Eladó ház Szolnok 70 millióig (134 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Szolnok 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 134 db
Eladó Szolnoki ikerház hirdetés (42765949)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 310 m2
Szobaszám: 3
Szolnokon, Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében 3 szobás ház eladó. - 77 Négyzetméter alapterület - 3 szoba - fürdőszoba - külön ...
19 900 000 HUF
258 441 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (96335837)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 462 m2
Szobaszám: 3
Szolnok külvárosi részén, csendes mellékutcában, kétszintes családi ház eladó! A kórház közelében, csendes, nyugodt mellékutc...
41 000 000 HUF
512 500 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (91699799)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: 1832 m2
Szobaszám: 3
Szolnok Alcsiszigeti részén - eladásra kínálunk egy téliesített nyaralót. Az ingatlan a természet közelségét, vízpartot kereső ...
32 000 000 HUF
258 064 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (54333451)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 390 m2
Szobaszám: 4
Családi ház eladó szolnokon 3 szoba + nappalis, korszerűsített INGATLAN Szolnok kertvárosi részén kínálok megvételre egy 3 szob...
28 900 000 HUF
431 343 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (39333363)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 447 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye, Szolnok, Déli városrészen 112 m2 hasznos nettó alapterületű családi ház, 71 m2 tégla építésű fel...
39 990 000 HUF
357 053 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (49324493)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 884 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
A  Martfűi   CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál Szandaszőlősön egy kertes családi házat! Az ingatlan főbb jellemzői: -...
49 900 000 HUF
639 743 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (78797976)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 462 m2
Szobaszám: 3
Eladó Szolnokon, a megyei kórház mögött lévő, 85 négyzetméteres, két szintes téglaház, amely ideális választás családok számára...
41 000 000 HUF
482 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (68873771)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
2026 Májusától eladó Szolnokon a Csokonai úton egy két épületből álló családi ház. A telek körülbelül 600 m², ebből lakóépület...
62 000 000 HUF
590 476 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (72774265)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 711 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Szolnok üdülőövezetben, egy téglaépítésű, 2008-ben felújított ingatlan, 711 nm telken, amely ideális állandó lakhatásra vagy ny...
15 000 000 HUF
200 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (54736354)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 431 m2
Szobaszám: 3
A szolnoki CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál felújított családi házat Szandaszőlős csendes utcájában! Szolnok közkedv...
69 000 000 HUF
690 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (49454134)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1711 m2
Szobaszám: 3
A  szolnoki  CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál egy családi házat Szolnokon a korház mögötti részen. Az ingatlan főbb ...
25 000 000 HUF
277 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (63291795)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 260 m2
Szobaszám: 2
Eladó: Teljeskörűen felújított kertvárosi otthon – 62 m² lakás + 260 m² saját telek + Óriási terasz! Eladóvá vált egy minden ...
44 900 000 HUF
724 193 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (79445296)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 1832 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Az OTP Ingatlanpont kínálatában elérhető ez a háromszintes, szinte vízparti otthon Szolnokon, mindössze pár lépésre a Holt-Tisz...
42 000 000 HUF
400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (85455294)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 1832 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
42 000 000 HUF
400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (97636318)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 461 m2
Szobaszám: 4
Eladó Szolnokon egy 120 nm-es családi ház, 461 nm-es telken, 3 szoba + nappali, nagy konyha + étkező, 2 fürdő és egy kis kedves...
47 900 000 HUF
399 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (99674327)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 674 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó családi ház Szolnokon! Szolnokon, csendes, Eladó családi ház Szolnokon! Aszfaltozott zsákutcában kínálok megvételre egy...
50 000 000 HUF
454 545 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (63594974)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 468 m2
Szobaszám: 4
Eladó Szolnokon a Pletykafaluban - csendes zsákutcában - egy - a 2000-res évek elején épült - 130 nm-es két szintes, tégla épít...
64 500 000 HUF
511 904 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (32943335)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 654 m2
Szobaszám: 3
70 m2 hasznos alapterületű 3 szobás ingatlant ajánlok figyelmedbe MELLÉKÉPÜLETEKKEL! MŰSZAKILAG felújított (új villany, víz V...
39 000 000 HUF
433 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (43233877)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó családi ház Szolnok-Szandaszőlősön! Főbb jellemzők: -3 szintes, teljes egészében alápincézett családi ház -Világos pi...
62 000 000 HUF
534 482 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (74482935)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: 354 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Szolnok Széchenyi városrészén eladásra kínálunk egy 111 nm-es, 3 szobás, igényesen felújított cs...
67 900 000 HUF
611 711 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Szolnokon?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal