Eladó ház Szentendre (526 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 526 db
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (67248842)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: 6
Szentendre Pismányban 190 nm-es családi ház eladó. Telek mérete: 719 nm. Terasz és erkély mérete: 30 nm. Az ingatlan lakó...
149 900 000 HUF
788 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (78643573)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: 1010 m2
Szobaszám: 4
Szentendre belvárosában 182, 71 nm-es, 1940-ben épült nagypolgári ingatlan eladó.  Nettó lakóterület: 111 nm. Telek mérete: ...
147 900 000 HUF
1 332 432 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (35447345)
4 órája a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 178 m2
Telekterület: 1076 m2
Szobaszám: 5
Új építésű, önálló családi ház eladó Szentendrén, Pismány csendes részén. Telek mérete: 1076 nm. Ház nettó alapterülete 178...
209 900 000 HUF
1 179 213 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (75679224)
5 órája a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 1064 m2
Szobaszám: 5
Idilli Családi Ház Szentendrén – Nagy Telek, Kiváló Ár-Érték Arány! Megvételre kínálok egy mediterrán stílusú, meghitt, világ...
159 900 000 HUF
666 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (13577329)
7 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 769 m2
Szobaszám: 2
Szentendre panorámás, Boldogtanya részén eladó nettó 90 nm-es lakóterületű családi ház, 769 nm-es telken. A ház az 1970-es év...
76 900 000 HUF
854 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (41749941)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 7
Szentendrén ilyen lehetőség nem nagyon jön szembeSaját otthon az Óváros szívébenMindeközben egy működő, folyamatos bevételt ter...
299 000 000 HUF
1 495 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (42465471)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 156 m2
Telekterület: 559 m2
Szobaszám: 6
Kétgenerációs, külön bejáratú otthon Szentendre Pismányhegyen saját ízlésre befejezhető emeleti lakássalSzentendre egyik közked...
148 000 000 HUF
948 717 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (63779717)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 1174 m2
Szobaszám: 4
Eladó 85 nm bruttó alapterületű ikerházfél + 30 nm felújítandó kis ház 1175 nm telken szentendrén az egres utcai óvóda közelébe...
99 999 000 HUF
1 369 849 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (99334455)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 620 m2
Szobaszám: 7
Tágas családi fészek Szentendre szívében, hatalmas garázzsal és kerttel! Képzeld el, ahogy reggel a kertben madárcsicsergésre é...
349 500 000 HUF
1 588 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (86179734)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 451 m2
Szobaszám: 2
Eladó Szentendre frekventált részén egy 160 nm-es 5 szobás ikerház, 452 nm-es telken. Az ingatlan jelenleg irodaként funkcionál...
99 000 000 HUF
618 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (89239954)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 141 m2
Telekterület: 1408 m2
Szobaszám: 3
Szentendre kedvelt Pismány lakóövezetében, 3 szobás, felújítandó családi ház, 1408 nm-es összközműves telken eladó! a ház massz...
98 000 000 HUF
695 035 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei ikerház hirdetés (35947849)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 280 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 8
10 Mft-os árcsökkenés! Szentendrén, a kertvárosban, egy emelkedő telek felső területén elhelyezkedő, újépítésű ikerház szép pan...
110 000 000 HUF
392 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (19514933)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 692 m2
Szobaszám: 4
Szentendrén, a Kada csúcs közelében, természetközeli, beépült, kifejezzetten csendes és nyugodt lakókörnyezetet nyújtó mellékut...
119 900 000 HUF
1 090 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei sorház hirdetés (73753495)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 261 m2
Szobaszám: 6
Családi álomház + 10 millió forint vissza nem térítendő támogatás! Napelem + nyílászáró támogatás az új tulajdonosnak! Egyedülá...
125 000 000 HUF
1 041 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei ikerház hirdetés (33573937)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 274 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 5
Tágas, kétgenerációs ikerház eladó Szentendrén Ideális nagycsaládosoknak! Otthon Start Hitelre is alkalmas! ! ! Szentendre egyi...
168 000 000 HUF
613 138 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (64537537)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 590 m2
Telekterület: 280 m2
Szobaszám: 1
Történelmi műemlék Szentendre belvárosában számos fejlesztési lehetőséggel. Egy 18. Századi unikális történetű épületet kínálun...
589 000 000 HUF
998 305 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (33278243)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 467 m2
Szobaszám: 5
Ritka lehetőség Szentendrén 145 m²-es, teljeskörűen felújított családi ház a Dunakorzó közelébenLokációEz az ingatlan Szentendr...
179 900 000 HUF
1 240 689 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (73271345)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 280 m2
Telekterület: 321 m2
Szobaszám: 6
Egyedi építészeti remekmű Szentendre belvárosában – panoráma, belső harmóniaEladó Szentendre történelmi belvárosának egyik legk...
300 000 000 HUF
1 071 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (39842587)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 385 m2
Telekterület: 796 m2
Szobaszám: 9
Szentendre Óvárosában, a Czóbel park közelében eladó egy 385nm-es befektetési lehetőség! Az ingatlan egy 796nm-es, belterületi ...
250 000 000 HUF
649 350 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (73944365)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 1076 m2
Szobaszám: 5
Ne hagyja ki ezt a páratlan lehetőséget, ha egy tágas, fényűző otthonra vágyik, mely a természet közelségével és a város adta k...
215 000 000 HUF
1 264 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Szentendrén?
← Előző oldal1 / 27 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Eladó ház Szentendrén? A tökéletes családi otthon megtalálása nem mindig könnyű, de Szentendrén most egyszerűbb dolgod lehet – itt találhatók az eladó Szentendrei házak (családi házak, sorházak, ikerházak és kastélyok). Pest megye egyik élhető városaként Szentendre ideális választás azoknak, akik családi házat keresnek kellemes környezetben. A helyi ingatlanpiac széles kínálatot nyújt a nyugodt, kertes otthonokat kedvelők számára. A város gyorsan elérhető innen, így ideális választás azoknak, akik kertes házban élnének, de Budapesthez közel maradnának. Tudod már, milyen ház lenne az ideális? Szűkítsd a keresést alkategóriával, hogy célirányosabb találatokat kapj.
Ajánlott városrészek Szentendrén: Izbég   Óváros   Kőhegy   Petyina   Pismány   Belváros   Derecske   Kertváros   Ipartelep   

Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó ingatlanok között a vágyott eladó ház hirdetéseket. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a főoldalra, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok Szentendre aloldalt, ahol az összes eladó Szentendrei ingatlant megtalálod, vagy térj vissza az eladó ingatlanok oldalra. Ha nem kifejezetten csak Szentendrén keresel eladó házat, akkor érdemes körül nézned az eladó ház Pest megye oldalon is. A megyeszékhelyek nagyon vonzók az ingatlan keresők körében. Javaslom, hogy nézz körül az eladó ház Budapest oldalon. Ha mégis inkább albérletet keresel Szentendrén, akkor az albérlet Szentendre oldalon nézelődj. Tulajdonostól (magánszemélytől) eladó ingatlanok: tulajdonostól eladó ingatlan Szentendre.