Eladó ház Pilis (328 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 328 db
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (64355348)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 4241 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Pilisen egy otthonos hangulatú házat, amely tökéletes választás lehet azok számára, akik egy nyugodt és termé...
33 900 000 HUF
753 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (91964754)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 780 m2
Szobaszám: 4
Pilisen eladó egy 88 nm-es belső kétszintes három hálószobás családi ház. Az otthon 1992-ben épült egy 780 nm-es összközműves...
57 900 000 HUF
657 954 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pilisi ikerház hirdetés (97473349)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 340 m2
Szobaszám: 3
Eladó új építésű 3 szobás 78, 04 m2-es ikerház Pilisen, vasútállomáshoz közel kiváló UTCÁBAN! OTTHON start hitel IGÉNYELHETŐ!...
66 330 000 HUF
850 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (37794687)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: 797 m2
Szobaszám: 4
Eladó Pilisen egy vadonatúj, 120 m²-es családi ház, amelyhez egy 37 m²-es terasz is tartozik. Az ingatlan egy csendes utcában t...
120 000 000 HUF
975 609 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (39944553)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1951 m2
Szobaszám: 3
Eladó Pilisen egy kivételes lehetőség! Otthonos, tégla szerkezetű, napfényes, kétszintes családi ház nagy telekkel, amely akár ...
139 900 000 HUF
999 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (49893254)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 4241 m2
Szobaszám: 2
33 900 000 HUF
753 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (45447591)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1951 m2
Szobaszám: 3
139 900 000 HUF
999 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi ikerház hirdetés (93695485)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2