rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 5 db
Eladó Szilsárkányi családi ház hirdetés (27769952)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 996 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Szilsárkányban! Szilsárkány csendes, nyugodt részén kínálunk megvételre egy 85 m2-es, 3 szobás családi háza...
25 990 000 HUF
305 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szilsárkányi családi ház hirdetés (33474515)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 996 m2
Szobaszám: 3
25 990 000 HUF
305 764 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szilsárkányi családi ház hirdetés (79753393)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 4435 m2
Szobaszám: 4
Igazi ritkaság a piacon egy hely, ahol a természet, a nyugalom és a lehetőség tökéletes harmóniában találkozik. Szilsárkány egy...
49 000 000 HUF
490 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szilsárkányi családi ház hirdetés (63237334)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 2
A Lido Home győri irodája eladásra kínálja ezt a részben felújított 50 m²-es családi házat, amely Szilsárkány csendes, rendezet...
27 500 000 HUF
550 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szilsárkányi családi ház hirdetés (76373477)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1767 m2
Szobaszám: 4
A Lido Home győri irodája eladásra kínál Szilsárkányban egy új építésű, energiatakarékos, könnyűszerkezetes családi házat 1767 ...
58 076 000 HUF
725 950 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 5 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Szili családi ház hirdetés (54932428)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: 2452 m2
Szobaszám: 4
Szil településen tágas tér, nyugalom és lehetőség egy helyen! Eladásra kínálunk Szil csendes, faluszéli részén egy 1960-as év...
33 900 000 HUF
275 609 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pásztori családi ház hirdetés (98437923)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1485 m2
Szobaszám: 3
Felújított otthon eladó Pásztori egyik legcsendesebb utcájában hatalmas telekkel, kiváló adottságokkal és azonnal költözhető ál...
34 900 000 HUF
581 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szili családi ház hirdetés (66549936)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1453 m2
Szobaszám: 3
Szil egyik nyugodt, rendezett utcájában kínálok megvételre egy olyan családi házat, amely már az első pillanatban élhető teret ...
39 900 000 HUF
362 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pásztori családi ház hirdetés (23169492)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 4
Eladó új építésű, prémiumkategóriás 110 nm-es hasznos alapterülettel rendelkező családi ház Pásztori központi részén, amely 100...
67 500 000 HUF
613 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szili családi ház hirdetés (76894436)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Rábaköz szívében, Csornától 16 km-re, Szilben eladó egy 1920-ben épült, 2013-14 évben teljeskörű felújításon átesett, 200 m2 ös...
140 000 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szili családi ház hirdetés (27843774)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 360 m2
Telekterület: 2500 m2
Szobaszám: 11
Rábaköz szívében, Csornától 16 km-re, Szilben eladó egy 1990-ben épült, 360 m2 alapterületű villaépület, mely 1995-ben került ú...
180 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bágyogszováti családi ház hirdetés (92756766)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 2550 m2
Szobaszám: 2
Eladó ház Csornától 10 percre! Eladó Bágyogszováton egy 2550 nm-es, tágas telekkel rendelkező ingatlan, amely számos lehetőség...
21 499 000 HUF
320 880 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szanyi családi ház hirdetés (62738622)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1028 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Szanyban egy 85 m²-es, szerkezetileg jó állapotú családi házat, 1028 m²-es telken. Helyiségek:3 külön bejára...
21 500 000 HUF
252 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Páli családi ház hirdetés (45329877)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 2226 m2
Szobaszám: 2
Alakítsd saját ízlésedre! Eladó családi ház Páliban 2226 m²-es telken! Ha olyan ingatlant keresel, amit teljesen a saját el...
24 500 000 HUF
233 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bágyogszováti családi ház hirdetés (95395878)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 1845 m2
Szobaszám: 2
Eladó Bágyogszováton egy teljes felújítást igénylő bruttó 60, nettó 52 nm-es tégla építésű családi ház, amely egy 1845 nm-es te...
25 900 000 HUF
498 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Páli családi ház hirdetés (82382965)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 3938 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Páliban nagy telekkel, tágas terekkel Páliban, Csornától mindössze 20km-re, eladó egy 100 m²-es családi ház,...
26 000 000 HUF
260 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bágyogszováti családi ház hirdetés (71563743)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 6064 m2
Szobaszám: 4
A lido home győri irodája eladásra kínálja ezt a bágyogszováti családi HÁZAT! Bágyogszovát Győr központjától 30 km távolságra ...
27 000 000 HUF
225 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rábapordányi családi ház hirdetés (34371479)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 2698 m2
Szobaszám: 3
A lido home győri irodája eladásra kínálja Rábapordány központjában ezt a felújítandó családi házat! Rábapordány szívében ela...
28 000 000 HUF
254 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rábapordányi családi ház hirdetés (79722854)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 2699 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Rábapordány központjába található, 1952- 1960 között épült 110 nm- es felújítandó tégla családi ház, 2699 nm telken. Szerkezeti...
30 000 000 HUF
272 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Döri családi ház hirdetés (79448986)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Dör településen egy felújítás alatt lévő családi házat. A ház egy 1057 négyzetméteres telken helyezkedik el,...
33 900 000 HUF
452 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Szilsárkányban?

Hasznos tudnivalók

Eladó ház Szilsárkányban? A tökéletes családi otthon megtalálása nem mindig könnyű, de Szilsárkányban most egyszerűbb dolgod lehet – itt találhatók az eladó Szilsárkányi házak (családi házak, sorházak, ikerházak és kastélyok). Szilsárkány, Győr-Moson-Sopron megye egyik csendes falva, ahol ideálisak a feltételek a nyugodt, vidéki élethez. A házak többsége kerttel is rendelkezik, és kedvező áron elérhető. Tudod már, milyen ház lenne az ideális? Szűkítsd a keresést alkategóriával, hogy célirányosabb találatokat kapj.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó ingatlanok között a vágyott eladó ház hirdetéseket. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a főoldalra, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok Szilsárkány aloldalt, ahol az összes eladó Szilsárkányi ingatlant megtalálod, vagy térj vissza az eladó ingatlanok oldalra. Ha nem kifejezetten csak Szilsárkányban keresel eladó házat, akkor érdemes körül nézned az eladó ház Győr-Moson-Sopron megye oldalon is. A megyeszékhelyek nagyon vonzók az ingatlan keresők körében. Javaslom, hogy nézz körül az eladó ház Győr oldalon. Ha mégis inkább albérletet keresel Szilsárkányban, akkor az albérlet Szilsárkány oldalon nézelődj. Tulajdonostól (magánszemélytől) eladó ingatlanok: tulajdonostól eladó ingatlan Szilsárkány.