Eladó ház Szalkszentmárton 30 millióig
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Szalkszentmárton 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 8 db
Szalkszentmártonon további eladó házak közül is válogathatsz.
Összes eladó ház Szalkszentmártonon
Eladó Szalkszentmártoni családi ház hirdetés (33377337)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 308 m2
Szobaszám: 3
Családi ház eladó Szalkszentmártonban! Kiváló lehetőség! Szalkszentmárton frekventált részén eladó egy 85 nm alapterületű csal...
15 900 000 HUF
187 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szalkszentmártoni családi ház hirdetés (83353947)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 308 m2
Szobaszám: 3
15 900 000 HUF
187 058 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szalkszentmártoni családi ház hirdetés (39488437)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 308 m2
Szobaszám: 3
15 900 000 HUF
187 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szalkszentmártoni családi ház hirdetés (45757744)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 3533 m2
Szobaszám: 2
Bács - Kiskun vármegye Szalkszentmárton településen eladásra kínálok egy 3533 nm- es telken fekvő 68 nm- es családi házat. Az i...
15 500 000 HUF
227 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szalkszentmártoni sorház hirdetés (84933549)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1052 m2
Szobaszám: 2
Tágas téglaépítésű családi ház eladó Szalkszentmárton csendes részén - nagy telek, remek lehetőségek! Szalkszentmártonban kín...
27 000 000 HUF
270 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szalkszentmártoni családi ház hirdetés (62497732)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 3716 m2
Szobaszám: 2
Dunaújvárosi kis Ingatlaniroda megvételre kínálja: Szalkszentmárton fő utcájához közel eladó egy felújítandó családi ház nagy t...
17 500 000 HUF
186 170 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szalkszentmártoni sorház hirdetés (92744144)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1052 m2
Szobaszám: 2
27 000 000 HUF
270 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szalkszentmártoni családi ház hirdetés (75297364)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 2064 m2
Szobaszám: 2
Szalkszentmárton nyugodt utcájában eladó egy vályog falazatú családi ház, 2064 m2-s TELEKKEL! ! ! ! Pest vármegye közigazgatá...
29 000 000 HUF
290 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 8 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Tassi családi ház hirdetés (45234194)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Duna parttól 20 lépésnyire, Tasson, a Pákásztanyán, üdülőszövetkezetben eladó egy 35 m2-es faház. Horgászparadicsom: Tassi 5, 6...
7 900 000 HUF
225 714 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tassi családi ház hirdetés (51787927)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 484 m2
Szobaszám: 2
Az ingatlan Készpénzre vásárolható meg! Banki finanszírozás így valósítható meg: - Babaváró + Önerő - Személyi hitel vagy mun...
12 000 000 HUF
150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tassi családi ház hirdetés (71443339)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: 1060 m2
Szobaszám: 2
Eladó vályogcsaládi ház tasson 1060 nm telek, 80 méterre a KISKUNSÁGI-FŐCSATORNÁTÓL Tass egyik legkedveltebb részén, a Kiskuns...
22 000 000 HUF
448 979 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tassi családi ház hirdetés (33697262)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 367 m2
Szobaszám: 2
Tass Szeretet utcában szigetelt, tégla építésű, nyílászárócserélt, két szobás Kádár-kocka ház eladó 2184 m2-es, összközműves te...
28 000 000 HUF
466 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tassi családi ház hirdetés (94397997)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 839 m2
Szobaszám: 3
Családi ház Tasson! Tass településen, nyugodt, csendes zsákutcában kínálunk megvételre egy befejezésre váró, 80 nm alapterüle...
29 900 000 HUF
373 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavecsei családi ház hirdetés (24289377)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 564 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Dunavecse csendes utcájában kínálok eladásra egy 80 nm-es családi házat. Az ingatlan, amely felújítandó, egy 564 nm-es telken h...
15 800 000 HUF
219 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmiklósi családi ház hirdetés (54763719)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 158 m2
Szobaszám: 1
Kis ház a központban! Praktikus megoldás Kunszentmiklóson! Kunszentmiklós központjában, Bács-Kiskun vármegye területén eladó ...
15 900 000 HUF
454 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavecsei családi ház hirdetés (49324252)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1073 m2
Szobaszám: 5
A felújítási fázis félkész állapotában lévő parasztházat kínálunk eladásra Dunavecse csendes utcájában. a hiányzó munkáltok a b...
17 900 000 HUF
149 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rácalmási családi ház hirdetés (27335349)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy 80nm-es családiház Rácalmáson! Ez egy jó környéken lévő csendes utcában elhelyezkedő ingatlan. Két szoba, konyhás....
19 490 000 HUF
243 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavecsei családi ház hirdetés (43775899)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 498 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Dunavecsén (Fejér megye, Dunaújvárostól kb. 16 Km) Fejér vármegye csendes, zöldövezeti részén, a Duna bal pa...
19 900 000 HUF
218 681 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi családi ház hirdetés (14725244)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 182 m2
Szobaszám: 2
Eladó ingatlan Dunaújváros Öreghegy utcában Dunaújváros eladó egy 47 m²-es, családi ház, csendes, de jól megközelíthető. Ing...
19 900 000 HUF
331 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tassi családi ház hirdetés (54997432)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: 1060 m2
Szobaszám: 2
22 000 000 HUF
448 979 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Szalkszentmártonon?

Hasznos tudnivalók

Eladó ház Szalkszentmártonon 30 millióig? Szalkszentmárton környékén családbarát ingatlanok is elérhetők – itt listázódnak az eladó Szalkszentmártoni házak (családi házak, sorházak, ikerházak és kastélyok). Ez a nyugodt, Bács-Kiskun megyei falu ideális választás lehet azoknak, akik a természetközeli életet keresik. A kerttel rendelkező házak itt jellemzően tágasabbak, megfizethető áron. Ha már tudod, hogy milyen típusú házat keresel, akkor válassz alkategóriát a keresőben, hogy még pontosabb találati listából válogathass.