Eladó ház Szigetszentmiklós környékén (8333 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 8 333 db
Eladó Bugyi családi ház hirdetés (47239546)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 183 m2
Telekterület: 1202 m2
Szobaszám: 5
Családi ház és 3 garzon lakás egyben ELADÓ Megvételre kínálok Bugyi csendes utcájában egy 183 nm-es családi házat, amely egy 1...
92 000 000 HUF
502 732 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi családi ház hirdetés (63995472)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1085 m2
Szobaszám: 5
Kelenföld csendes utcájában eladó egy átépítésre váró családi ház. Az épület földszint +tetőtér, mely fejleszthető. (Beépíthe...
438 000 000 HUF
2 920 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Érdi családi ház hirdetés (38512321)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 1 m2
Telekterület: 1 m2
Szobaszám: 3
Érden 1453 nm-es, két utcára nyíló telken eladó kétszintes, 4 szobás, 1972-ben épült és 2016-ban részlegesen felújított, tégla ...
77 900 000 HUF
77 900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (99277593)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 1470 m2
Szobaszám: 2+ 4 fél
Érd fenyves parkvárosban 1470 nm-s, 4 + 2 félszobás, 2 fürdőszobás, 2007-ben épült családi ház, halastóval ELADÓ! Ez a család...
99 000 000 HUF
682 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Taksonyi családi ház hirdetés (94955734)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 663 m2
Szobaszám: 5
Taksony frekventált részén kínálunk eladásra új építésű, önálló családi házat. Főbb műszaki paraméterek: - 30-as Porotherm té...
115 000 000 HUF
912 698 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Taksonyi családi ház hirdetés (93654995)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 820 m2
Telekterület: 820 m2
Szobaszám: 5
Exkluzív, új építésű családi ház eladó Taksonyban 820 nm-es telekkel! Miért érdemes ezt a házat választani? •Prémium minőség...
104 900 000 HUF
127 926 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bugyi családi ház hirdetés (22461338)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: 670 m2
Szobaszám: 4
Garázsos, önálló családi ház! Bugyin, csendes, kulturált környezetben kínálok eladásra új építésű, nettó 132 nm, 4 szobás, gar...
102 900 000 HUF
779 545 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti családi ház hirdetés (22359747)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 673 m2
Szobaszám: 5+ 2 fél
Eladó: Luxus Családi Ház Dunaharaszti Legkedveltebb Lakóparkjában! Fedezze fel álmai otthonát ebben a gyönyörű, luxus minőség...
220 000 000 HUF
916 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ercsi ikerház hirdetés (55487463)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 429 m2
Szobaszám: 4
Ercsiben a Dunapart közelében eladó! 101 Nm-es belső hasznos alapterületű 3 szoba, 2 fürdőszobás, nappali, konyha étkezős garáz...
65 000 000 HUF
643 564 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (99625333)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy 67 négyzetméteres kisméretű, szerkezetileg stabil, felújítható családi ház, amely egy 750 négyzetméteres telekkel büs...
50 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ercsi ikerház hirdetés (44849223)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 4
Ercsiben a Dunapart közelében eladó! 85 Nm-es belső hasznos alapterületű 3 szoba, 2 fürdőszobás, nappali, konyha étkezős ikerhá...
60 000 000 HUF
705 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ercsi családi ház hirdetés (82239899)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 573 m2
Szobaszám: 3
Ercsibe eladó! Felújított 70 nm-es 2 szoba, nappali, étkezős, fürdőszobás családi ház 573 nm-es telekkel. Fűtés jelenleg elektr...
29 990 000 HUF
428 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (28696233)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 553 m2
Szobaszám: 7
Érd Bajcsy közelében eladó! Három generációs, 3 szintes családi ház, teljes mértékben felújított, 5db klímával, kamerával, digi...
160 000 000 HUF
640 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (66434835)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 198 m2
Telekterület: 622 m2
Szobaszám: 5
Vecsésen Luxus családi ház eladó automata szoláriummal, meglévő vendégkörrel! ! ! Eladó 200 nm-es luxus családi ház, teljes ber...
245 000 000 HUF
1 237 373 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (51834356)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 551 m2
Szobaszám: 7
Vecsésen, vasútállomás, üzletek, intézmények közelében mégis csendes, nyugodt, egyirányú utcában eladó egykét generációnak is a...
87 000 000 HUF
725 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai családi ház hirdetés (64485589)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 707 m2
Szobaszám: 7
Százhalombattán, Újváros kertvárosi részén eladó egy 707 m2-es, 2 szintes, 170 m2-es, 7 szobás, kívülről felújított, gázkazán f...
146 900 000 HUF
864 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (49349522)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10