Eladó ház Sopron (144 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 144 db
Eladó Soproni családi ház hirdetés (39999553)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: 1260 m2
Szobaszám: 4
Sopron festői környezetében a Bánfalvi kolostor közelében eladó családi ház. A ház lakószintje a domborzati adottságok miatt a...
142 000 000 HUF
1 075 757 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni családi ház hirdetés (47346273)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 214 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Látható. Elérhető. KÖZPONTI. Eladó ingatlan | Sopron – Ruszti utca / Híd utca sarok Nem minden ingatlan alkalmas többféle jö...
85 000 000 HUF
397 196 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Soproni családi ház hirdetés (72975324)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 941 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Madárcsicsergős reggelek Sopronban, a Pihenőkereszt lakóparkban eladó egy 2005-ben 945 nm-es parkosított telekre épült, 2 lakós...
169 900 000 HUF
1 213 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni családi ház hirdetés (73812553)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 115 m2
Szobaszám: 5
Sopronban a Pozsonyi úton, 105 nm-es, két lakásból álló ingatlan, 115 nm-es bekerített pihenőkerttel, 34 nm-es dupla garázzsal,...
69 900 000 HUF
665 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni sorház hirdetés (42485754)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Sopron Ingatlaniroda kínálatában eladó a #174625 hivatkozási számú soproni sorház. Eladó 90 m²-es sorház jellegű...
29 900 000 HUF
332 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni családi ház hirdetés (92382379)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 1238 m2
Szobaszám: 7
Az Openhouse Sopron Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180422 hivatkozási számú soproni családi ház. Eladó Sopron egyik legsz...
229 999 999 HUF
958 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni családi ház hirdetés (38224844)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 941 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Madárcsicsergős reggelek Sopronban, a Pihenőkereszt lakóparkban eladó egy 2005-ben 1113 nm-es parkosított telekre épült, 2 lakó...
169 900 000 HUF
1 213 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni családi ház hirdetés (49823749)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 183 m2
Telekterület: 632 m2
Szobaszám: 4
Sopron legkülönlegesebb panorámás ikerházai épülnek az ágfalvi úti lakóparkban – KUTYAHEGYEN! Sopron egyik legkedveltebb részé...
189 000 000 HUF
1 032 786 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni családi ház hirdetés (48589234)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Panorámás minimál luxus sopronban – építse tovább álmai otthonát! Eladó Sopron egyik legkedveltebb részén, az Ágfalvi úti lakó...
140 900 000 HUF
1 006 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni házrész hirdetés (44545537)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 28 m2
Szobaszám: 3
Sopron belvárosához közel kínálunk megvételre egy 63 m²-es, földszinti, kertkapcsolatos lakást, amely egy négy lakásos épületbe...
59 900 000 HUF
950 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni családi ház hirdetés (79747392)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 290 m2
Telekterület: 576 m2
Szobaszám: 6
Sopron egyik legkeresettebb részén, a Balfi úton kínálunk megvételre egy kiváló adottságokkal rendelkező, kétlakásos lakóépület...
190 000 000 HUF
655 172 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni családi ház hirdetés (86697772)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 162 m2
Telekterület: 625 m2
Szobaszám: 5
Egy otthon, amely alkalmazkodik az életetekhez – nem fordítva. Pontosan ezt az érzést nyújtja ez a modern családi ház Sopron vá...
217 000 000 HUF
1 339 506 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni házrész hirdetés (32323338)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 141 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 7
Sopronban a Pihenőkereszt lakóparkban eladó egy 2005-ben épült 3 sorház középső, 141 nm-s lakása a hozzátartozó 158 nm kertréss...
135 000 000 HUF
957 446 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni ikerház hirdetés (75345744)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 157 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Keresi álmai otthonát, ahol a modern design találkozik az alacsony rezsiköltséggel? Megtalálta! Eladásra kínálunk egy 820 nm-s ...
189 000 000 HUF
1 203 821 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni ikerház hirdetés (38933754)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Sopronban a Lehár Lakóparkban eladó egy most elkészült ( újépítésű) ikerház egyik fele. Telekrész : 366 nm, a ház kétszintes, b...
120 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni ikerház hirdetés (43442845)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Sopronban csodálatos környezetben, a Felső-Lövérekben eladó egy 867 nm-s telekkel rendelkező kb. 420 Nm-s 1989-ben épült ikerhá...
144 900 000 HUF
724 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni családi ház hirdetés (17452636)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Sopronban az Alsó-Lövérekben eladó egy 480 nm-s telken levő 134 nm-s alápincézett földszintes családi ház. a ház a '70-s évek e...
143 900 000 HUF
1 073 880 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni családi ház hirdetés (87445844)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 236 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Sopronban az Ágfalvi úti lakóparkban eladó egy 1238 nm-s telken levő, 2010-ben épült 236 nm-s nagyon igényes családi ház. a ház...
255 000 000 HUF
1 080 508 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni családi ház hirdetés (53952137)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kizárólag irodánk ajánlatában : Sopronban a Felsőlöverek egyik legszebb utcájában eladó egy 1055 nm-s telken levő kb. 100 Nm-s ...
160 000 000 HUF
1 600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni családi ház hirdetés (43433712)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 276 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Sopronban a Lövérek keleti lábánál eladó egy 877 nm-s parkosított telken levő nettó 165 nm igényes családi ház. Földszinten kli...
189 000 000 HUF
684 782 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Sopronban?
← Előző oldal1 / 8 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Eladó ház Sopronban? A tökéletes családi otthon megtalálása nem mindig könnyű, de Sopronban most egyszerűbb dolgod lehet – itt találhatók az eladó Soproni házak (családi házak, sorházak, ikerházak és kastélyok). Győr-Moson-Sopron megye egyik élhető városaként Sopron ideális választás azoknak, akik családi házat keresnek kellemes környezetben. A helyi ingatlanpiac széles kínálatot nyújt a nyugodt, kertes otthonokat kedvelők számára. Tudod már, milyen ház lenne az ideális? Szűkítsd a keresést alkategóriával, hogy célirányosabb találatokat kapj.
Ajánlott városrészek Sopronban: Ágfalvi úti lakópark   Alsólőverek   Aranyhegy   Balf   Belváros külső   Belváros   Brennbergbánya   Egeredi   Erzsébetkert   Felsőlőverek   Görbehalom   Jánostelep   Jereván lakótelep   Kutyahegy   Pihenőkereszt   Tómalom   Virágvölgy   

Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó ingatlanok között a vágyott eladó ház hirdetéseket. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a főoldalra, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok Sopron aloldalt, ahol az összes eladó Soproni ingatlant megtalálod, vagy térj vissza az eladó ingatlanok oldalra. Ha nem kifejezetten csak Sopronban keresel eladó házat, akkor érdemes körül nézned az eladó ház Győr-Moson-Sopron megye oldalon is. A megyeszékhelyek nagyon vonzók az ingatlan keresők körében. Javaslom, hogy nézz körül az eladó ház Győr oldalon. Ha mégis inkább albérletet keresel Sopronban, akkor az albérlet Sopron oldalon nézelődj. Tulajdonostól (magánszemélytől) eladó ingatlanok: tulajdonostól eladó ingatlan Sopron.