Eladó ház Szigetszentmiklós környékén (8476 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 8 476 db
Eladó Törökbálinti családi ház hirdetés (34471337)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 426 m2
Telekterület: 2669 m2
Szobaszám: 7
Walla József, az iparosból nagypolgárrá emelkedett mozaiklap és cementgyáros jóvoltából öt épülettel gazdagodott Törökbálint az...
1 750 000 EUR
1 459 493 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (57386373)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 313 m2
Szobaszám: 3
***Önálló családi ház eladó Erzsébetfalván, Budapest, XX. kerületében! Megvételre kínálunk egy 3 szobás, önálló családi házat...
74 900 000 HUF
1 117 910 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szigetcsépi ikerház hirdetés (74599974)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: 794 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálunk Szigetcsépen, Pest megyében egy 2025-ben épült, minőségi tégla szerkezetű családi házat, 795 nm2 telekn brutt...
91 900 000 HUF
685 820 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli ikerház hirdetés (25326821)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 348 m2
Szobaszám: 4
Teljesen felújított ikerház eladó Gyálon-garázs, terasz, udvar, hamarosan költözhető otthon csendes környezetben! ! ! Gyál fr...
139 900 000 HUF
1 076 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunlacházai családi ház hirdetés (39933782)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 842 m2
Szobaszám: 5
Hangulatos, 3 szintes családi ház Kiskunlacháza 83, 99m Ft Ár-Érték arányban a jelenlegi új építésű házakat magasan veri! Épí...
79 900 000 HUF
614 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi családi ház hirdetés (38289955)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 229 m2
Telekterület: 674 m2
Szobaszám: 5
Budapest, 23. kerület, Soroksár újtelepen eladó 674 nm telken, 229 nm-es újépítésű családi ház. Főbb műszaki jellemzők: A ház ...
249 000 000 HUF
1 087 336 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (13279785)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1329 m2
Szobaszám: 4
Eladó Vecsésen, Andrássytelepen egy bruttó 95 nm-es, nappali + három szobás, földszintes, felújítandó családi ház, melléképület...
96 000 000 HUF
1 129 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi házrész hirdetés (33348717)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 377 m2
Szobaszám: 4
Remek lehetőség Családok számára – Kispest csendes utcájában eladó 3+1 szobás házrész! Ház jellemzői: Kispest kertvárosi, zöl...
85 000 000 HUF
1 133 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (54374961)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 404 m2
Szobaszám: 3
Amerikai konyhás nappali + 2 hálószobás, 114 nm-es új építésű családiház 404 nm-es saját telken. Eladó Budapest 18. kerületén...
133 000 000 HUF
1 166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (36442328)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 4
Csendes, kertvárosi környezetben kínálunk eladásra egy kétszintes, 110 m²-es hasznos alapterületű családi házat. A ház tetőter...
74 500 000 HUF
677 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (87472372)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 520 m2
Szobaszám: 1
Budafok szép panorámás részén a Rózsavölgy feletti dombon, csendes mellékutcában eladó egy bájos kis ház 520 négyzetméteres tel...
46 300 000 HUF
1 052 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunlacházai családi ház hirdetés (37333154)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 4
Pest megyében, Kiskunlacháza, Dunaparti részén eladó egy 720 m2-s telken lévő 135 m2- s okos ház. Ne hagyja ki ezt a kivételes ...
120 000 000 HUF
888 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Dunavarsányi ikerház hirdetés (97216363)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 444 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk modern ikerházi lakásokat, melyek 444m2-es, jól kialakított telken helyezkednek el. Az ingatlan nyugodt körny...
99 800 000 HUF
1 073 118 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti családi ház hirdetés (97426596)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 450 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 7
Exkluzív elegancia és kiváló minőség! Eladásra kínálunk egy prémium minőségű családi házat Dunaharaszti központjában, amely t...
279 000 000 HUF
620 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavarsányi családi ház hirdetés (12945495)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó Családi Ház Dunavarsányban! Csendes és nyugodt utcában kínáljuk eladásra ezt a 140 nm-es, jó állapotú ikersejt-téglából...
69 900 000 HUF
499 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi családi ház hirdetés (87313534)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 289 m2
Telekterület: 804 m2
Szobaszám: 6+ 1 fél
12. kerületben ELADÓ Sashegy bah csomópont felöli részén 800 nm-es telken egy 289 nm-es villa! 1. Lakás bruttó 120 nm + szute...
550 000 000 HUF
1 903 114 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi kastély hirdetés (74634337)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 2900 m2
Telekterület: 4818 m2
Szobaszám: n/a
Budapest XXII. kerületében, felújítandó 2900 nm-es, 71 szobás, patinás műemlék épület, 4. 818 Nm-es telken eladó. Pince: 626 n...
780 000 000 HUF
268 965 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi családi ház hirdetés (45555634)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 750 m2
Telekterület: 556 m2
Szobaszám: n/a
7. kerületben eladó egy 556 nm-es telken lévő bruttó 750 nm-es épület. Az épület külső homlokzata teljes felújításon esett át...
580 000 000 HUF
773 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (72334599)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 306 m2
Telekterület: 1070 m2
Szobaszám: 6
Budafokon különleges hangulatú családi ház eladó – otthon, ahol minden részlet harmóniát sugározBudafok egyik legkeresettebb ré...
229 000 000 HUF
748 366 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi ikerház hirdetés (44829745)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 173 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 4
Fenntarthatóság luxus kivitelben! - Tervezett átadás 2025. II. Negyedév, még választható burkolatokkal! Budafok - Budatétény ha...
223 600 000 HUF
1 292 485 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Szigetszentmiklós környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal