Eladó ház Pécel (228 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 228 db
Eladó Péceli családi ház hirdetés (55375557)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 708 m2
Szobaszám: 4
Pécelen, Bartoshegyi utcában felújítandó családi ház teljes berendezéssel eladó! Engedjen teret ötleteinek ebben a 85m²-es, teh...
65 000 000 HUF
764 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli ikerház hirdetés (37913129)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 430 m2
Telekterület: 1136 m2
Szobaszám: 11
Pécelen, a Kelő lakóparkban új építésű, 2 szintes, tégla falazatú, 430 nm lakóterű, 2 lakásos ikerház, egyben megvásárolható, s...
369 000 000 HUF
858 139 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Péceli családi ház hirdetés (32378639)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 214 m2
Telekterület: 459 m2
Szobaszám: 4
Pécelen örökpanormás dombtetőn - minimál-stíluban épülő, extravagáns ház ELADÓPécelen nívós környezetben, panorámás dombtetőn, ...
210 000 000 HUF
981 308 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli családi ház hirdetés (22913738)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 270 m2
Telekterület: 899 m2
Szobaszám: 6
Csodálatos okosothon eladó PÉCELEN. Nem szeretnél gázszámlát fizetni? Álmai otthonát keresi? Akkor olvasd végig. . . Eladóvá vá...
249 000 000 HUF
922 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli házrész hirdetés (33114377)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 195 m2
Szobaszám: 2
Pécel kedvelt központi részén eladó egy 63nm-s, 2 szobás, ház kertkapcsolattal. a ház a Városháza szomszédságában csendes utcáb...
45 000 000 HUF
714 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli sorház hirdetés (71494335)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 343 m2
Szobaszám: 3
Budapest határához közel, Pécel központi részén, 70 nm nagyságú sorház, saját elkerített 150 nm kerttel eladó! Nappali amerik...
59 000 000 HUF
842 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli családi ház hirdetés (47475293)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 3
Prémium minőségben felújított családi ház eladó PÉCELEN! Eladásra kínálunk Pécelen egy prémium minőségben teljeskörűen felújí...
89 900 000 HUF
1 266 197 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli családi ház hirdetés (73243734)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 3
89 900 000 HUF
1 266 197 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli családi ház hirdetés (52774873)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 3
Prémium minőségben felújított családi ház eladó pécelen! Eladásra kínálunk Pécelen egy prémium minőségben teljeskörűen felújíto...
89 900 000 HUF
1 266 197 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli ikerház hirdetés (93437763)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 172 m2
Telekterület: 454 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálok Pécel központjához, egy 454nm-es összközműves telekre épült, háromszintes, 172nm-es ikerházfelet. Hasznos é...
88 378 412 HUF
513 827 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli családi ház hirdetés (39933243)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 734 m2
Szobaszám: 3
Pécelen eladó két lakrészre osztott családi ház! Pécelen kínálunk megvételre egy 87 m² alapterületű, vegyes falazatú családi ...
49 900 000 HUF
554 444 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli családi ház hirdetés (34733443)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1163 m2
Szobaszám: 4
Pécel, Szent Imre körút – nagy telek, kiváló lehetőség! Pécel egyik jól megközelíthető részén, a Szent Imre körúton eladó egy...
62 000 000 HUF
563 636 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli házrész hirdetés (37248457)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 195 m2
Szobaszám: 2
Eladó ingatlan Pécel kedvelt központi részén Eladásra kínálunk egy 63 nm-es, 2 szobás, kertkapcsolatos házat Pécel városközpon...
45 000 000 HUF
714 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli sorház hirdetés (37232345)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 343 m2
Szobaszám: 3
Eladó sorház Pécel központi részén – Budapest határához közel Elhelyezkedés Budapest határától pár percre, Pécel központi részé...
59 000 000 HUF
842 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli családi ház hirdetés (97223521)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 270 m2
Telekterület: 899 m2
Szobaszám: 6
Csodálatos okosotthon eladó pécelen Nem szeretnél gázszámlát fizetni? Álmai otthonát keresi? Akkor olvassa végig ezt a különle...
249 000 000 HUF
922 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli családi ház hirdetés (43781491)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 708 m2
Szobaszám: 4
Eladó felújítandó családi ház – Pécel, Bartoshegyi utca Pécel csendes, zöldövezeti részén, a Bartoshegyi utcában eladó egy fel...
65 000 000 HUF
764 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli ikerház hirdetés (63272943)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 166 m2
Telekterület: 503 m2
Szobaszám: 5
Ingatlan hirdetés – átlátható formában ️ Elhelyezkedés ️ Páskomliget lakópark ️ Pécel ️ Panorámás, természetközeli környezet ️...
137 000 000 HUF
825 301 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli sorház hirdetés (73723713)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 343 m2
Szobaszám: 3
Budapest határához közel, Pécel központi részén, 70 nm nagyságú sorház, saját elkerített 150 nm kerttel eladó! Nappali amerikai...
59 000 000 HUF
842 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli ikerház hirdetés (33572738)
23 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: 430 m2
Szobaszám: 5
Pécelen kínálunk megvételre egy 119 nm alapterületű új építésű ikerházat nagy méretű terasszal és erkéllyel! Az ingatlan bels...
129 900 000 HUF
1 091 596 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli családi ház hirdetés (31242441)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: n/a
Megvételre kínálunk a 17. kerület szomszédságában - Pécelen egy belső kétszintes házat - a ház 100 nm három lakás kialakítható ...
250 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Pécelen?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal