Eladó ház Vác környékén (4171 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 4 171 db
Eladó Veresegyházi családi ház hirdetés (82423693)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 634 m2
Szobaszám: 1
Értékálló otthon prémium kivitelben Veresegyház központi részénVeresegyház csendes, nyugodt, mégis mindenhez közel található ré...
179 700 000 HUF
1 089 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (54393333)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 628 m2
Szobaszám: 3
Kétgenerációs lehetőség kiváló lokációval, külön bejárattal! Eladó egy világos 80 m2-es, 3 szobás, két légterű családi ház, am...
91 000 000 HUF
1 137 500 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pomázi családi ház hirdetés (48179336)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: 940 m2
Szobaszám: 4
Ez az otthon a jövő építési technológiájával, sip (Structural Insulated Panel) rendszerrel épült ahol nem a váz tart, hanem a f...
146 500 000 HUF
1 210 743 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti sorház hirdetés (35376818)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 4
Eladó sorházi lakás Fót Királydomb Eladásra kínálok egy makulátlan állapotban lévő tágas, világos sorházi lakást Fót kiemelked...
126 990 000 HUF
1 154 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi családi ház hirdetés (44474354)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 178 m2
Telekterület: 946 m2
Szobaszám: 5
Az otthon, amely hozzájárul a törlesztőrészletéhez – kétgenerációs ház felújított, kiadható lakrésszel Erdőkertes aszfaltozott ...
87 500 000 HUF
491 573 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi sorház hirdetés (53949237)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Alsógöd csendes, forgalomtól elzárt mellékutcájában eladásra kínálunk egy belső kétszintes, kertkapcsolatos sorházi lakást, mel...
84 800 000 HUF
823 300 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pomázi családi ház hirdetés (44724819)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 1115 m2
Szobaszám: 3
Központi lokáció, mindenhez közel 3 szobás, összközműves családi ház, melléképületekkel! Eladó Pomázon egy 3 szobás, 90 m2-es...
89 000 000 HUF
847 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi családi ház hirdetés (33477444)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 266 m2
Telekterület: 1212 m2
Szobaszám: 6
Veresegyház HegyekHarmatok közkedvelt panorámás részén, felújított családi ház eladó, medencével és napelemmel! ! ! Eladó Ver...
239 000 000 HUF
898 496 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Leányfalui családi ház hirdetés (36985632)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 3
Dunaparti Családiház Nagy Telekkel Kishajó Kikötővel Eladó! Dunakanyar egyik legszebb részén Leányfalun helyezkedik el, keleti ...
150 000 000 HUF
1 086 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tahitótfalui ikerház hirdetés (22657133)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 360 m2
Szobaszám: 4
Tahitótfalu csendes, nyugodt részén kétgenerációs ikerház eladó akár befektetésnek vagy turisztikai hasznosításra is kiváló! El...
89 900 000 HUF
599 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi családi ház hirdetés (57984342)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 634 m2
Szobaszám: 1
179 700 000 HUF
1 089 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pomázi családi ház hirdetés (91434959)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: 940 m2
Szobaszám: 4
146 500 000 HUF
1 210 743 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi családi ház hirdetés (79346467)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 266 m2
Telekterület: 1212 m2
Szobaszám: 6
Veresegyház HegyekHarmatok közkedvelt panorámás részén, felújított családi ház eladó, medencével és napelemmel! ! ! Eladó Veres...
239 000 000 HUF
898 496 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti ikerház hirdetés (37664734)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 60 m2
Szobaszám: 3
Felújított, azonnal költözhető otthon saját kerttel! 68 M²-es lakótérrel és kb. 60 M²-es, saját használatú kerttel kínálunk egy...
69 990 000 HUF
1 029 264 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (53333373)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 628 m2
Szobaszám: 3
Kétgenerációs lehetőség kiváló lokációval napfényes, külön bejárattal! Eladó egy világos 80 m2-es, 3 szobás, két légterű család...
91 000 000 HUF
1 137 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakalászi családi ház hirdetés (97837389)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 1079 m2
Szobaszám: 7
Budakalászon 210 nm-es, kétgenerációs családi ház eladó. Telek mérete: 1079 nm. További melléképület: 150 nm. Az ingatlan...
179 000 000 HUF
852 380 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti ikerház hirdetés (92475944)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: 340 m2
Szobaszám: 4
Új építésű ikerház Fóton – nappali + 3 háló, garázs, saját kert, hőszivattyús fűtéssel CÉGES építkezés, az aktuális állami tám...
121 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti ikerház hirdetés (51295373)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: 476 m2
Szobaszám: 4
Új építésű ikerház Fóton – nappali + 3 háló, garázs, 476 m² saját kert, hőszivattyús fűtéssel Fót nyugodt, kertvárosias részén...
124 300 000 HUF
1 027 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (73743433)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 275 m2
Szobaszám: 2
Dunakeszi Városközpontjában kétszobás 60nm-es önálló családiház 275nm-es összközműves telken eladó. A ház vegyesfalazatú, álla...
55 000 000 HUF
733 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi családi ház hirdetés (32249948)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1103 m2
Szobaszám: 2
Felújítandó ház nagy telekkel Erdőkertesen. Álmai otthona lehet! Eladó Erdőkertes egyik legkeresettebb, csendes és zöldövezet...
65 500 000 HUF
655 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Vác környékén?