Eladó ház Szigetszentmiklós környékén (8476 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 8 476 db
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (23936497)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 375 m2
Szobaszám: 5
18Kerület, Almáskertben modern környezetben eladó új építésű ikerházfél. A kivitelező sok éves múlttal és rengeteg elégedett ...
149 900 000 HUF
1 094 160 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (47373735)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 718 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy 180 nm-es, 2 szintes ikerház Budapest 18. kerület közkedvelt részén, Szent Imre-kertvárosban. Telek/Épület leírás: ...
124 900 000 HUF
693 888 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIX. kerületi házrész hirdetés (54718947)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 377 m2
Szobaszám: 4
Remek lehetőség Családok számára – Kispest csendes utcájában eladó 3+1 szobás házrész! Ház jellemzői: Kispest kertvárosi, zöl...
85 000 000 HUF
1 133 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi családi ház hirdetés (34773473)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: 630 m2
Szobaszám: 5
Kiváló ár-érték arány, remek lehetőség Orbánhegyen! Eladó egy kétgenerációs számára is alkalmas családi ház duplakomforttal, ...
143 000 000 HUF
1 153 225 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunlacházai családi ház hirdetés (26934438)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 4
Pest megyében, Kiskunlacháza, Dunaparti részén eladó egy 720 m2-s telken lévő 135 m2- s okos ház. Ne hagyja ki ezt a kivételes ...
120 000 000 HUF
888 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (63893466)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 7
Ez a 2013-ban, 1293 m²-es telekre épített, kétszintes, 220 m²-es (+ 73 m² terasz + 5 m² erkély) lakóterületű családi ház, melyh...
299 000 000 HUF
1 359 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi ikerház hirdetés (46274553)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 7
Új tulajdonosát keresi kétgenerációs otthon Kispest szívében Az ikerház 1995-ben épült minőségi alapanyagokból, gondos kivitel...
289 000 000 HUF
1 111 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (71475518)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 3
Vállalkozók FIGYELEM. Kivételes lehetőség Kispesten. Budapest 19. kerületében kínálok eladásra egy 190 nm-es családi házat,...
109 000 000 HUF
573 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi családi ház hirdetés (32375658)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 206 m2
Telekterület: 258 m2
Szobaszám: 5
Befektetők! Igazi ritkaság a piacon! Egy egész épület egyben keresi új TULAJDONOSÁT! Páratlan Lehetőség! Bővíthető Társasház ...
329 000 000 HUF
1 597 087 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (64479734)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 375 m2
Szobaszám: 5
18. kerület legkedveltebb részén Almáskertben Almáskertben modern környezetben eladó új építésű ikerházfél. A kivitelező sok ...
149 900 000 HUF
1 094 160 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (32286634)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 375 m2
Szobaszám: 5
149 900 000 HUF
1 094 160 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest XXIII. kerületi házrész hirdetés (33775126)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: 961 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Nagykanizsa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #172723 hivatkozási számú Budapest XXIII. kerületi házrész. -Az in...
35 000 000 HUF
660 377 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (37874633)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 788 m2
Szobaszám: 7
Igényesség, harmónia, egyedi megoldások, Gyálon! Páratlan, minőségi kivitelezésű önálló, körbejárható 260 nm-es családi házat k...
299 000 000 HUF
1 150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ócsai családi ház hirdetés (69235293)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 2057 m2
Szobaszám: 6
Ócsa Felsőbabát településen, 150 m2-es alapterületű ingatlan, 2 db. 75 m2-es külön bejáratú lakásra osztva, 2057 nm-es gazdálko...
93 900 000 HUF
626 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (36494349)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 315 m2
Telekterület: 1149 m2
Szobaszám: 12
Vecsésen, a Liszt Ferenc Nemzetközi repülőtértől mindössze 10 percre, eladó 11 szobás, 31 férőhelyes panzió, ami akár igény ese...
340 000 000 HUF
1 079 365 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési ikerház hirdetés (93679795)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 141 m2
Telekterület: 299 m2
Szobaszám: 5
Eladó a Vecsésen egy bruttó 141 nm-es, nappali + négy szobás, kiváló állapotban lévő, nagyon jó elrendezésű, kétszintes ikerház...
198 000 000 HUF
1 404 255 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (76718434)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 294 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk Gyál kedvelt kertvárosi részén, Pest megyében egy napfényes, netto 72, 7 négyzetméteres, egyedülállóan energi...
75 000 000 HUF
1 041 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (33553463)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 4
Fedezze fel ezt a ritka lehetőséget Vecsésen, és tegyen szert egy olyan otthonra, ami nem csak szépségével, de praktikus kialak...
89 900 000 HUF
749 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ercsi családi ház hirdetés (92552571)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 818 m2
Szobaszám: 7+ 1 fél
Fantasztikus lehetőség Ercsi RÓZSADOMBJÁN! A 2014-ben épült, extrákkal felszerelt (hidromasszázs kád, design beltéri ajtók, ig...
143 000 000 HUF
841 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (26486367)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 594 m2
Szobaszám: 6
Több generációs! Két lakásos családi ház eladó! Csepelen csendes kertvárosi övezetben, rendezett, igényes, 200 nm es lakóterü...
155 000 000 HUF
775 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Szigetszentmiklós környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal