Eladó ház Szolnok 70 millióig (134 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Szolnok 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 134 db
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (35751547)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 3
Ha csendre, természetre és nyugalomra vágyik, megtalálta új otthonát! A szolnoki CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál Sz...
54 900 000 HUF
560 204 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (45263984)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 1832 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Jász Nagykun Szolnok vármegye, Szolnok városban megvételre kínálunk a Holt -Tisza mellett egy. 60 Nm-es házat és a hozzá tartoz...
42 000 000 HUF
400 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (69994477)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 820 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
A  Martfűi  CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál Szolnokon egy csendes kis utcában lévő családi házat! A kertes családi ...
25 900 000 HUF
462 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (89832856)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 1832 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Az OTP Ingatlanpont kínálatában elérhető ez a varázslatos, háromszintes, szinte vízparti otthon Szolnokon, mindössze pár lépésr...
42 000 000 HUF
400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (43976654)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 1832 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
42 000 000 HUF
400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki ikerház hirdetés (96849777)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 381 m2
Szobaszám: 2
Eladó Szolnokon, a József Attila úton egy ikerház egyik fele. a téglaépítésű, beton alapzatú, szigetelt ingatlan 60 nm, a telek...
32 900 000 HUF
548 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (94949448)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 480 m2
Szobaszám: 2
Szolnokon, csendes, nyugodt környezetben, a máv strandtól pár percre található Hajdú utcában, eladó kétszobás, felújított tégla...
35 900 000 HUF
618 965 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (64247397)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 602 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
A  Martfűi CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál Szolnokon a vasútállomáshoz közelében egy kertes családi házat! - Az ing...
22 900 000 HUF
375 409 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (27337895)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 461 m2
Szobaszám: 4
Eladó Szolnokon egy 120 nm-es családi ház, 461 nm-es telken, 3 szoba + nappali, nagy konyha + étkező, 2 fürdő és egy kis kedves...
47 900 000 HUF
399 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (36171797)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 429 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
A Szolnoki CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál Szolnok belvárosában egy 2 generációs kertes családi házat! Az eladó ing...
55 000 000 HUF
533 980 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (57429549)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 182 m2
Telekterület: 2800 m2
Szobaszám: 4
A  Szolnoki  CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál egy 5 szobás családi házat! Az eladó ingatlan jellemzői: -a telek mére...
65 000 000 HUF
357 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (48753882)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 192 m2
Szobaszám: 2
A szolnoki  CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál a belvárosban egy felújított családi házat! A szolnoki ház jellemzői: -...
35 800 000 HUF
534 328 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (25372853)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: 334 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálok Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Szolnokon egy 111, 7 nm-es családi házat 334 nm telekkel. Az ingatlan első r...
33 000 000 HUF
297 297 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (99824761)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 717 m2
Szobaszám: 3
Ász-Nagykun Szolnok Vármegye. Eladásra kínáljuk Szolnok Pletyakafalu városrészén egy felújítandó 3 szobás 82 nm-es kertes csalá...
25 000 000 HUF
304 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (23125999)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 242 m2
Szobaszám: 4
A  Szolnoki CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál egy Szolnok belvárosában lévő 86 nm-es, 3 szobás + nappalis családi háza...
65 000 000 HUF
755 813 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (69765444)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 570 m2
Szobaszám: 2
A  Szolnoki CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál belvárosi többcélú ingatlant A főbb jellemzők: -570 m2 -jelenleg telephe...
65 000 000 HUF
650 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (72464732)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 529 m2
Szobaszám: 3
A szolnoki CasaNetWork Ingatlaniroda megvételre kínál Szolnokon egy részben felújított 3 szobás 72 m2-es, beton alapon tégla fa...
23 000 000 HUF
319 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (29482595)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 280 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Ide csak költözni KELL! Szolnok belvárosában eladó egy 90 nm-s 3 szoba nappalis  teljesen felújított családi ház. Amit az ing...
65 000 000 HUF
722 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (36537753)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 133 m2
Telekterület: 1100 m2
Szobaszám: 4
Eladó Szolnokon, a Gátőr utca elején egy 1993-ban téglából épült, 5 szobás, 133 nm-es családi ház. a telek 1100 nm.  Fsz: dupla...
63 900 000 HUF
480 451 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (42329462)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Szolnok belvárosában, a Móricz Zsigmond u. 4 Szám alatt egy tégla építésű családiház. Az ingatlan 100nm+ garázs+műhely 25...
49 900 000 HUF
499 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Szolnokon?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal