Eladó ház Szamosszeg 60 millióig
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Szamosszeg 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 db
Szamosszegen további eladó házak közül is válogathatsz.
Összes eladó ház Szamosszegen
élő (live) videós bemutatás Eladó Szamosszegi családi ház hirdetés (35569344)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 2826 m2
Szobaszám: 4
Prémium életérzés természetközeli környezetben exkluzív családi birtok eladó! Kivételes lehetőség! Eladásra kínálunk egy 240 ...
55 000 000 HUF
229 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Szamosszegi családi ház hirdetés (72547747)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 2075 m2
Szobaszám: 2
Eladó teljes körűen felújított, azonnal költözhető családi ház! Eladásra kínálunk egy 60 m2, 3 éve teljeskörűen felújított cs...
22 000 000 HUF
366 666 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szamosszegi családi ház hirdetés (74638483)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 2826 m2
Szobaszám: 4
55 000 000 HUF
229 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szamosszegi családi ház hirdetés (35442747)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 2826 m2
Szobaszám: 4
55 000 000 HUF
229 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 4 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Kérsemjéni családi ház hirdetés (85831846)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 4234 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Templomkerti nyugalom, saját dióliget és gazdálkodási lehetőség Kérsemjénben Leírás: Szatmár szívében, a festői Kérsemjénben el...
11 000 000 HUF
113 402 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kérsemjéni családi ház hirdetés (27935433)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 4234 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
11 000 000 HUF
105 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagydobosi családi ház hirdetés (73278216)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 6256 m2
Szobaszám: 2
Szabolcs megyében, Nagydobos főutcáján kínálunk eladásra egy 76 m2-es családi házat, mely ideális választás lehet családoknak v...
11 900 000 HUF
130 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagydobosi családi ház hirdetés (33345973)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 873 m2
Szobaszám: 3
Nagydobos csendes, de mégis jól megközelíthető részén kínálunk eladásra egy családi házat. Az ingatlan alapterülete nettó 69 né...
15 000 000 HUF
180 722 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagydobosi családi ház hirdetés (94776945)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 1206 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Nagydoboson – nagy telekkel! Nagydobos csendes, nyugodt részén eladó egy 92 m²-es családi ház, 1206 m²-es tá...
17 500 000 HUF
190 217 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kérsemjéni családi ház hirdetés (53247464)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 6326 m2
Szobaszám: 4
Lehetőségek tárháza Kérsemjén szívében! Vállalkozásra is alkalmas 4 szobás tágas családi ház irodával, asztfaltozott udvarral, ...
23 000 000 HUF
191 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szamoskéri családi ház hirdetés (32436276)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 1189 m2
Szobaszám: 3
Eladó ez a gazdálkodásra, alkalmas tanya, amely 5500 m2-es területen helyezkedik el. Két lakóháza közül a régebbi, tornácos, v...
25 000 000 HUF
198 412 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vásárosnaményi családi ház hirdetés (92344125)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 7617 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok egy nettó 97 nm-es szilikát építésű felújítandó családi házat Vásárosnamény-Vitka településén. a lakóházban 2 ...
11 500 000 HUF
104 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gulácsi családi ház hirdetés (99237442)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1800 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálok Gulács településen egy 1979-ben téglából épült családi házat. 2021-Ben felújításra került a konyha és fürdős...
12 000 000 HUF
109 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vásárosnaményi családi ház hirdetés (26555724)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1426 m2
Szobaszám: 2
Vásárosnamény csendes utcájában kínálok eladásra egy felújítandó családi házat. Az ingatlan 1956-ban épült vályog falazattal, k...
12 500 000 HUF
125 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Olcsvai családi ház hirdetés (82799232)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1285 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Olcsva településen egy csendes utcában található, 90 m² alapterületű családi házat, 1285 m²-es telken. Az i...
13 400 000 HUF
148 888 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Vásárosnaményi családi ház hirdetés (24638398)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 2818 m2
Szobaszám: 3
Eladó tágas családi ház nagy telekkel Vásárosnamény városában! Ha nyugodt környezetben keres otthont, ahol a tér és a termész...
15 000 000 HUF
159 574 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vásárosnaményi családi ház hirdetés (14359923)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 426 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Vásárosnamény kertvárosi részén többféle hasznosításra alkalmas 77 nm-es ingatlant. Az építmény beton alapra é...
15 200 000 HUF
197 402 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jándi családi ház hirdetés (49136237)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 2298 m2
Szobaszám: 6
Vásárosnaménytól 5 km-re Jánd községben kínálok eladásra egy 140 nm-es Szilikát építésű családi házat. Az ingatlan 1996-ban épü...
16 300 000 HUF
101 875 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Olcsvai családi ház hirdetés (35847357)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 2468 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Olcsván! Felújított belső, nagy telek, nyugodt környezet! Olcsván, csendes utcában eladó egy 92 m2, 2 szob...
16 500 000 HUF
179 347 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vásárosnaményi családi ház hirdetés (74534535)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1717 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó családi ház Vásárosnamény csendes utcájában Eladásra kínálunk Vásárosnamény egy nyugodt, csendes mellékutcájában egy 90 ...
16 500 000 HUF
183 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Szamosszegen?

Hasznos tudnivalók

Eladó ház Szamosszegen 60 millióig? Otthonteremtésben gondolkodsz, akkor Szamosszeg megannyi lehetőséget kínál – itt jelennek meg az eladó Szamosszegi házak (családi házak, sorházak, ikerházak és kastélyok). Szamosszeg, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye egyik csendes falva, ahol ideálisak a feltételek a nyugodt, vidéki élethez. A házak többsége kerttel is rendelkezik, és kedvező áron elérhető. Tudod már, milyen ház lenne az ideális? Szűkítsd a keresést alkategóriával, hogy célirányosabb találatokat kapj.