Eladó ház Budapest pesti oldal (4979 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ház budapest I. kerületbenEladó ház Budapest II. kerületbenEladó ház Budapest III. kerületbenEladó ház Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ház Budapest V. kerületbenEladó ház Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ház Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ház Budapest VIII. kerületbenEladó ház Budapest IX. kerületbenEladó ház Budapest X. kerületbenEladó ház Budapest XI. kerületbenEladó ház Budapest XII. kerületbenEladó ház Budapest XIII. kerületbenEladó ház Budapest XIV. kerületbenEladó ház Budapest XV. kerületbenEladó ház Budapest XVI. kerületbenEladó ház Budapest XVII. kerületbenEladó ház Budapest XVIII. kerületbenEladó ház Budapest XIX. kerületbenEladó ház Budapest XX. kerületbenEladó ház Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ház Budapest XXII. kerületbenEladó ház Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 979 db
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (32444547)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 365 m2
Szobaszám: 5
Amennyiben két generációs házat szeretne vásárolni Kispesten! Ajánlom figyelmébe ezt a két külön lakrészből álló, jelenleg 5 sz...
89 900 000 HUF
599 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (38445378)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 828 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Szuper kivételes ajánlat a 18. kerületben, Ganz-kertváros frekventált részén! Eladásra kínálok egy telken két családi házat, ...
179 500 000 HUF
1 087 878 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (42917799)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó ikerház Ganzkertváros frekventált részén! a XVIII. kerület legjobb, kertvárosi részén kínálunk megvételre egy 3 szobás, 1...
115 000 000 HUF
1 150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (46221334)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 2410 m2
Szobaszám: 3
Hatalmas telek és két otthon lehetősége Ganzkertvárosban! Budapest XVIII. kerületének egyik legkedveltebb részén, Ganzkertvár...
95 000 000 HUF
989 583 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi házrész hirdetés (14753677)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 372 m2
Szobaszám: 4
Pesterzsébeten a Gubacsipuszta legjobb részén, az Ady Endre tértől pár percre egy kb. 238 Nm-es telekrészen fekvő gyönyörűen fe...
99 900 000 HUF
1 040 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (43653934)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 163 m2
Telekterület: 658 m2
Szobaszám: 5
18. kerület legkedveltebb részén Almáskertben. Almáskertben modern környezetben eladó új építésű egyszintes önálló családi há...
159 900 000 HUF
980 981 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi családi ház hirdetés (41445363)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 181 m2
Telekterület: 364 m2
Szobaszám: 7
Kiadó Angyalföldön, a Béke útról nyíló Rokolya utcában 364 nm-es telken, egy 3 szintes, 181 nm-es családi ház. Az ingatlan minő...
499 000 000 HUF
2 756 906 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi családi ház hirdetés (44252664)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 181 m2
Telekterület: 364 m2
Szobaszám: 7
Eladó Angyalföldön, a Béke útról nyíló Rokolya utcában 364 nm-es telken, egy 3 szintes, 181 nm-es családi ház. Az ingatlan mi...
499 000 000 HUF
2 756 906 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (79633863)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Rákoshegyen 450 nm-es telken álló felújítható/bontandó családi ház eladó! A XVII. kerületben, csendes, kisforgalmú környezetb...
66 000 000 HUF
942 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (34433499)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 897 m2
Szobaszám: 5
Tágas, kétszintes családi ház eladó Árpádföldön ideális választás nagycsaládosoknak! Ha egy valódi otthont keres, ahol a család...
165 000 000 HUF
660 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi sorház hirdetés (78679963)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 270 m2
Szobaszám: 2
Ingatlan: Eladó egy 57 négyzetméteres, téglaépítésű sorházi lakás különálló kertrésszel, és autóbeállóval. Az ingatlan tágas, ...
79 900 000 HUF
1 401 754 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (43753334)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 290 m2
Telekterület: 516 m2
Szobaszám: 11
Kivételes lehetőség összeköltözőknek vagy befektetőknek! Eladásra kínálunk egy háromszintes, téglaépítésű családi házat, amel...
144 990 000 HUF
499 965 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi házrész hirdetés (55325297)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 141 m2
Telekterület: 80 m2
Szobaszám: 5
Kertvárosi nagy házrész kispesten tökéletes otthon vagy BEFEKTETÉS! Eladó a XIX. kerület kertvárosi, nyugodt részén, a Klapka u...
74 990 000 HUF
531 843 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (43444178)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 164 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
18. kerület legkedveltebb részén AlmáskertbenAlmáskertben modern környezetben eladó új építésű ikerházfél. a kivitelező sok éve...
149 900 000 HUF
914 024 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (94784623)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 164 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
149 900 000 HUF
914 024 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (75964695)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 163 m2
Telekterület: 658 m2
Szobaszám: 5
18. kerület legkedveltebb részén AlmáskertbenAlmáskertben modern környezetben eladó új építésű egyszintes önálló családi ház. ....
159 900 000 HUF
980 981 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi ikerház hirdetés (42748774)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 157 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 5
Új építésű - medencés ikerház eladó a XVI. kerületben. Csendes kertvárosi környezetben található, bruttó 157 nm-es ház, gyorsa...
179 900 000 HUF
1 145 859 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (94494639)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 280 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Budapesten a XVIII. kerületben, csendes utcában, 819 nm-es telken, 3 szintes, 280 nm-es, nappali+5 külön szobás családi ház ela...
339 000 000 HUF
1 210 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi ikerház hirdetés (14328773)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 312 m2
Szobaszám: 3
Családbarát ikerház önálló kertrésszel a 16. KERÜLETBEN! Eladó a 16. kerület egyik csendes, kertvárosi részén egy 1970-ben ép...
84 990 000 HUF
566 600 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (67453398)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 2410 m2
Szobaszám: 3
Hatalmas telek és két otthon lehetősége Ganzkertvárosban ! Budapest XVIII. kerületének egyik legkedveltebb részén, Ganzkertvár...
95 000 000 HUF
989 583 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal