Eladó ház Nyíregyháza Belváros (67 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 67 db
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (31117442)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 807 m2
Szobaszám: 5
Eladó exkluzív villa Nyíregyháza legszebb részén, a Sóstói erdő közelében! Ha egy patináns, egyedi ingatlant keres, amely külön...
89 900 000 HUF
449 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (75696397)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 807 m2
Szobaszám: 5
89 900 000 HUF
449 500 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (42418518)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 807 m2
Szobaszám: 5
Érdeklődni: +36 30 292 0107 Eladó exkluzív villa Nyíregyháza legszebb részén, a Sóstói erdő közelében! Ha egy patináns, egyedi...
89 900 000 HUF
449 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (95626368)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 3
Új otthon, új kezdet – Kistelekiszőlőben! Képzeld el, hogy minden reggel madárcsicsergésre ébredsz egy nyugodt, biztonságos u...
75 900 000 HUF
592 968 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (53483493)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 457 m2
Szobaszám: 4
Nyíregyházán a Belváros közelében eladó egy tégla építésű, 140 nm-es, 4 szoba + nappalis, egyedi gázfűtéses családi ház 457 nm-...
79 000 000 HUF
564 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (42935283)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1018 m2
Szobaszám: 4
Családi ház eladó Nyíregyháza- Sóstóhegyen! Megvételre kínálunk egy tágas, 3 szoba + nappalis családi házat, amely tökéletes o...
59 990 000 HUF
499 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (55548347)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 807 m2
Szobaszám: 5
89 900 000 HUF
449 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (52675959)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 850 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Új építésű 150 nm-es ikerház eladó Nyíregyházán Eladásra kínálunk egy most épülő, modern ikerházat Nyíregyháza közkedvelt részé...
115 000 000 HUF
766 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (54566388)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 850 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Új építésű ikerház eladó! Eladásra kínálunk egy most épülő, modern 150-m2-es ikerházat Nyíregyháza közkedvelt részén. Sóstógyó...
115 000 000 HUF
766 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (98745485)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 741 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza, praktiker közelében eladásra kínálok egy 127m2-es, 3 szoba+ nappalis, kiváló állapotú mediterrán tipusú családi há...
132 900 000 HUF
1 046 456 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (88271466)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 552 m2
Szobaszám: 4
Nyíregyháza Belváros közelében eladásra kínálok egy 117 nm-es, 4 szoba, nappalis, 2 fürdőszobás, szép állapotú ikerházat. Az i...
149 000 000 HUF
1 273 504 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (64735373)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 484 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyíregyháza Belvárosának csendes részén eladásra kínálok egy 100 nm-es, 2+1 szobás, étkezős, vegyes falazatú, polgári típusú, j...
63 990 000 HUF
639 900 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (13348345)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyházán, a László u. Közelében, tégla építésű, szintes, 135 nm-es, 3 szoba + nappalis, egyedi gázfűtéses, nagy teraszos cs...
65 000 000 HUF
481 481 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (53849831)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Nyíregyháza belváros közelében tágas, jó állapotú családi ház! Nyíregyháza belvárosától karnyújtásnyira kínálunk megvéte...
59 900 000 HUF
630 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (39672932)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó tágas, jó állapotú családi ház Nyíregyháza belváros közeli részén! Nyíregyháza közkedvelt belvárosi utcájában, a belváro...
59 900 000 HUF
630 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (38345449)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 140 m2
Szobaszám: 3
Tágas, kiváló állapotú családi ház Nyíregyháza belváros közeli részén – akár két generáció számára is ideális! Nyíregyháza egy...
59 900 000 HUF
630 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (74937978)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
59 900 000 HUF
630 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (73594273)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 484 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyíregyháza Abszolút belvárosában Malom utcán, Irodának, rendelőnek alkalmas, jó állapotú, vegyes falazatú, 95 nm-es, 2 + 1 szo...
63 900 000 HUF
639 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (32564477)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 599 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyíregyháza Stadion közelében 105 nm-es 2+1 szobás nagy konyhás, egyedi gáz+vegyes tüzelésű kazánnal felszerelt, részben műanya...
75 000 000 HUF
714 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (97748746)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 196 m2
Telekterület: 520 m2
Szobaszám: 3
Végtelen lehetőség Nyíregyháza belvárosában! Elegáns nagypolgári önálló családi ház az Árpád utca közelében! Ha egy olyan ház...
62 900 000 HUF
320 918 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Nyíregyházán?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal