Eladó ház Budapest pesti oldal (4953 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ház budapest I. kerületbenEladó ház Budapest II. kerületbenEladó ház Budapest III. kerületbenEladó ház Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ház Budapest V. kerületbenEladó ház Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ház Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ház Budapest VIII. kerületbenEladó ház Budapest IX. kerületbenEladó ház Budapest X. kerületbenEladó ház Budapest XI. kerületbenEladó ház Budapest XII. kerületbenEladó ház Budapest XIII. kerületbenEladó ház Budapest XIV. kerületbenEladó ház Budapest XV. kerületbenEladó ház Budapest XVI. kerületbenEladó ház Budapest XVII. kerületbenEladó ház Budapest XVIII. kerületbenEladó ház Budapest XIX. kerületbenEladó ház Budapest XX. kerületbenEladó ház Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ház Budapest XXII. kerületbenEladó ház Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 953 db
Eladó Budapest XVI. kerületi házrész hirdetés (53476562)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 292 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Sashalmon Önálló, Egybenyitható Két Lakás Saját Kertrésszel és Tárolókkal Eladó! Olyan különleges ingatlant keres, ami több leh...
130 000 000 HUF
1 287 128 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi házrész hirdetés (74982296)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: 20 m2
Szobaszám: 1
Köki terminál közelébeneladó Kispest kertvárosi részén egy három lakásos ház 38 nm -es tégla építésű lakása. Az ingatlan teherm...
34 900 000 HUF
918 421 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (35245841)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 350 m2
Telekterület: 735 m2
Szobaszám: 7
Eladó egy 2003-ban épült, alacsony rezsivel rendelkező, 350 m2-es, 7 szobás, 2 szintes, 4 fürdőszobás ház a 15. kerületben 735m...
350 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (45832893)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 316 m2
Telekterület: 782 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Álmai otthona várja Budapest csendes, zöldövezeti részén, zugló határában, a XVI. kerületben. Ez az 1996-ban épült, napfényes t...
360 000 000 HUF
1 139 240 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi ikerház hirdetés (99222328)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 171 m2
Telekterület: 417 m2
Szobaszám: 4
Eladó Csepel Kedvelt Részén, KirályerdőnModern Kialakítású, Luxus Kategóriájú Új Építésű Ikerház a Duna-parttól (Ráckevei Duna-...
179 900 000 HUF
1 052 046 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (42121931)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 1326 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy különleges hangulatú, kertre néző önálló körül járható családi ház Budapest csendes, kertvárosi részén, Rákosszentmih...
149 000 000 HUF
1 585 106 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi házrész hirdetés (84985999)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 292 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
130 000 000 HUF
1 287 128 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (34499217)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 1326 m2
Szobaszám: 3
Befektetők és összeköltözők FIGYELEM! ! ! Eladó egy különleges hangulatú, kertre néző önálló körül járható családi ház Budapest...
149 000 000 HUF
1 585 106 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (59228965)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 1326 m2
Szobaszám: 3
149 000 000 HUF
1 585 106 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi családi ház hirdetés (34956939)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 400 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 6
Újpest- Kertváros kedvelt, családi házas övezetében, remek lakókörnyezetben található 3 szintes ingatlan eladó.Telek:720 nm (sa...
239 000 000 HUF
597 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (95328565)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 467 m2
Szobaszám: 6+ 1 fél
Budapesten a XX. kerületben megvételre kínálok 467 nm-es, összközműves telken, egy 260 nm-es, kétgenerációs, exkluzív családi h...
178 000 000 HUF
684 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi ikerház hirdetés (89353742)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 196 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 5
Eladó a XVII. kerületben, Szárazhegyen egy 1+3 szobás, nagy terasszal rendelkező családi ház. Az ingatlan 2009-ben épült, cirkó...
160 000 000 HUF
816 326 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi családi ház hirdetés (35236744)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 462 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Kisgyermekeseknek tulajdonostól csendes családi ház Budapest XXIII. Ker. -Ében eladó Ingatlanosok keresését nem kérjük. Elad...
79 000 000 HUF
718 181 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi ikerház hirdetés (12442331)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 196 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 5
Eladó XVII. kerületben, Szárazhegyen egy 1+3 szobás /nappaliból egy nagy terasz/ családi ház. Az ingatlan2009-ben épült, cirkó ...
160 000 000 HUF
816 326 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi családi ház hirdetés (23254837)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 393 m2
Telekterület: 347 m2
Szobaszám: 10+ 2 fél
Engedélyekkel rendelkező magán orvosi klinika ELADÓ/KIADÓ. Zugló frekventált részén, közel a Puskás Arénához (Népstadion), még...
339 000 000 HUF
862 595 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (34992254)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 157 m2
Telekterület: 904 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk a XVI. kerületben, Árpád-földön 157 nm-es tehermentes, intim kerttel rendelkező, Jakuzzis családi házat 904 n...
169 900 000 HUF
1 082 165 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi ikerház hirdetés (32777478)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 171 m2
Telekterület: 417 m2
Szobaszám: 4
Eladó Csepel Kedvelt Részén, Királyerdőn Modern Kialakítású, Luxus Kategóriájú Új Építésű Ikerház a Duna-parttól (Ráckevei Duna...
179 900 000 HUF
1 052 046 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (43557943)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 313 m2
Telekterület: 1081 m2
Szobaszám: 5
XVI. kerület legszebb részén, Ómátyásföldön 1085nm-es telken keresi Új tulajdonosát egy nettó 313nm-es Rezidencia! Az ingatlan ...
380 000 000 HUF
1 214 057 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (93428849)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 544 m2
Szobaszám: 5+ 2 fél
FŐÉPÜLET ■2008-ban épült ■2 szintes+ padlás+ alsó szinten nagyméretű garázs tárolóval ■4+szoba ■Konyha étkezővel ■DK-i fekvés ■...
159 000 000 HUF
1 325 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi ikerház hirdetés (83815427)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk egy kivételes adottságokkal rendelkező, 220 nm-es, háromszintes ikerházat Budapest 16. kerületének Rákosszent...
254 900 000 HUF
1 158 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal