Eladó ház Pécs 70 millióig (126 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Pécs 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 126 db
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (34738377)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 780 m2
Szobaszám: 2
Kispostavölgy legszebb részén, kínálunk megvásárlásra egy panorámás összközműves, lakóingatlanná nyilvánított 3 szintes házikót...
24 990 000 HUF
378 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (34738377)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 780 m2
Szobaszám: 2
24 990 000 HUF
378 636 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (22249169)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 606 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Pécs kedvelt városrészén! Pécs egyik népszerű, családi házas övezetében eladó egy tégla építésű, 80 nm-es, 3...
59 999 900 HUF
714 284 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (49333421)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 887 m2
Szobaszám: 3
Jelentős árcsökkenés mert szeretnénk eladni! ! ! Felújítandó de lakható családi ház várja új lakóit, hogy újra élettel teljen...
36 000 000 HUF
360 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (57515374)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 887 m2
Szobaszám: 3
Jelentős árcsökkenés mert szeretnénk eladni! ! ! Felújítandó de lakható családi ház várja új lakóit, hogy újra élettel teljen m...
36 000 000 HUF
360 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (43384437)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 657 m2
Szobaszám: 3
Pécs Keleti városrészében kínálunk megvételre egy tégla építésű családi házat, amely kiváló lehetőséget biztosít mindazok számá...
54 990 000 HUF
499 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (35948799)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 606 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Pécs kedvelt városrészén! Pécs egyik népszerű, családi házas övezetében eladó egy tégla építésű, 80 nm-es, ...
59 999 900 HUF
714 284 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (57359971)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 380 m2
Szobaszám: 8
A több lakás kialakítására is alkalmas, szerkezetileg kiváló állapotú családi ház a Hegyalja utcában található. A ház teljesk...
58 500 000 HUF
427 007 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi sorház hirdetés (44644873)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pécs belvárosától 10 percnyire eladó ez a frissen, vezetékig felújított családi ház, egy sorház szélső ingatlana. A lakás telj...
39 900 000 HUF
613 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (75354349)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 1142 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Pécs nyugati részén, a Kodó dűlőben eladó ez a sok lehetőséget kínáló, lakóingatlan besorolású, 98nm-es családi ház, 1142nm-es ...
58 000 000 HUF
591 836 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (71647313)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 2024 m2
Szobaszám: 3
Pécsett, a Szüret utcában eladó ez a sok lehetőséget tartogató, 75 nm-es ház, mely olyan tulajdonosát keresi, aki szereti azt, ...
24 900 000 HUF
332 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi házrész hirdetés (45292758)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 4
Pécs nyugodt, családi házas részén, a Torda utcában eladó ez a 80 nm-es, 4 szobás, saját garázzsal, tárolóval rendelkező házrés...
44 900 000 HUF
561 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (65562497)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 867 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó hangulatos, kétszintes ingatlan Pécs–Kodó dűlőben – természet közeli élet, városhoz közel! Pécs egyik kedvelt, zöldövezet...
24 900 000 HUF
444 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (26274351)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 282 m2
Szobaszám: 3
Csendes, kellemes övezetben, a Vince utcában; -Jó közlekedés, autóval, busszal vagy gyalog egyaránt; -Saját garázs (525x250 cm)...
57 900 000 HUF
579 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (67843781)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 270 m2
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: 6+ 3 fél
Pécs csendes részén eladó háromszintes családi ház, nyugodt, rendezett családi házas környezetben, 270 m²-es, háromszintes csal...
62 500 000 HUF
231 481 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (74344435)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 606 m2
Szobaszám: 3
59 999 900 HUF
714 284 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (44635757)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted