Eladó ház Szigethalom Központ (68 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 68 db
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (33463853)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 769 m2
Szobaszám: 3
Az ingatlan tulajdoni lapon lakóház, udvar besorolású. Főbb jellemzők: Tégla építés Cseréptető fedés Fa és műanyag nyílászáró...
69 900 000 HUF
998 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (48944444)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 525 m2
Szobaszám: 5
Kétgenerációs családi ház eladó Szigethalom szívében! Szeretnél egy olyan otthont, ahol kényelem, modern kialakítás és kiváló...
121 600 000 HUF
810 666 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (74675374)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 120 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Megfizethető árú, alacsony rezsijű otthon Szigethalmon! Szigethalom kedvelt részén eladó egy 2008-ban épült, ytong falazatú, ...
57 000 000 HUF
876 923 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (59994137)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 809 m2
Szobaszám: 1
Befektetésre alkalmas ingatlan Eladó! Szigethalom központi részén eladó egy téglából épült szigetelt, 45 nm nagyságú, alacsony...
69 800 000 HUF
1 551 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi ikerház hirdetés (67693534)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 625 m2
Szobaszám: 3
Szigethalom központi kertvárosi részén egy nagyon szép rendezett széles utcában egy 2002-ben épült ikerház egyik 85 - nm-es, té...
79 990 000 HUF
941 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi sorház hirdetés (95774922)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 390 m2
Szobaszám: 8
Tágas, modern, többszobás, kerttel rendelkező, ingatlan eladó! Szigethalom központjában keresi új gazdáját ez a nappali + 6 s...
129 000 000 HUF
645 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (36379456)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 753 m2
Szobaszám: 6
Ne hagyja ki ezt a remek lehetőséget, ha Szigethalomon keres két generációnak is tökéletes, kényelmes és otthonos házat. Szig...
135 000 000 HUF
675 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi sorház hirdetés (35924497)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó sorházházi lakás Szigethalom csendes kertvárosi részén. Szigethalom egyik nyugodt, családias utcájában eladó egy 2003-b...
51 900 000 HUF
720 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (39622443)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 776 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Szigethalom kedvelt utcájában, masszív, stabil téglából épült családi ház sürgősen ELADÓ! Szigethalmon, jó közlekedési lehető...
60 000 000 HUF
689 655 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (99373515)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 776 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
65 000 000 HUF
747 126 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (42959175)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: 837 m2
Szobaszám: 5
Friss képek! Koszorúnál tartunk! Kérem hívjon a készültségi állapot miatt! Ezen a saroktelken fog megépülni a minden igényt ki...
119 900 000 HUF
915 267 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (94634634)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Szigethalom egyik legkedveltebb részén kínáljuk megvételre ezt a kiemelkedő minőségben épült, modern családi házat. a környék i...
99 990 000 HUF
1 030 824 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (73233537)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 525 m2
Szobaszám: 5
***Kétgenerációs családi ház eladó Szigethalom központjában – több lehetőség, egy helyen! *** Ha olyan ingatlant keresel, ahol...
121 600 000 HUF
810 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (37344959)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 148 m2
Telekterület: 525 m2
Szobaszám: 5
Szigethalmon Központi helyen 148nm -es teljesen felújított igényes ingatlan 525nm -es telekkel sürgősen eladó! 3 Szintes ház, ...
121 600 000 HUF
821 621 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (54235749)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 525 m2
Szobaszám: 5
Kétgenerációs családi ház eladó Szigethalom szívében! Szeretne egy olyan otthont, ahol kényelem, modern kialakítás és kiváló ...
121 600 000 HUF
810 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (69242393)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 525 m2
Szobaszám: 5
121 600 000 HUF
810 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (49473933)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 525 m2
Szobaszám: 5
121 600 000 HUF
810 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (94465494)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 525 m2
Szobaszám: 5
121 600 000 HUF
810 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (72443323)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 154 m2