Eladó ház Budapest pesti oldal (5075 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ház budapest I. kerületbenEladó ház Budapest II. kerületbenEladó ház Budapest III. kerületbenEladó ház Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ház Budapest V. kerületbenEladó ház Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ház Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ház Budapest VIII. kerületbenEladó ház Budapest IX. kerületbenEladó ház Budapest X. kerületbenEladó ház Budapest XI. kerületbenEladó ház Budapest XII. kerületbenEladó ház Budapest XIII. kerületbenEladó ház Budapest XIV. kerületbenEladó ház Budapest XV. kerületbenEladó ház Budapest XVI. kerületbenEladó ház Budapest XVII. kerületbenEladó ház Budapest XVIII. kerületbenEladó ház Budapest XIX. kerületbenEladó ház Budapest XX. kerületbenEladó ház Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ház Budapest XXII. kerületbenEladó ház Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 5 075 db
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (89444913)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 4
Prémium műszaki tartalommal épülő modern családi otthon Szent Imre kertvárosbanSzent Imre kertváros nyugodt, családbarát környe...
185 000 000 HUF
1 697 247 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (14544449)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: 597 m2
Szobaszám: 3
Eladó a 18. kerület közkedvelt részén, Szent Imre-kertvárosban, csendes, zöld, idilli környezetben, egy 109 nm-es, kiváló állap...
115 000 000 HUF
1 055 045 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (74473934)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 239 m2
Telekterület: 554 m2
Szobaszám: 6
Kétgenerációs, teljeskörűen felújított családi ház eladó Budapest XVIII. kerület, Újpéteritelepen Ha egy napfényes, luxus hangu...
149 900 000 HUF
627 196 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (23197593)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 575 m2
Szobaszám: 5
Eladó felújítandó, körbejárható családi ház a XVII. kerületben – nagy telekkel, garázzsal, kiváló adottságokkal. Budapest 17....
109 900 000 HUF
523 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi ikerház hirdetés (97374874)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 4
Eladó Rákoscsabán, egy 160 nm-es három szintes, dupla konfortos ikerházfél. Az ingatlan 2001-ben épült, most teljes átépítés al...
89 900 000 HUF
561 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi egyéb ház hirdetés (56123899)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 60 nm-es polgári lakás a Lónyay utcában – Airbnb-re is ideális! Budapest belvárosában, a Lónyay utcában kínálok eladásr...
94 900 000 HUF
1 581 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi családi ház hirdetés (95233727)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 202 m2
Telekterület: 650 m2
Szobaszám: 6
Újpest kertvárosában, kiváló helyen, Vécseytől nem messze eladó egy önálló családi ház 650 nm-es telekkel.  A telken 3 külön be...
185 000 000 HUF
915 841 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (48424332)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 151 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 5
Eladó 16. kerület, Sashalom csendes mellékutcájában, családi házas környezetben, egy új építésű, földszintes, 151 nm-es, nappal...
239 000 000 HUF
1 582 781 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (44377354)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 175 m2
Telekterület: 360 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Átmenő forgalomtól mentes, csendes mellékutcában lévő, 2003-ban épült, szigetelt, jó állapotú családi HÁZ Az ingatlan stabil b...
135 000 000 HUF
771 428 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (54743589)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 189 m2
Telekterület: 330 m2
Szobaszám: 6
Budapest XVIII. kerületének közkedvelt, csendes kertvárosi részén, Szemeretelepen eladó egy kiváló állapotú, kétszintes, 179 m²...
136 000 000 HUF
719 576 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (77693967)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 214 m2
Szobaszám: 2
Otthon, ahol csak költözni kell – XVIII. kerület Csendes, családi házas környezetben várja új tulajdonosát egy nettó 69 m²-es,...
98 000 000 HUF
1 324 324 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (69997553)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 680 m2
Szobaszám: 5
XVII. kerület - rákoskert csendes, nyugodt utcájában eladó egy 122 négyzetméteres, tetőtér-beépítéses, önálló családi ház, 680 ...
109 900 000 HUF
900 819 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (96755527)