Eladó ház Budapest pesti oldal (4953 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ház budapest I. kerületbenEladó ház Budapest II. kerületbenEladó ház Budapest III. kerületbenEladó ház Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ház Budapest V. kerületbenEladó ház Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ház Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ház Budapest VIII. kerületbenEladó ház Budapest IX. kerületbenEladó ház Budapest X. kerületbenEladó ház Budapest XI. kerületbenEladó ház Budapest XII. kerületbenEladó ház Budapest XIII. kerületbenEladó ház Budapest XIV. kerületbenEladó ház Budapest XV. kerületbenEladó ház Budapest XVI. kerületbenEladó ház Budapest XVII. kerületbenEladó ház Budapest XVIII. kerületbenEladó ház Budapest XIX. kerületbenEladó ház Budapest XX. kerületbenEladó ház Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ház Budapest XXII. kerületbenEladó ház Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 953 db
Eladó Budapest XVII. kerületi ikerház hirdetés (86474582)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 5
Budapest legjobb ár-érték arányú újépítésű háza ELADÓ A 17. kerület egyik csendes utcájában eladó egy utcafronti, 146 m2-es, k...
144 900 000 HUF
992 465 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (93429933)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 313 m2
Szobaszám: 3
Önálló családi ház eladó Erzsébetfalván, Budapest 20. kerületében! Megvételre kínálunk egy 3 szobás, önálló családi házat 313...
74 900 000 HUF
1 117 910 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (44354944)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 6
Budapest XVI. kerület, árpádföldön eladó, több generációs, minden igényt kielégítő, medencés, nagy garázsos, autó beállós csalá...
429 000 000 HUF
1 430 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (73343133)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 361 m2
Szobaszám: 3
Pesterzsébet Soroksárhoz közeli részén gyönyörű, nemes anyagokból megépített, AZONNAL költözhető és szigetelt ház fedett medenc...
114 990 000 HUF
1 236 451 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (81722273)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 361 m2
Szobaszám: 4
Ide csak költöznie kell, eladó Pesterzsébet Soroksárhoz közel részén egy gyönyörű állapotban lévő, igényesen, nemes anyagokból ...
114 990 000 HUF
1 064 722 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (56533649)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 317 m2
Telekterület: 788 m2
Szobaszám: 10
Budapest 17. kerületi egyedi, három generációs családi ház eladó! Különleges adottságú kertvárosi családi ház, több mint 300 ...
179 900 000 HUF
567 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi ikerház hirdetés (53566367)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: 505 m2
Szobaszám: 4
17. kerületben a Szőlőliget Ökoparkban eladásra kínálok 135 m²-es ikerházat, garázzsal. A házhoz 505 m²-es telek tartozik. La...
155 000 000 HUF
1 156 716 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi ikerház hirdetés (94587343)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 283 m2
Szobaszám: 6
Kertvárosi idill a XVII. kerület legfrekventáltabb részén! Nagypolgári elegancia, több generáció számára, és/vagy vállalkozásra...
139 000 000 HUF
534 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi ikerház hirdetés (34194735)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 196 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 5
Eladó XVII. kerületben, Szárazhegyen egy 1+3 szobás /nappaliból egy nagy terasz/ családi ház. Az ingatlan2009-ben épült, cirkó...
160 000 000 HUF
816 326 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi ikerház hirdetés (76879734)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 248 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
Eladóvá vált a 17k. Egyik közkedvelt részén, Rákoscsaba - Újtelepen (annak is a központjához közel) egy újépítésű, minőségi kiv...
139 000 000 HUF
1 674 698 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (73986435)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 214 m2
Telekterület: 728 m2
Szobaszám: 8
Megvételre kínálunk egy 226 nm-es családi házat, garázzsal, 728nm telekkel, beépített tetőtérrel a 17. kerület csendes nyugodt ...
180 000 000 HUF
841 121 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (77329379)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 313 m2
Szobaszám: 3
Családi ház eladó Erzsébetfalván, Budapest 20. kerületében! Megvételre kínálunk egy 3 szobás, családi házat 313 nm-es telekke...
74 900 000 HUF
1 117 910 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (57386373)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 313 m2
Szobaszám: 3
***Önálló családi ház eladó Erzsébetfalván, Budapest, XX. kerületében! Megvételre kínálunk egy 3 szobás, önálló családi házat...
74 900 000 HUF
1 117 910 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (74449534)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 675 m2
Szobaszám: 3
Eladó Bp. XVII. kerületben Rákoscsabán, egy felújítandó vagy igény szerint bontandó 75 nm-es, 3 szobás, összkomfortos családi h...
74 000 000 HUF
986 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi családi ház hirdetés (38289955)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 229 m2
Telekterület: 674 m2
Szobaszám: 5
Budapest, 23. kerület, Soroksár újtelepen eladó 674 nm telken, 229 nm-es újépítésű családi ház. Főbb műszaki jellemzők: A ház ...
249 000 000 HUF
1 087 336 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi ikerház hirdetés (87434724)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 531 m2
Szobaszám: 3
Pestújhely kedvelt utcájában eladó egy 2023-ban épült 82 nm-es 3 szobás ikerházfél. Duplakomfortos, erkélyes, téglából épült, ...
109 000 000 HUF
1 329 268 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi házrész hirdetés (33348717)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 377 m2
Szobaszám: 4
Remek lehetőség Családok számára – Kispest csendes utcájában eladó 3+1 szobás házrész! Ház jellemzői: Kispest kertvárosi, zöl...
85 000 000 HUF
1 133 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (54374961)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 404 m2
Szobaszám: 3
Amerikai konyhás nappali + 2 hálószobás, 114 nm-es új építésű családiház 404 nm-es saját telken. Eladó Budapest 18. kerületén...
133 000 000 HUF
1 166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi házrész hirdetés (77738518)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 292 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Sashalmon Önálló, Egybenyitható Két Lakás Saját Kertrésszel és Tárolókkal Eladó! Budapesten, Sashalom csendes, de közlekedés s...
130 000 000 HUF
1 287 128 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (42426532)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 348 m2
Szobaszám: 3
Többcélú hasznosítási lehetőség! ! ! Budapest XV. kerületének nagyforgalmú, centrális részén eladó egy 180m2- es, felújított,...
120 000 000 HUF
705 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal