Eladó ház Vác környékén (4171 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 4 171 db
Eladó Budakalászi ikerház hirdetés (42877973)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 515 m2
Szobaszám: 5
A kivitelezés elkezdődött.  Várható átadás 2026 III. Negyedév. Eladó egy panorámás ikerházfél 500 nm saját telekrésszel! A...
236 000 000 HUF
1 573 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Őrbottyáni családi ház hirdetés (93562573)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
Őrbottyán központi részén, mégis csendes, nyugodt helyen nagy telekkel, kiváló minőségben lehet Öné ez az önálló, gyönyörű tégl...
119 000 000 HUF
1 017 094 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Fóti családi ház hirdetés (84654933)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 5250 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
Kiváló ingatlan befektetésre vagy akár pl. Lovak tartására is! Gyönyörű helyen, Somlyóra panorámás telekkel. - Telek: 5250 nm...
150 000 000 HUF
2 142 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi ikerház hirdetés (13643224)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: 580 m2
Szobaszám: 5
Erdőkertesen eladó ikerház mindkét fele! Hamarosan költözhető! a képek április közepén készültek. Kb. 30 Éve építkező, referen...
109 500 000 HUF
920 168 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi ikerház hirdetés (44393733)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: 580 m2
Szobaszám: 5
Erdőkertesen eladó ikerház mindkét fele. Hamarosan költözhető! Még választhatóak a szaniterek, burkolatok! Kb. 30 Éve építk...
109 500 000 HUF
920 168 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi ikerház hirdetés (69839234)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 670 m2
Szobaszám: 5
Erdőkertesen csendes utcájában, Új építésű ikerház leköthető. Az épülő ingatlan 112 nm-es, Nappali + 4 szobás. a két ház csak a...
104 900 000 HUF
936 607 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi családi ház hirdetés (42522543)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Ha nagyobb telekkel rendelkező házat keres, úgy megtalálta! Fantasztikus helyen, erdő közelében, szinte zsákutcában lévő, így c...
104 900 000 HUF
904 310 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi ikerház hirdetés (94333748)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 153 m2
Telekterület: 480 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Veresegyház kiváló részén eladó egy ikerház mindkét fele! Aszfaltos, hangulatos, kertvárosias, csendes utca. Az alaprajzon az ...
158 800 000 HUF
1 037 908 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi ikerház hirdetés (44944465)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: 480 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Veresegyház kiváló részén eladó egy ikerház mindkét fele! Az alaprajzon az a1 lakás egyszintes, az a2 lakás kétszintes. Ebben...
145 800 000 HUF
1 175 806 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Őrbottyáni családi ház hirdetés (54461554)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 384 m2
Szobaszám: 4
Őrbottyán csendes lakóparkjában kínálok eladásra egy földszintes, új építésű ikerház.   Az ingatlan saját 384 nm-es telekkel re...
92 000 000 HUF
910 891 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Őrbottyáni családi ház hirdetés (93346673)