Eladó ház Budapest pesti oldal (5029 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ház budapest I. kerületbenEladó ház Budapest II. kerületbenEladó ház Budapest III. kerületbenEladó ház Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ház Budapest V. kerületbenEladó ház Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ház Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ház Budapest VIII. kerületbenEladó ház Budapest IX. kerületbenEladó ház Budapest X. kerületbenEladó ház Budapest XI. kerületbenEladó ház Budapest XII. kerületbenEladó ház Budapest XIII. kerületbenEladó ház Budapest XIV. kerületbenEladó ház Budapest XV. kerületbenEladó ház Budapest XVI. kerületbenEladó ház Budapest XVII. kerületbenEladó ház Budapest XVIII. kerületbenEladó ház Budapest XIX. kerületbenEladó ház Budapest XX. kerületbenEladó ház Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ház Budapest XXII. kerületbenEladó ház Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 5 029 db
Eladó Budapest IV. kerületi családi ház hirdetés (87988966)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 152 m2
Telekterület: 539 m2
Szobaszám: 5
IV. kerület kertvárosi részén 152 nm-es hasznos alapterületű 2 szintes (valós kb 177 nm) családi ház eladó. Az épület 1960-ba...
222 600 000 HUF
1 464 473 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi ikerház hirdetés (97629793)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 215 m2
Szobaszám: 3
✨ Saját ház élmény, elérhető áron a XIX. kerületben! Budapest XIX. kerületének közkedvelt, kertvárosias részén eladó egy saro...
82 000 000 HUF
854 166 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIV. kerületi családi ház hirdetés (26283847)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 283 m2
Szobaszám: 3
Zugló népszerű kertvárosában, tömegközlekedési eszközök, üzletek gyűrűjében, csendes mellékutcából nyíló, 283 m2-es telken elhe...
119 900 000 HUF
1 199 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi ikerház hirdetés (73646237)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 141 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 5
Kivételes adottságú ikerház referenciával rendelkező beruházótól a kiírt áron kulcsrakészen, 2026 nyaráig ÁTADVA! XV. kerület...
170 000 000 HUF
1 205 673 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (33648454)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
✨ Két Szintes Ikerház – Budapest xviii. , Almáskert – Modern, zöldövezeti otthon tágas terekkel Cím: 1182 Budapest, Almáskert ...
139 900 000 HUF
1 156 198 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (55345832)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
139 900 000 HUF
1 156 198 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi családi ház hirdetés (92381137)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 353 m2
Szobaszám: 3
Eladó felújított könnyűszerkezetes családi ház a XXIII. kerületben, Soroksáron – közvetlenül a Duna-parton Budapest XXIII. ker...
208 890 000 HUF
2 198 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (94643744)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálok az Üllői út (18. kerület, Bethlen utcánál lévő) önálló felújítandó családi házat. 2 Bejárattal rendelkezik, a...
72 000 000 HUF
600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (52341753)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: 588 m2
Szobaszám: 3
Új építésű családi ház eladó Sashalom kedvelt részén, a Gárda utca 60. Szám alatt! Budapest XVI. kerületében, egy 588 m²-es, ...
239 000 000 HUF
1 943 089 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi ikerház hirdetés (78714914)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 3
Eladó ikerház, mátyásföldön, különleges ADOTTSÁGOKKAL! Fedezze fel ezt a 155 nm-es prémium házat, amely három szinten, (szint...
145 000 000 HUF
935 483 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (28194538)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 523 m2
Telekterület: 848 m2
Szobaszám: 9
Budapesten a XVII. kerületben a Pesti útról nyíló 848m2-es telken, eladó egy nettó 523m2-es 7 szoba + 2 nappalis, fűthető belső...
210 000 000 HUF
401 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (37994455)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 205 m2
Telekterület: 578 m2
Szobaszám: 5
Budapest XVI. kerületében, Sashalom közkedvelt részén, az Újszász utca 35. Szám alatt, 578 m²-es telken megépült, önálló, új ép...
257 000 000 HUF
1 253 658 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (24323415)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 387 m2
Szobaszám: 5
Kétgenerációs, teljes generálon átesett családi ház rákoskeresztúr szívében – azonnal költözhető állapotban! TETŐTÉRI lakás! ...
129 000 000 HUF
1 075 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi házrész hirdetés (47533279)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 1
A XV. kerület csendes, kertvárosi részén eladó egy 44 nm-es házrész, amely egy használati megosztási szerződés alapján jogilag ...
52 500 000 HUF
1 193 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi házrész hirdetés (43824641)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: 40 m2
Szobaszám: 1
Budapest XV. kerületének nyugodt, kertvárosi környezetében kínálunk megvételre egy 28 nm alapterületű házrészt. Az ingatlan eg...
32 200 000 HUF
1 150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (46277972)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 613 m2
Szobaszám: 1+ 4 fél
Modern családi otthon nyugodt környezetben – eladó újszerű ház Rákoskerten! Ha egy csendes, zöld környezetben lévő, mégis mod...
138 000 000 HUF
1 662 650 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (67462973)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 206 m2
Szobaszám: 3
A 18. kerületben vált eladóvá ez a 96 nm-es, téglaépítésű, családi ház, mely 3 szobával rendelkezik. Jelenleg kettő szoba egymá...
59 990 000 HUF
624 895 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi családi ház hirdetés (55257864)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 623 m2
Szobaszám: 3
Felújított családi ház eladó XXlll. Kertvárosi részén – Lórévutvánál. BudapestXXlll. Csendes, kertvárosias környezetében, a L...
118 900 000 HUF
1 189 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi ikerház hirdetés (93395731)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 543 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
A XVI. kerület kedvelt, kertvárosi részén kínáljuk megvételre ezt a 543 m2-es telken fekvő tetőtér-beépítéses, önálló 180 m2-es...
169 000 000 HUF
938 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi házrész hirdetés (59335974)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: 1 m2
Szobaszám: 2
Újpesten, a Károlyi István utcában eladó lett egy 31 m2-es lakás (+ terasz) 1/1 tulajdonos! A lakás/ház földszintes, 2 szoba,...
38 000 000 HUF
1 225 806 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal