Eladó ház Ráckeve (246 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 246 db
Eladó Ráckevei ikerház hirdetés (32349894)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 655 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
***Ráckevén CSOK pluszra alkalmas új, garázskapcsolatos ikerház napelemrendszerrel, kulcsrakészen eladó! *** Pest megyében Rác...
88 000 000 HUF
628 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei ikerház hirdetés (45346847)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 625 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
88 000 000 HUF
628 571 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Ráckevei ikerház hirdetés (59627877)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 618 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
86 000 000 HUF
671 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei ikerház hirdetés (53538438)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 618 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
76 000 000 HUF
593 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei családi ház hirdetés (45557977)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 807 m2
Szobaszám: 3
Pest Vármegyében, Ráckeve dinamikusan fejlődő részén 103 nm-es önálló családi ház eladó. a tégla falazatú ingatlan egy 807 nm-e...
88 900 000 HUF
863 106 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei családi ház hirdetés (93863396)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 360 m2
Telekterület: 3519 m2
Szobaszám: 11
Eladásra kínálunk egy különleges lehetőséget Ráckeve egyik leggyönyörűbb részén, a Kerekzátony szigeten. Ez a működőképes vízp...
96 000 000 HUF
266 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei ikerház hirdetés (53424181)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 268 m2
Szobaszám: 2
Ráckevén kínálok megvételre egy 69 nm lakótérrel rendelkező ikerház felet. Az ingatlan beton alapon vegyes falazattal rendelkez...
55 000 000 HUF
797 101 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei családi ház hirdetés (93669447)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 343 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy 2012-ben épült, 70 nm-es tégla épület egy 343 nm-es telekkel, kertre néző kilátással, amelyhez tartozik egy 18 nm-es ...
49 990 000 HUF
714 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei családi ház hirdetés (55638525)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 163 m2
Telekterület: 1562 m2
Szobaszám: 5
Duna-parti nyugalom az otthonában. a ráckevei Dunánál, a strand közelében; mindössze 30 kilométerre Budapesttől találja meg új ...
130 000 000 HUF
797 546 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei családi ház hirdetés (44634174)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 3
Igazi különlegesség! ! ! ! Eladó egy 2001-ben épült, tégla szerkezetű, napfényes ingatlan Ráckevén, mely 127 nm lakóterülettel...
137 000 000 HUF
1 078 740 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei családi ház hirdetés (66534996)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 3
Igazi különlegesség! ! ! ! Eladó egy 2001-ben épült, tégla szerkezetű, napfényes ingatlan Ráckevén, mely 127 nm lakóterülettel ...
137 000 000 HUF
1 078 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei családi ház hirdetés (42284773)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 707 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálok Ráckeve központjában egy 160 nm-es, nagypolgári családi házat, amely a Dunától egy pár lépésnyire található ...
84 900 000 HUF
530 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei családi ház hirdetés (16246864)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 520 m2
Szobaszám: 3
Ne hagyja ki ezt a fantasztikus lehetőséget!! Eladásra kínálunk egy 40 négyzetméteres, téliesített könnyűszerkezetes házat, ame...
29 000 000 HUF
725 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei családi ház hirdetés (25753712)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 807 m2
Szobaszám: 4
Pest Vármegye, Ráckeve dinamikusan fejlődő részén 113 nm-es önálló családi ház garázzsal eladó. a tégla falazatú ingatlan egy 8...
87 900 000 HUF
777 876 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei családi ház hirdetés (83598575)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 807 m2
Szobaszám: 4
88 900 000 HUF
786 725 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei családi ház hirdetés (97771453)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 807 m2
Szobaszám: 3
88 900 000 HUF
863 106 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei családi ház hirdetés (98821546)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 3
137 000 000 HUF
1 078 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei ikerház hirdetés (49712778)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Ráckeve közkedvelt, kertvárosában újépítésű ikerházi lakások eladók! A lakások kialakítása a legmagasabb minőséget képviseli, ...
74 200 000 HUF
883 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei családi ház hirdetés (49243664)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 4
Ráckevén magas minőségben tervezett és kivitelezettb új építésű családi házakat kínálok ELADÁSRA! 800 m2 kert, bruttó 112 m2-e...
87 900 000 HUF
784 821 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei családi ház hirdetés (96193486)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 807 m2
Szobaszám: 4
Pest vármegye, Ráckeve dinamikusan fejlődő részén 113 nm-es önálló családi ház garázzsal eladó. a tégla falazatú ingatlan egy 8...
88 900 000 HUF
786 725 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Ráckevén?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal