Eladó ház Taktabáj 10 millióig
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Taktabáj 10 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 0 db
Taktabájon további eladó házak közül is válogathatsz.
Összes eladó ház Taktabájon
A megadott feltételekkel jelenleg nincs aktív hirdetés, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Csobaji családi ház hirdetés (84124239)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 3800 m2
Szobaszám: 2
Eladó Csobajon egy családi ház. Hatalmas kertel. Fúrt kúttal pincével.
10 000 000 HUF
100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Prügyi családi ház hirdetés (95345455)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 230 m2
Telekterület: 580 m2
Szobaszám: 6
Alakítsa saját igénye szerint új, vagy első otthonát! Szerencs és a Tokaji borvidék vonzáskörzetében, Prügyön, rendezett, cse...
7 900 000 HUF
34 347 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszalöki sorház hirdetés (39342249)
6 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 50 m2
Szobaszám: 1
Otthonos, földszinti lakás kertkapcsolattal, Tiszalök szívében, a tó közelében Eladóvá vált egy jó adottságokkal rendelkező, f...
9 900 000 HUF
162 295 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tokaji családi ház hirdetés (74132564)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 296 m2
Szobaszám: 1
Eladó felújítandó, vagy bontandó ház Tokajban. Megvételre kínálok Tokajban a Tiszaparthoz közel egy bontandó vagy átépítendő ki...
10 000 000 HUF
181 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Taktaharkányi családi ház hirdetés (49256345)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1304 m2
Szobaszám: 3
Taktaharkány fő utcán 3 szobás családi ház eladó. a ház alkalmas lehet akár vállalkozásra is. Falusi CSOK igénybe vehető. Takta...
7 490 000 HUF
74 900 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszavasvári családi ház hirdetés (26852751)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 1044 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Lehetőség a belváros közelében – alakítsd olyanná, amilyennek megálmodtad! Tiszavasváriban, a belváros közelében, a Hősök utc...
8 900 000 HUF
158 928 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rakamazi családi ház hirdetés (36331974)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 3
Eladó falusi CSOK-ra alkalmas családi ház Rakamazon! Eladásra kínálunk 4465 Rakamaz, Dózsa György út 79. Szám alatt egy 95 m²-...
9 000 000 HUF
94 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszavasvári családi ház hirdetés (32892824)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1265 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tiszavasváriban Eladó felújításra váró, ingatlan nagy telekkel, 1265 m2 sok lehetőséggel. a ház 3 szobás 90 nm alapterületű. A...
9 900 000 HUF
110 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Taktaharkányi családi ház hirdetés (93582733)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 1394 m2
Szobaszám: 4
Eladó kétgenerációs családi ház Taktaharkányban – nagy telek, külön lakrész, összközműves! Taktaharkány csendes, rendezett ré...
9 900 000 HUF
84 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszalúci családi ház hirdetés (88376777)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 1
Tiszalúc csendes, rendezett utcájában, a falu központjához közel eladó egy felújítandó parasztház. Az ingatlan egy közel 1000...
3 500 000 HUF
70 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszalúci családi ház hirdetés (69774442)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 3
Tiszalúc csendes, rendezett utcájában eladó egy 78 m²-es, felújításra szoruló, szerkezetileg stabil családi ház. Az ingatlan 3 ...
5 500 000 HUF
70 512 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Taktaharkányi családi ház hirdetés (43782787)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1304 m2
Szobaszám: 3
7 490 000 HUF
74 900 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszalúci családi ház hirdetés (41644333)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 1546 m2
Szobaszám: 3
Tiszalúcon eladó egy 1546 m²-es telken fekvő, az 1950-es években épült, 101 m²-es családi ház, valamint egy különálló, 52 m²-es...
7 500 000 HUF
74 257 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszalúci családi ház hirdetés (49946994)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 674 m2
Szobaszám: 3
Tiszalúcon, csendes, rendezett utcában eladó egy teljes közművel ellátott, 75 nm-es családi ház 674 nm-es telken. Az ingatlan e...
7 900 000 HUF
105 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszalúci családi ház hirdetés (73432394)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1583 m2
Szobaszám: 3
Tiszalúcon eladó egy igazán különleges, nagy gondossággal épített 110 nm-es ingatlan. Az eredeti épületrész az 1950-es évekbe...
9 900 000 HUF
90 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszalöki családi ház hirdetés (95723883)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 1037 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tiszalök nyugodt és rendezett részén, a Honvéd utcában kínálunk megvételre egy két és fél szobás családi házat. Az ingatlan tág...
11 900 000 HUF
104 385 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Taktaharkányi családi ház hirdetés (49935578)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1304 m2
Szobaszám: 3
7 490 000 HUF
74 900 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Taktaharkányi családi ház hirdetés (39632497)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 997 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kiváló adottságok, azonnal költözhető családi ház TAKTAHARKÁNYBAN! Eladó Taktaharkányban egy tehermentes, 82 nm-es, rendezett...
10 500 000 HUF
128 048 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszavasvári családi ház hirdetés (43959448)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 2147 m2
Szobaszám: 2
Kedvező lehetőség! Eladó ház Tiszavasvári csendes részén nagy telekkel. Tiszavasvári nyugodt környékén eladó egy 56 m2-es, 2 ...
11 000 000 HUF
196 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőzombori családi ház hirdetés (85764933)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 1922 m2
Szobaszám: 3
Eladó jó elosztású családi ház Mezőzomboron – 2 szoba + nappali, hatalmas telekkel! Álmaid otthona vagy turisztikai befektetés?...
11 500 000 HUF
94 262 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Taktabájon?

Hasznos tudnivalók

Eladó ház Taktabájon 10 millióig? A tökéletes családi otthon megtalálása nem mindig könnyű, de Taktabájon most egyszerűbb dolgod lehet – itt találhatók az eladó Taktabáji házak (családi házak, sorházak, ikerházak és kastélyok). Taktabáj, Borsod-Abaúj-Zemplén megye egyik csendes falva, ahol ideálisak a feltételek a nyugodt, vidéki élethez. A házak többsége kerttel is rendelkezik, és kedvező áron elérhető. Tudod már, milyen ház lenne az ideális? Szűkítsd a keresést alkategóriával, hogy célirányosabb találatokat kapj.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó ingatlanok között a vágyott eladó ház hirdetéseket. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a főoldalra, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok Taktabáj aloldalt, ahol az összes eladó Taktabáji ingatlant megtalálod, vagy térj vissza az eladó ingatlanok oldalra. Ha nem kifejezetten csak Taktabájon keresel eladó házat, akkor érdemes körül nézned az eladó ház Borsod-Abaúj-Zemplén megye oldalon is. A megyeszékhelyek nagyon vonzók az ingatlan keresők körében. Javaslom, hogy nézz körül az eladó ház Miskolc oldalon. Ha mégis inkább albérletet keresel Taktabájon, akkor az albérlet Taktabáj oldalon nézelődj. Tulajdonostól (magánszemélytől) eladó ingatlanok: tulajdonostól eladó ingatlan Taktabáj.