Eladó ház Budapest pesti oldal (5029 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ház budapest I. kerületbenEladó ház Budapest II. kerületbenEladó ház Budapest III. kerületbenEladó ház Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ház Budapest V. kerületbenEladó ház Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ház Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ház Budapest VIII. kerületbenEladó ház Budapest IX. kerületbenEladó ház Budapest X. kerületbenEladó ház Budapest XI. kerületbenEladó ház Budapest XII. kerületbenEladó ház Budapest XIII. kerületbenEladó ház Budapest XIV. kerületbenEladó ház Budapest XV. kerületbenEladó ház Budapest XVI. kerületbenEladó ház Budapest XVII. kerületbenEladó ház Budapest XVIII. kerületbenEladó ház Budapest XIX. kerületbenEladó ház Budapest XX. kerületbenEladó ház Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ház Budapest XXII. kerületbenEladó ház Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 5 029 db
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (46337878)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 182 m2
Telekterület: 542 m2
Szobaszám: 5
A 16. kerület kedvelt, kertvárosi részén újépítésű családi ház, referenciákkal rendelkező építtetőtől eladó A projekt folyamosa...
255 000 000 HUF
1 401 098 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (14725929)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 521 m2
Szobaszám: 4
Eladó a 15. kerületben Pestújhelyen egy 135 nm-es, 4 szobás, jó állapotú, gázcirkó fűtésű ikerház 235 nm-es telken, 75 nm-es sa...
95 000 000 HUF
633 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (13245334)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 360 m2
Telekterület: 661 m2
Szobaszám: 7+ 1 fél
XVI. kerületben, sashalmon, kedvelt csendes részen, eladó egy 7+1 félszobás, 360 m2, jó állapotú, családi ház, medencével, 661 ...
169 000 000 HUF
469 444 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (29974497)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 248 m2
Telekterület: 669 m2
Szobaszám: 7+ 3 fél
Eladó egy jó állapotú családi ház Budapest kertvárosi részén Sashalom szívében. A ház 248 négyzetméteres területű, melyhez eg...
228 990 000 HUF
923 346 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi sorház hirdetés (79234249)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 50 m2
Szobaszám: 5
Tisztelt Érdeklődő! Ha a XV. kerület kertvárosában szeretne lakni Ha olyan ingatlant keres amely 2018-ban teljes körű felújí...
162 000 000 HUF
1 296 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (43413968)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 433 m2
Szobaszám: 6
Tágas, 6 szobás családi ház – nyugalom, tér, LEHETŐSÉG Ha olyan otthont keresel, ahol mindenkinek jut tér, és nem kell komprom...
139 900 000 HUF
699 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (94677333)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: 330 m2
Szobaszám: 5
Felújított, két szintes családi ház SZABÓTELEPEN két generációra otthon + iroda azonnal használható érték A XX. kerület egyik ...
119 900 000 HUF
832 638 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (34672544)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 198 m2
Telekterület: 362 m2
Szobaszám: 7
Két önálló ház egy telken – ritkaság pesterzsébet–soroksár határán modern kényelem természetközeli élet valódi családi luxus E...
219 990 000 HUF
1 111 060 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (94476892)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 3
** Csepeli családi ház komplexum, két teljesen elkülöníthető lakórésszel kivételes befektetési potenciál! Eladó egy kivételes...
69 900 000 HUF
1 270 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (23712463)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 312 m2
Szobaszám: 4
Eladó a XVIII. Szemeretelepen egy 110 nm-es, három szintes, nappali+két hálószobás, rendezett, jól karbantartott, cirkós fűtése...
91 000 000 HUF
827 272 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (46671346)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 990 m2
Szobaszám: 4
Eladó újszerű családi ház kiváló műszaki jellemzőkkel és igényes esztétikával KIVITELEZVE! Családi ház eladó a XV. kerületben R...
236 000 000 HUF
907 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (68396626)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 312 m2
Szobaszám: 4
91 000 000 HUF
827 272 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (42447448)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 650 m2
Szobaszám: 5
Prémium minőség és csend 210 nm-es önálló álomotthon ELADÓ! Költözzön Budapest XVIII. kerületének legkedveltebb részére, Újpéte...
199 999 000 HUF
952 376 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (44822359)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 736 m2
Szobaszám: 5
Eladó egy felújított, kétgenerációs téglaépítésű családi ház Kispest kedvelt kertvárosi részén! Ez az ingatlan kiváló elosztáss...
185 000 000 HUF
1 541 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (88747551)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 534 m2
Szobaszám: 2
XVIII. kerület Erzsébettelepen, eladó, 1920 környékén épült családi ház. Az ingatlan 68 nm-en terül el, az 1960-as években volt...
69 900 000 HUF
1 027 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (53327742)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 312 m2
Szobaszám: 4
91 000 000 HUF
827 272 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (59255931)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 211 m2
Telekterület: 798 m2
Szobaszám: 5
Luxus-Kényelem-Stílus a XVII. kerületben! a 798 nm-es telken 211 nm-es csodás ház várja tulajdonosát. a kifinomult, prémium min...
264 990 000 HUF
1 255 876 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi házrész hirdetés (87355532)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 193 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 7
Eladó luxus családi ház medencével Rákospalota legjobb, csendes részénRákospalota családiházas, nyugodt környezetében kínálom e...
199 900 000 HUF
1 035 751 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (35727246)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 255 m2
Szobaszám: 4
Rákospalota kertvárosi részén, csendes, hangulatos utcában kínálunk eladásra egy 150 nm-es, két generációs családi házat. A ké...
109 500 000 HUF
730 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi ikerház hirdetés (58343443)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 175 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
XIV. Zuglóban több funkciós családi ház eladó! Az ingatlan 1984-ben épült. Négy szinten összesen 300 nm alapterülettel. - ...
179 000 000 HUF
596 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal