Eladó ház Szilaspogony 10 millióig
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Szilaspogony 10 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 1 db
Szilaspogonyban további eladó házak közül is válogathatsz.
Összes eladó ház Szilaspogonyban
Eladó Szilaspogonyi családi ház hirdetés (88279763)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 1487 m2
Szobaszám: 2
Nógrád megye, Szilaspogony, Dankó utcában eladó egy 55 m2-es, 1960-ban, vályogból és tégla blokkból épült családi ház, 1487 m2-...
8 900 000 HUF
161 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 1 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Szilaspogonyi családi ház hirdetés (37574353)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 2386 m2
Szobaszám: 6
Kétszintes családi ház a természet ölelésében - Nógrád vármegyében! Karancs, Medves, Mátra, Heves- Borsodi dombság. Ezen hegy...
15 000 000 HUF
107 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bárnai családi ház hirdetés (94289957)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 992 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy hangulatos családi ház Bárnán, amely ideális választás lehet családok számára. Az ingatlan 90 négyzetméteres alapterü...
9 000 000 HUF
128 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pétervásárai családi ház hirdetés (42844634)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 1174 m2
Szobaszám: 2
Heves vármegye, Pétervására, a Táncsics Mihály utcában eladásra kínálunk egy vályog falazatú, 1174 m2-es telken álló ingatlant,...
9 000 000 HUF
163 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Salgótarjáni családi ház hirdetés (35293944)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 2
Salgótarjánban a Jónásh telepen, eladásra kínálok egy szebb napokat látott ingatlan zsákutcában, a város szélén, egy erdőkapcso...
2 300 000 HUF
30 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nemti családi ház hirdetés (47332237)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1420 m2
Szobaszám: 3
Eladó családiház Nemtiben! Eladásra kínálom a Gyémánt Ingatlaniroda portfóliójából Nemtiben található 80nm-es családi házat, m...
2 500 000 HUF
31 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni családi ház hirdetés (45873378)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálok kizárólag a Sion Ingatlan kínálatából Salgótarján Baglyasalja városrészében egy telken elhelyezkedő 2 családi ...
3 500 000 HUF
58 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei családi ház hirdetés (31127432)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1698 m2
Szobaszám: 3
Eladó családiház Bátonyterenyén! Eladásra kínálom kizárólag a Gyémánt Ingatlaniroda portfóliójából Bátonyterenyén található 65...
4 000 000 HUF
61 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei sorház hirdetés (23677183)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 496 m2
Szobaszám: 1
Felújítandó téglaépítésű ház Kisterenyén! Eladó Kisterenye csendes részén egy téglaépítésű, felújítandó családi ház, amely a 19...
4 500 000 HUF
109 756 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni ikerház hirdetés (93725936)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: 766 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok egy igazi lehetőséget Salgótarján Baglyasalján, ahol egy 53 négyzetméteres ikerház, beépitett tetőtérrel várja...
4 800 000 HUF
90 566 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni családi ház hirdetés (95979947)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálok kizárólag a Sion Ingatlan kínálatából Salgótarjánban egy családi házat, amely remek lehetőségeket rejt magában...
5 500 000 HUF
61 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei sorház hirdetés (22294797)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 513 m2
Szobaszám: 2
Felújításra előkészített téglaépítésű kis ház eladó Kisterenyén! Eladó Kisterenye egyik csendes részén egy felújítandó, 45 nm-e...
5 500 000 HUF
122 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei ikerház hirdetés (34455765)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 513 m2
Szobaszám: 2
Felújításra előkészített téglaépítésű kis ház eladó Kisterenyén! a látványtervek mesterséges intelligencia által készültek, táj...
5 500 000 HUF
122 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Karancsaljai családi ház hirdetés (98196919)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 593 m2
Szobaszám: 2
Karancsalján a falu központtól nem messze, egy csendes zsákutcában, eladásra kínálok egy 45 nm-es, felújítandó és felújítás ala...
5 999 000 HUF
133 311 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei családi ház hirdetés (96447153)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 557 m2
Szobaszám: 2
Eladó Családiház Bátonyterenyén! Bátonyterenyén a Béke úton eladó egy jó állapotú 62nm-es családiház, mely egy 554nm-es telken...
6 000 000 HUF
96 774 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei ikerház hirdetés (71913663)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 377 m2
Szobaszám: 1
Eladó jó állapotú ikerház Kisterenyén! Kisterenyén a Madách úton eladó egy jó állapotú 50 nm-es ikerház, mely egy 377 nm-es te...
6 600 000 HUF
132 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Karancsaljai családi ház hirdetés (29343947)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 1
Karancsalján eladó egy családi ház, mely remek lehetőséget kínál azok számára, akik saját ízlésük szerint szeretnék megvalósíta...
6 600 000 HUF
146 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Járdánházai családi ház hirdetés (44543293)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 273 m2
Szobaszám: 2
Ár: 6, 9 MFt Alapterület: 70 m2 Telek: Kb. 300 M² (Könnyen gondozható) Szobák: 2 (átalakítási lehetőséggel) Egy Otthon, Ami cs...
6 900 000 HUF
98 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei családi ház hirdetés (93492555)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 142 m2
Szobaszám: 2
Bátonyterenyén 2 szobás felújítandó ház melléképülettel eladó! a felújítás folyamatban van, a villanyóra, a vízóra, a víz és cs...
6 900 000 HUF
95 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Szilaspogonyban?

Hasznos tudnivalók

Eladó ház Szilaspogonyban 10 millióig? Megtalálni az ideális családi otthont nem egyszerű feladat, de Szilaspogonyban most jobb eséllyel indulhatsz – itt listázódnak az eladó Szilaspogonyi házak (családi házak, sorházak, ikerházak és kastélyok). Szilaspogony, Nógrád megye egyik csendes falva, ahol ideálisak a feltételek a nyugodt, vidéki élethez. A házak többsége kerttel is rendelkezik, és kedvező áron elérhető. Tudod már, milyen ház lenne az ideális? Szűkítsd a keresést alkategóriával, hogy célirányosabb találatokat kapj.