Eladó ház Pusztamiske 30 millióig
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Pusztamiske 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 0 db
Pusztamiskén további eladó házak közül is válogathatsz.
Összes eladó ház Pusztamiskén
A megadott feltételekkel jelenleg nincs aktív hirdetés, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Devecseri családi ház hirdetés (44549364)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: 459 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Veszprém Vármegye Devecser Ház Devecser központjában eladó egy 59 nm-es családi ház. Az ingatlan szerkezete vegyes, kő ...
18 500 000 HUF
313 559 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Devecseri családi ház hirdetés (58243345)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 3
A Lido Home Balatonalmádi ingatlanirodája eladásra kínálja a következő devecseri ingatlant A ház 1200 négyzetméternyi telken f...
21 500 000 HUF
215 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Devecseri családi ház hirdetés (35223433)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 212 m2
Szobaszám: 3
Kiemelt ajánlat csak az otthon centrum KÍNÁLATÁBAN! Veszprém vármegyében, Devecser város központjában kínáljuk eladásra az al...
25 000 000 HUF
211 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nemeshanyi családi ház hirdetés (28647232)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 1082 m2
Szobaszám: 2
Eladó Veszprém Vármegye Nemeshany Ház Eladó Nemeshany központjában egy 102 nm-es családi ház. Az ingatlan szerkezete kő és té...
6 900 000 HUF
67 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Káptalanfai családi ház hirdetés (45893832)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1097 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Pápa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #174533 hivatkozási számú káptalanfai családi ház. Eladó egy felújításra v...
7 500 000 HUF
115 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Borszörcsöki családi ház hirdetés (57352439)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1987 m2
Szobaszám: 2
Eladó Ház Veszprém Vármegye Borszörcsök Borszörcsökön a Somló hegy tövében eladó egy 70 nm-es családi ház. Az ingatlan szerke...
9 400 000 HUF
134 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bodorfai családi ház hirdetés (56378837)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 3159 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy 96 nm-es, 3 szobás családi ház, amely nem csupán egy otthon, hanem egy lehetőség a szabadabb, függetlenebb életre. ...
17 490 000 HUF
174 900 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Devecseri családi ház hirdetés (58634514)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: 459 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó 59 m²-es családi ház Devecser központjában – alacsony fenntartás, praktikus elrendezés Eladásra kínálok Devecser központi...
18 500 000 HUF
313 559 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Somlóvásárhelyi családi ház hirdetés (83845458)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 1423 m2
Szobaszám: 2
Veszprém vármegyében, a Somló-hegy lábánál Somlóvásárhelyen, településen kínálok megvételre egy 56, 6 m2-es házat 1423 m2 terül...
18 690 000 HUF
333 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai családi ház hirdetés (45397964)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 1406 m2
Szobaszám: 3
Ajka-Padragkúton eladóvá vált egy 69 m2-es családi ház. Az ingatlan a település padragi részén található, csendes mellékutcába...
22 500 000 HUF
326 086 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Somlójenői családi ház hirdetés (93953539)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Megvételre kínálok Somlójenőn lévő, belterületi, 3 szobás, bruttó 120, nettó 100m2-es felújítandó családiházat. A lakóház aszf...
24 500 000 HUF
245 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Somlóvásárhelyi családi ház hirdetés (61953348)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 989 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Veszprém Vármegye Somlóvásárhely Ház Eladó Somlóvásárhely településen egy felújított 102 nm-es családi ház. Az ingatlan...
24 900 000 HUF
244 117 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bodorfai családi ház hirdetés (26356264)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1700 m2
Szobaszám: 4
Nyugalomra, csendre és egy tágas vidéki otthonra vágysz, ahol új életet kezdhetsz vagy csak kiszaladnál a város zajából? Akkor ...
24 900 000 HUF
207 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai családi ház hirdetés (92582357)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 274 m2
Telekterület: 1783 m2
Szobaszám: 4
274 Négyzetméteres felújítandó lakóingatlan Felsőcsinger. Ajka egyik legmagasabb részén helyezkedik el ez a nagyméretű ingatl...
26 800 000 HUF
97 810 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai családi ház hirdetés (77377435)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 238 m2
Telekterület: 1176 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
1930-Ban épült ház eladó kedvező áron, felújítandó állapotban Ajánlatunkban egy 1930-ban épült, a kor stílusjegyeit máig őrző i...
27 800 000 HUF
116 806 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Halimbai családi ház hirdetés (53495745)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 573 m2
Szobaszám: 2
Művészház HALIMBA. A község központjában helyezkedik el. Az ingatlan tetőszerkezete fel van újítva, rendelkezik víz, csatorna,...
27 900 000 HUF
336 144 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyirádi ikerház hirdetés (43583435)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 924 m2
Szobaszám: 2
Felújítandó ikerház 66 nm Nyirád. Rendkívül kellemes, természetközeli környezetben kínálunk megvételre egy 2 szobás családi há...
28 000 000 HUF
424 242 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai családi ház hirdetés (54584964)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 490 m2
Szobaszám: 2
Ajka-Padragkúton eladóvá vált egy 65 m2-es kétszobás családi ház. Az ingatlan a település egyik csendes utcájában található, a...
28 900 000 HUF
444 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai családi ház hirdetés (75378424)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Veszprém Megye Ajka családi ház. Eladó Ajkán egy 60 nm-es felújítandó családi ház 1200 nm-es telken. a ház Ajka-Tósokber...
29 900 000 HUF
498 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Somlóvásárhelyi családi ház hirdetés (66129113)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 2374 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó Veszprém Vármegye Családi Ház Somlóvásárhely Otthonos kényelem a Somló lábánál. Felújított családi ház hatalmas telekkel...
29 900 000 HUF
321 505 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Pusztamiskén?

Hasznos tudnivalók

Eladó ház Pusztamiskén 30 millióig? Pusztamiske és környéke kiváló otthonteremtési lehetőségeket kínál – itt találhatók az eladó Pusztamiskei házak (családi házak, sorházak, ikerházak és kastélyok). Pusztamiske, Veszprém megye egyik csendes falva, ahol ideálisak a feltételek a nyugodt, vidéki élethez. A házak többsége kerttel is rendelkezik, és kedvező áron elérhető. Tudod már, milyen ház lenne az ideális? Szűkítsd a keresést alkategóriával, hogy célirányosabb találatokat kapj.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó ingatlanok között a vágyott eladó ház hirdetéseket. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a főoldalra, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok Pusztamiske aloldalt, ahol az összes eladó Pusztamiskei ingatlant megtalálod, vagy térj vissza az eladó ingatlanok oldalra. Ha nem kifejezetten csak Pusztamiskén keresel eladó házat, akkor érdemes körül nézned az eladó ház Veszprém megye oldalon is. A megyeszékhelyek nagyon vonzók az ingatlan keresők körében. Javaslom, hogy nézz körül az eladó ház Veszprém oldalon. Ha mégis inkább albérletet keresel Pusztamiskén, akkor az albérlet Pusztamiske oldalon nézelődj. A környék magánszemélyei által hirdetett ingatlanokat itt találod: tulajdonostól eladó ingatlan Pusztamiske.