253)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 4085 m2
Szobaszám: 2
Fedezze fel ezt a különleges lehetőséget Ganna csendes, nyugodt környezetében, ahol egy felújítandó ingatlan várja új tulajdono...
18 900 000 HUF
270 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kislődi családi ház hirdetés (67427647)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 2223 m2
Szobaszám: 2
Panorámás családi ház - Eladó otthon Kislődön Eladásra kínálunk Kislődön egy 85 nm-es családi házat, amely egy csendes zsákutc...
24 900 000 HUF
296 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gannai családi ház hirdetés (97469793)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 2794 m2
Szobaszám: 2
Fedezze fel ezt a lenyűgöző házat, amely Veszprém vármegye szívében, Ganna csendes, mégis jól megközelíthető részén helyezkedik...
29 900 000 HUF
271 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kislődi ikerház hirdetés (83971262)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Kislőd csendes részén egy jó adottságokkal rendelkező ikerházat. Az ingatlan Kislőd egy csendes utcájában hel...
42 000 000 HUF
688 524 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bakonybéli családi ház hirdetés (71315699)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1794 m2
Szobaszám: 2
Bakonybél az Északi-Bakony közepén, a Bakony legmagasabb hegye, a 709 méter magas Kőris-hegy közelében, a Gerence-patak partján...
45 000 000 HUF
409 090 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bakonybéli családi ház hirdetés (76423539)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 3
Felújítandó 100 m2-es családi ház bakonybélben, ERDŐVEL https://my. Matterport. Com/show/? M=jeRVTPUJDky Veszprém megyében, a...
48 000 000 HUF
480 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bakonybéli családi ház hirdetés (49541459)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: 977 m2
Szobaszám: 5
Az Openhouse Pápa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179472 hivatkozási számú bakonybéli családi ház. A Bakony szívében, turi...
49 000 000 HUF
340 277 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Városlődi családi ház hirdetés (49564223)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: 1548 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Városlődön, a település központjához közel 52 m²-es, nappali + 2 félszobás, szép állapotú családi ház, 1548 m²-es telekkel - EL...
51 900 000 HUF
979 245 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Magyarpolányi családi ház hirdetés (44395647)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 1700 m2
Szobaszám: 2
Ez a parasztház ideális választás lehet azok számára, akik természetközeli, csendes környezetben szeretnének élni, és szívesen ...
53 000 000 HUF
736 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kislődi családi ház hirdetés (11487947)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: 602 m2
Szobaszám: 3
Új építésű energiatakarékos, modern, okos otthon. ELADÓ CSOK vagy akár zöldhitel képes kulcsrakész acélszerkezetes ház! Acé...
53 200 000 HUF
479 279 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Városlődi családi ház hirdetés (57574669)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 598 m2
Szobaszám: 4
Családi ház eladó Városlődön! A CasaNetWork Balatonalmádi ingatlaniroda eladásra kínálja a 2007-es számú, városlődi, belterüle...
55 000 000 HUF
561 224 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
virtuális séta logó
Eladó Kislődi családi ház hirdetés (32986679)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 399 m2
Szobaszám: 3
Kitűnő állapotú, jól karbantartott, 3 szobás, azonnal költözhető családi ház eladó Kislődön. A Torna patak partján elhelyezked...
55 000 000 HUF
647 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Magyarpolányi egyéb ház hirdetés (55936729)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 1748 m2
Szobaszám: 2
A bakony déli lejtőinél elterülő, festői szépségű, europa nostra díjas, passiójáról ÉS SVÁB hagyományairól méltán híres települ...
57 000 000 HUF
647 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bébi családi ház hirdetés (72697666)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 755 m2
Szobaszám: 3
Veszprém vármegyében, Pápától karnyújtásnyira Bében, nyugodt, csendes településen, kínálok megvételre egy felújítandó 117, 1 m2...
7 590 000 HUF
64 871 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ugodi családi ház hirdetés (43437767)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1194 m2
Szobaszám: 2
Veszprém vármegyében, a Pápai járásban Ugod településen kínálok eladásra egy tégla falazatú, 82, 5 m2 alapterületű, 2 szobás la...
10 900 000 HUF
132 926 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Adászteveli családi ház hirdetés (23586855)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 2598 m2
Szobaszám: 2
Eladóvá vált 91 nm-es családi ház Adásztevelen, mely országos műemlék. A 800 fő körüli lakost számláló település, Pápától 5 k...
15 900 000 HUF
106 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai családi ház hirdetés (45397964)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 1406 m2
Szobaszám: 3
Ajka-Padragkúton eladóvá vált egy 69 m2-es családi ház. Az ingatlan a település padragi részén található, csendes mellékutcába...
22 500 000 HUF
326 086 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Homokbödögei családi ház hirdetés (44776273)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 1271 m2
Szobaszám: 3
Eladó ház Homokbödögén! Szeretne egy kényelmes otthont a saját elképzelései szerint? Itt a lehetőség! ! ! Eladó egy felújítá...
24 900 000 HUF
244 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Németbányán?

Hasznos tudnivalók

Eladó ház Németbányán 60 millióig? Németbánya és környéke kiváló otthonteremtési lehetőségeket kínál – itt találhatók az eladó Németbányai házak (családi házak, sorházak, ikerházak és kastélyok). Németbánya, Veszprém megye egyik csendes falva, ahol ideálisak a feltételek a nyugodt, vidéki élethez. A házak többsége kerttel is rendelkezik, és kedvező áron elérhető. Tudod már, milyen ház lenne az ideális? Szűkítsd a keresést alkategóriával, hogy célirányosabb találatokat kapj.