Eladó ház Sopron (144 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 144 db
Eladó Soproni családi ház hirdetés (97562753)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 166 m2
Telekterület: 613 m2
Szobaszám: 8
Az Openhouse Sopron Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179126 hivatkozási számú soproni családi ház. Eladó Sopron-Bánfalva er...
105 000 000 HUF
632 530 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni családi ház hirdetés (58596434)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 281 m2
Szobaszám: 3
Bánfalván felújítandó családi ház eladó! Sopronbánfalván, 1 szintes, 86 nm-es, 3 szobás, külön konyha-étkezős, teljes felújítás...
54 900 000 HUF
638 372 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Soproni családi ház hirdetés (53147478)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 581 m2
Szobaszám: 3
Új otthon a tervezés fázisában – még a Te igényeid szerint alakítható! Leköthető új építésű könnyűszerkezetes ház Sopron nyug...
110 000 000 HUF
1 089 108 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni családi ház hirdetés (47479276)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 1019 m2
Szobaszám: 3
Eladó önálló családi ház Sopron–Tómalmon, nyugodt zöldövezetben! Sopron-Tómalom egyik csendes, rendezett utcájában, zöld körny...
154 900 000 HUF
1 239 200 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni családi ház hirdetés (27795473)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 50 m2
Szobaszám: 3
Sopronban a belváros közelében a Balfi utcában, közös udvarból nyíló, 2 szintes br:90 nm-es, nappali+2 szobás jó állapotú, hősz...
64 900 000 HUF
721 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni családi ház hirdetés (16969348)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 196 m2
Telekterület: 761 m2
Szobaszám: 5
Sopronban a Lehár Ferenc úti lakóparkban, kialakult, szép, családi házas környezetben, újszerű állapotú 196 nm-es, 2 lakrésszel...
199 000 000 HUF
1 015 306 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni családi ház hirdetés (47325742)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 181 m2
Szobaszám: 4
Újszerű, korszerű ikerház eladó az aranyhegy SZÉLÉN! Sopronban az Aranyhegy lábánál, családi házas, kialakult környezetben (asz...
115 000 000 HUF
1 292 134 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni családi ház hirdetés (75633665)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 4
Exluzív, minőségi, igényes, újszerű családi ház, teljes berendezéssel ELADÓ! Sopronban a Kertvárosi lakóparkban, kialakult körn...
185 000 000 HUF
1 350 364 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni családi ház hirdetés (47764225)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1553 m2
Szobaszám: 4
Egyedi, panorámás rönkház, nagy telekkel ELADÓ! Sopron Virágvölgyi részén, egyedi zöld panorámával rendelkező, 2022-ben épített...
149 000 000 HUF
993 333 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni családi ház hirdetés (63525534)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 385 m2
Telekterület: 459 m2
Szobaszám: 9
Eladó háromszintes, sokoldalúan hasznosítható családi ház Sopronban, a Lővérek szélén! Sopron egyik legkedveltebb részén, a Lő...
198 000 000 HUF
514 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni családi ház hirdetés (94836789)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 877 m2
Szobaszám: 7
Sopronban a Lővérek keleti oldalán, több generációnak is alkalmas 260 nm-es, részben alápincézett (69 nm) am. Konyha-nappali+5 ...
189 000 000 HUF
726 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni családi ház hirdetés (81184429)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 435 m2
Telekterület: 1675 m2
Szobaszám: 6
Sopronban a Lővérekben, csendes, kialakult, szép zöld környezetben, 1999-ben épült 3 szintes, 435 nm-es, nappali+5 szobás, jó e...
299 000 000 HUF
687 356 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni családi ház hirdetés (32713314)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 964 m2
Szobaszám: 7
Felújítandó, több funkciós, 2 db. Családi ház eladó! Sopron-Balfon, kialakult aszfaltozott utcában, 964 nm-es telken, 2db. Külö...
89 000 000 HUF
370 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni családi ház hirdetés (66932935)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 179 m2
Telekterület: 714 m2
Szobaszám: 4
Eladó a tökéletes otthon a kényelmes és modern életstílust kedvelők számára! Eladásra kínáljuk egyedi építésű, számos extrával...
229 000 000 HUF
1 279 329 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni családi ház hirdetés (78133263)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 210 m2
Szobaszám: 4
Új építésű ikerház a felső-lővérekben eladó! Sopronban Lővérek ősfás környezetben, új építésű, 105 nm-es, am. Konyha-nappali+3 ...
154 900 000 HUF
1 475 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni családi ház hirdetés (89633324)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 392 m2
Telekterület: 1789 m2
Szobaszám: 8
Kertvárosi, 2 generációs, nagy méretű, alápincézett családi ház nagy telekkel eladó! Kertvárosi lakóparkban kialakult, szép, pa...
249 900 000 HUF
637 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni családi ház hirdetés (67258947)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 570 m2
Szobaszám: 7
Pihenőkereszti lakóparkban, kialakult, szép, családi házas környezetben, újszerű állapotú 250 nm-es, 2 lakrésszel rendelkező, f...
187 000 000 HUF
748 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni családi ház hirdetés (93139442)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 545 m2
Szobaszám: 4
Sopron-Tómalmon, 2017-ben épült nappali+3 szobás, 2 fürdőszobás, kiemelten igényes ikerház, teljes berendezéssel együtt, gyors ...
135 000 000 HUF
1 483 516 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni családi ház hirdetés (74324947)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Sopron belvárosához közel eladó egy 112 m²-es, dél–keleti fekvésű, téglaépítésű, sorházi jellegű családi ház, beépíthető tetőté...
91 500 000 HUF
816 964 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni családi ház hirdetés (42435287)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: 1260 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Erdőszéli nyugalom Sopron egyik legkedveltebb, zöldövezeti részén, Bánfalván, az erdő és a történelmi Bánfalvi kolostor közvetl...
142 000 000 HUF
1 075 757 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Sopronban?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal