Eladó ház Tata (111 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 111 db
Eladó Tatai családi ház hirdetés (79855343)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy igazi művészház Tatán, a Tatai Angolparktól alig 900 méterre! Hogy mitől is művészház a művészház? Hát attól hogy t...
74 500 000 HUF
626 050 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatai családi ház hirdetés (17774452)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 233 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 5
Multifunkcionális Ingatlan Tata Központjában Az ingatlan Tata városközpontjában, az Almási úti körforgalomtól néhány percre he...
124 900 000 HUF
536 051 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tatai sorház hirdetés (21963657)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 440 m2
Szobaszám: 4
Természetközeli elegancia tatán – ahol a nyugalom és a design TALÁLKOZIK Ha mindig is olyan otthonra vágytál, ahol a modern ké...
179 990 000 HUF
1 058 764 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatai családi ház hirdetés (43433778)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 3
Eladó Újépítésű Családi Ház Tatán! ! ! Szeretne egy kényelmes, komfortos otthont, amely közel található a városközponthoz, ah...
110 500 000 HUF
1 188 172 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatai családi ház hirdetés (22555247)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: 957 m2
Szobaszám: 2
Álmodoztál már arról, hogy minden reggel a természet közelében ÉBREDJ? ? Minden reggel a madarak csicsergése, a fű illata kís...
31 990 000 HUF
761 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatai családi ház hirdetés (57276525)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 167 m2
Telekterület: 692 m2
Szobaszám: 4
Álom luxuskivitelben! Minden extrával felszerelt, extravagáns módon kialakított, luxuskivitelű különálló családi ház várja igé...
155 000 000 HUF
928 143 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatai családi ház hirdetés (32531575)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 280 m2
Szobaszám: 2
Tópart és zöldellő, kertvárosi érzés! Töltse itt akár már az idei nyarat! Tatán, a Tópart egyik csendes utcájában kínáljuk e...
82 500 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatai családi ház hirdetés (84723263)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 1619 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó családi ház Tatán kizárólag a Dot-Ing Ingatlaniroda kínálatában! Tatán, a közkedvelt Kiss Ernő utcában kínálunk megvéte...
62 999 000 HUF
777 765 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatai családi ház hirdetés (61128219)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 338 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Különleges helyszínen, valaha az Eszterházy uradalom fácántenyésztő területén, jelenleg erdők között, a Tó szomszédságában talá...
332 400 000 HUF
983 431 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatai családi ház hirdetés (45585977)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 338 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
(Hivatkozási szám: m125958)
332 400 000 HUF
983 431 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatai családi ház hirdetés (87438799)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 338 m2
Telekterület: 1090 m2
Szobaszám: 5
A Központi Ingatlanközvetítő Iroda kínálatában eladó családi ház, Tatán, a tavak és erdők határolta, különleges hangulatú Fácán...
332 400 000 HUF
983 431 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatai családi ház hirdetés (49649613)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 196 m2
Telekterület: 385 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Eladó Tata Kertvárosban 196nm 5szobás luxus családiház 350nm telekkel. D-Ny. Tájolású 3 szintes épület, 2 lakószint és egy te...
179 900 000 HUF
917 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatai családi ház hirdetés (89744572)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 207 m2
Telekterület: 321 m2
Szobaszám: 8
Megvételre kínálunk egy Tata csendes nyugodt környékén elhelyezkedő apartmanházat, nem messze a tatai kálvária dombtól. Az épül...
149 900 000 HUF
724 154 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatai családi ház hirdetés (87795463)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 611 m2
Szobaszám: 5
Tóvárosi részen, központhoz közeli családi ház! Elhelyezkedését tekintve nem csak életvitelszerű funkcióval tölthetjük meg, alk...
75 000 000 HUF
595 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatai családi ház hirdetés (52433455)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 339 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 10
A Sport utca Tata egyik legjobb adottságú része – csendes, biztonságos, családias környék, ahonnan gyalogosan is könnyen elérhe...
139 900 000 HUF
412 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatai családi ház hirdetés (46193999)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 154 m2
Telekterület: 1224 m2
Szobaszám: 3
Tata egyik főutcáján eladó egy kétszintes családi ház. Az alsó szint teljes egészben tároló van használva meg garázsként funkc...
108 000 000 HUF
701 298 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatai családi ház hirdetés (74376728)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1256 m2
Szobaszám: 1
Tata egyik főutcáján eladó egy építmény, mely valaha egy üzletként funkcionált. Az épület megfelel egy családi ház kialakításá...
48 000 000 HUF
738 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatai családi ház hirdetés (36626136)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 338 m2
Telekterület: 1090 m2
Szobaszám: 5
332 400 000 HUF
983 431 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatai családi ház hirdetés (36732951)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 1208 m2
Szobaszám: 3
Tatán Tóvárosi részén kínálunk eladásra egy 67nm alapterületű, 3szobás ikerházat. Az ingatlan jellemzői: Praktikus elrendezé...
54 900 000 HUF
819 402 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatai családi ház hirdetés (44873841)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 323 m2
Szobaszám: 2
Tata központi részén felújítandó/bontandó családi ház eladó. a jelenlegi épület helyileg védett. Az építési hatósággal történő...
39 000 000 HUF
390 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Tatán?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal