Eladó ház Pilis (328 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 328 db
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (75346338)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: 797 m2
Szobaszám: 4
Eladó Pilisen egy vadonatúj, 120 m²-es családi ház, amelyhez egy 37 m²-es terasz is tartozik. Az ingatlan egy csendes utcában t...
120 000 000 HUF
975 609 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (73458756)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 1709 m2
Szobaszám: 2
A Teleki és Fia Ingatlan értékesítésre kínálja csendes, nyugis környéken Pilis zártkerti övezetében ezt az 1709 nm. Es művelési...
13 000 000 HUF
224 137 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (69539222)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: 797 m2
Szobaszám: 4
120 000 000 HUF
975 609 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (97346943)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
A Dabas régió ingatlaniroda eladásra kínál egy pilisi családi HÁZAT. Jellemzői: - 99 nm hasznos alapterületű, aki hamar jelent...
64 000 000 HUF
646 464 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi egyéb ház hirdetés (62247798)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 1600 m2
Szobaszám: 3
Lakhatásra, de akár weekend háznak is kellemes teret nyújt az általam kínált mutatos ingatlan. Pilis város Haleszi szőlő dűlőjé...
27 000 000 HUF
600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi egyéb ház hirdetés (37442156)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 2060 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pilis város zártkerti részén életvitleszerűen lakott utcában értékesítésre kínálok egy padlástérbeépítéses 58 nm tégla építésű ...
9 900 000 HUF
170 689 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi egyéb ház hirdetés (47783322)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 587 m2
Szobaszám: 5
Pilis város belterületi részén, közkedvelt kertvárosi részben vált eladóvá, egy igényesen megépített tégla építésű lakó ház. ...
92 000 000 HUF
613 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi egyéb ház hirdetés (26379678)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 3
Pilis város zártkerti részében könnyűszerkezetes ház vált eladóvá. Lakhatásra, de akár weekend háznak is kellemes teret nyújt a...
14 000 000 HUF
280 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi egyéb ház hirdetés (97326754)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 177 m2
Telekterület: 1011 m2
Szobaszám: 4
Rövid időn belül birtokba vehető ingatlan Pilis Fő utcáján. Akár két lakás kialakítására, társasházként, vagy befektetőknek ker...
147 000 000 HUF
830 508 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (39437896)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 173 m2
Telekterület: 778 m2
Szobaszám: 3
Eladó igényes családi ház Pilis központjában! Ingatlan típusa: Ház Elhelyezkedés: Pilis, központi részen Alapterület: 173 m2 ...
72 000 000 HUF
416 184 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (85496893)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1115 m2
Szobaszám: 4
Pilisen vasútállomás közelében, 3 szobás 90 nm-es családi ház 1115 nm-es telken eladó. Az épület beton alapra épült, B30-as tég...
41 000 000 HUF
455 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (34723669)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 290 m2
Telekterület: 1060 m2
Szobaszám: 6
Nagycsaládosok, befektetők figyelmébe ajánlom! ELADÓ kétgenerációs 290 m2-es külön bejárattal kialakított családi ház! Az ing...
95 000 000 HUF
327 586 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (54392413)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 227 m2
Telekterület: 1049 m2
Szobaszám: 4
Kivételes lehetőség Pilisen: eladó egy 1049 m²-es belterületi telek, rajta egy befejezésre váró, Ytong szerkezetű családi házza...
44 900 000 HUF
197 797 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi egyéb ház hirdetés (55469636)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: 1711 m2
Szobaszám: 2
Pilis város életvitelszerűen lakott zártkerti részén csendes nyugodt környéken, jó szomszédokkal körülvéve értékesítésre kínálo...
8 000 000 HUF
186 046 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (73332788)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 227 m2
Telekterület: 1049 m2
Szobaszám: 4
44 900 000 HUF
197 797 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (87561349)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1723 m2
Szobaszám: 1
Pilis csendes, rendezett utcájában, közel a vasútállomáshoz eladó egy 50 nm-es, felújítandó családi ház 1723 nm-es építési telk...
29 900 000 HUF
598 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi egyéb ház hirdetés (54563299)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: 978 m2
Szobaszám: 1
Erdő mellett, csodásan nyugtató környezetben. Művelési ág alól kivett, rögtön megvásárolható. Pilis város zártkerti részébe...
18 000 000 HUF
473 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi egyéb ház hirdetés (97796976)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 964 m2
Szobaszám: 2
Pilis város zártkerti részében szépen felújított ház vált eladóvá. Lakhatásra, de akár weekend háznak is kellemes teret nyújt...
13 000 000 HUF
288 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (52463714)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 780 m2
Szobaszám: 4
Pilisen eladó egy 88 nm-es belső kétszintes három hálószobás családi ház. Az otthon 1992-ben épült egy 780 nm-es összközműves k...
57 900 000 HUF
657 954 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (36858737)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 295 m2
Telekterület: 1218 m2
Szobaszám: 4
Eladó Pest Vármegye Pilis településén egy belterületi családi ingatlan. 1218m2 telken fekvő emeletes sárfal+ytong ház, mely al...
89 900 000 HUF
304 745 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Pilisen?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal