Eladó ház Tököl (95 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 95 db
Eladó Tököli családi ház hirdetés (43377343)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 647 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Kiváló lehetőség Tököl egyik legkedveltebb részén! Tököl nyugodt, kertvárosias környezetében kínálunk megvételre egy 85 nm-es,...
115 000 000 HUF
1 352 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tököli családi ház hirdetés (93544933)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 154 m2
Telekterület: 833 m2
Szobaszám: 5
Azonnal költözhető, hatalmas, önálló családiház, nagy TELEKKEL. Tökölön kiváló lokalizációval, 2013-ban igényesen megépített, ...
144 900 000 HUF
940 909 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tököli családi ház hirdetés (89795257)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 647 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
115 000 000 HUF
1 352 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tököli családi ház hirdetés (57636964)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 647 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
115 000 000 HUF
1 352 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tököli családi ház hirdetés (95532561)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 647 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
115 000 000 HUF
1 352 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tököli családi ház hirdetés (28157973)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 652 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Tököl kertvárosi részén 5 szobás dupla-komfortos, alápincézett családi ház eladó! A város frekventált részén, a sportpályához...
136 900 000 HUF
805 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tököli ikerház hirdetés (45173429)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 315 m2
Szobaszám: 4
Újszerű, modern családi ház Tökölön remek elhelyezkedéssel! Tököl kedvelt, csendes részén eladó egy mindössze 3 éve épült, 70...
80 000 000 HUF
1 142 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tököli családi ház hirdetés (75734971)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 288 m2
Telekterület: 1368 m2
Szobaszám: 4
Budapest 20 km-es vonzáskörzetében egyedi és elegáns családi ház ELADÓ! Jellemzők: • Nappali + 3 szoba, 2 fürdőszoba + WC • 2...
189 000 000 HUF
656 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tököli sorház hirdetés (44794576)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
✨ 69 M²-es, kétszintes sorházi lakás saját kerttel és fedett terasszal – költözhető állapotban Tököl csendes, újépítésű részén....
65 900 000 HUF
955 072 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tököli ikerház hirdetés (43748155)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 4
Tököl egyik legkedveltebb kertvárosi részének csendes, kisforgalmú utcájában, egy 2008-ben épült falkapcsolat nélkül, egyszinte...
87 900 000 HUF
1 141 558 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tököli családi ház hirdetés (34716933)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1298 m2
Szobaszám: 3
Tököl belvárosában jó beosztású családi ház ELADÓ! Tököl központjában eladóvá vált egy 82 m2 területű, tágas terekkel, 3 szob...
65 000 000 HUF
792 682 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tököli családi ház hirdetés (23487999)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 275 m2
Telekterület: 730 m2
Szobaszám: 7
Tökölön, festői környezetben vált eladóvá ez a modern, dupla komfortos, 5 szobás, 2 nappalis, garázskapcsolatos, frissen felújí...
254 000 000 HUF
923 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tököli családi ház hirdetés (24673763)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 213 m2
Telekterület: 2082 m2
Szobaszám: 4
Tököl központi részén 3 generációs mediterrán ÁLOMOTTHON! Tököl Fő útja mentén mindentől egy karnyújtásnyira helyezkedik el e...
122 000 000 HUF
572 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tököli sorház hirdetés (74433674)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 20 m2
Szobaszám: 1
Eladó a volt Berci kocsma Tököl központi részén, otthon és vállalkozás egy helyen! Tököl kedvelt, könnyen megközelíthető rész...
42 000 000 HUF
552 631 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tököli családi ház hirdetés (52394174)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 3
Tökölön, csendes utcában eladó egy karakteres, kétlakásos családi ház 800 nm telekkel és melléképületekkel! A 90 nm alapterül...
51 900 000 HUF
576 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tököli családi ház hirdetés (43797853)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 147 m2
Telekterület: 742 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Tökölön aszfaltos utcában, új építésű házak szomszédságában, eladóvá vált egy 2022-ben átadott mediterrán stílust képviselő, ne...
135 000 000 HUF
918 367 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tököli családi ház hirdetés (43847322)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 709 m2
Szobaszám: 3
Tökölön, csendes aszfaltos utcában eladó egy nettó 70 nm-es, három szobás családi ház, 709 nm telekkel és melléképületekkel! ...
66 500 000 HUF
950 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tököli családi ház hirdetés (59994739)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 557 m2
Szobaszám: 2
Tökölön, az Alkotmány utcában eladó egy 85 nm-es, különálló családi ház 557 nm-es, összközműves telken. Az ingatlan vegyes fa...
63 990 000 HUF
752 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tököli családi ház hirdetés (44548696)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 677 m2
Szobaszám: 5
Tököl és Szigethalom határán, kertvárosi részen kínálok megvételre egy modern stílusú, prémium kivitelezésű családi házat. A t...
104 000 000 HUF
759 124 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tököli ikerház hirdetés (41544428)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 315 m2
Szobaszám: 4
Újszerű, modern családi ház Tökölön? Remek elhelyezkedéssel! Tököl kedvelt, csendes részén eladó egy mindössze 3 éve épült, 7...
80 000 000 HUF
1 142 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Tökölön?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal